Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sprzedam ubrania ciążowe, ubranka dla maluszków

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Witam,

ma do sprzedania torbę ubrań ciążowych - bluza H and M, legginsy ciążowe, jeansy z pasem, bluzki ciążowe C and A, tuniki i inne, dwie pary nowych rajstop - wszystko sperzedam za symboliczną kwotę 70 zł. (paka jest warta jakieś 250). Rzeczy mają rozmiar Xl (sama noszę M, mam 175 cm wzorstu 60 kg - ale w ciąży przytyłam 30):)

Oprócz tego sprzedam śpiworek Mariquita - nowy rozmiar 74 - idealny dla półrocznego dziecka do wózka zimą, kombinezon MIŚ nowy rozmiar 68 - zima, kombinezon zimowy z kapturem i rękawiczkami- ubrany 3 razy -ocieplany polarem. Każdy kombinezon za 40 zł

Rożek dla dziecka - 15 zł,

Ubranka dla noworodka rozmiar 62 - do wyboru na miejscu - za symboliczne kwoty.

Fotelik do karmienia fisher price - bez kółek- 50 zł.

Jestem mamą dwóch chłopców i wszystkie rzeczy po drugim synku (kupowane osobno), który obecnie ma pół roku będę sprzedawała/oddawała za symboliczne kwoty (w niedługim czasie będzie to wózek i inne rzeczy). Osoby zainteresowane zapraszam na prv.

Jeżeli ktoś z Państwa jest w trudnej sytuacji (naprawdę trudnej) to możemy pomyśleć o gratisach:-)
ODPOWIEDZ