Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

pies

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
magdaNW
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś może widział psa rasy beagle biegającego po Redzie? Wczoraj w godzinach wieczornych ok 18 "zginął" pies rasy beagle, ma na sobie czarne szelki.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Ja nie widzialem, ale zastanawia mnie ludzie jak wy tych psow pilnujecie??? Raz na tydzien srednio pojawia sie ogłoszenie o zaginieciu psa, dziwne to dla mnie
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Maximreality pisze:Ja nie widzialem, ale zastanawia mnie ludzie jak wy tych psow pilnujecie??? Raz na tydzien srednio pojawia sie ogłoszenie o zaginieciu psa, dziwne to dla mnie
No bo pies musi sie wybiegać... sporo o tym pisaliśmy na innych watkach
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Maximreality pisze:Ja nie widzialem, ale zastanawia mnie ludzie jak wy tych psow pilnujecie??? Raz na tydzien srednio pojawia sie ogłoszenie o zaginieciu psa, dziwne to dla mnie
Pytanie: a masz psa? Drugie pytanie - Jeśli tak, to w bloku, czy przy domku? Te przy domkach najczęściej pozwalają sobie na ucieczki, bo mają najwięcej ku temu okazji. A to błąd ludzki - niedomknięta brama, a to nieszczelne ogrodzenie i kłopot gotowy
MagdalenaW
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

W celu wyjaśnienia pies nie jest mój, tylko rodzinki która przyjechała na święta. Płot jest "szczelny" bo mam swoje dwie suczki i nie uciekają, no chyba, że ktoś łaskawy otworzy bramkę. Dwa lata temu też zginął mi pies, ale miał 16 lat i uciekł przez atak padaczki i niestety nie potrafił już wrócić do domu - na szczęście po tygodniu się odnalazł.

Nygus- poszukiwany pies chwilę przed ucieczką spędził godzinę w samochodzie, bo tyle trwała podróż i być może to była przyczyna, być może stwierdził, że najwyższy czas się wybiegać itp
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

i tu się pojawia temat z innego wątku - warto chip-ować pieska, wówczas jest szansa, że wróci
ODPOWIEDZ