Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poszukuje psiaka lub jego włascicieli !

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Witam,kilka mies.temu dodawałam ogłoszenie o oddaniu 3 szczeniaków ,o i tak 2 psiaki trafiły do dobrych domów, jeden zaś trafił do jednej z redzkich rodzin ,no i tu kobieca intuicja podpowiada mi że coś jest nie tak,utwierdziłam się też w tym przekonaniu po tym jak nowi własciciele nie odpisywali na smsy,ani nie odbierali tel. Dlatego mam prośbę ,może ktoś kojarzy tego psiaka,zdjęcia mam tylko jak był miesięcznym szczeniakiem teraz ma ok 5 miesięcy,piszę tą wiad. tylko dlatego bo wierze że ktoś tego psa kojarzy, i zmieni moje przekonanie i okaże się że wszystko z nim jest ok. Proszę o pomoc
Załączniki
Kopia DSCF2409.jpg
Kopia a.jpg
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Nikt nie kojarzy tego psa? musi gdzieś mieszkać i wychodzić na dwór,nie wierzę by nie znalazł się nikt,kto nie kojarzy go z sąsiedztwa,proszę o pomoc
Habibi
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

przy młynie nie widziałam takiego...
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

a może wiesz z której części Redy byli owi ludzie?Mam małe dziecko i dużo chodzimy na spacery po Redzie,będę się rozglądać. A nazwiska pewnie nie znasz?
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

był to dojrzały pan z chłopcem ok 11 lat, z tego co wywnioskowałam to mieszkają w jakimś domku, i na pewno nie w granicach rekowa,betlejem i te rejony.bardziej centrum,bądź rejony takiej jak szkolna,fenikowskiego,mickiewicza.nie wiem czy to by pomogło ,ale ludzie Ci nie wyglądali na ludzi zamożnych, a wręcz przeciwnie.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ok-poszukam-często tam bywamy
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ayushi pisze:był to dojrzały pan z chłopcem ok 11 lat, z tego co wywnioskowałam to mieszkają w jakimś domku, i na pewno nie w granicach rekowa,betlejem i te rejony.bardziej centrum,bądź rejony takiej jak szkolna,fenikowskiego,mickiewicza.nie wiem czy to by pomogło ,ale ludzie Ci nie wyglądali na ludzi zamożnych, a wręcz przeciwnie.
Ale skąd w ogóle podejrzenie, że z pieskiem dzieje się coś złego? Tylko stąd, że właściciel nie odbiera telefonów? Może zmienił numer, może w ogóle z niego zrezygnował - najbardziej banalne wytłumaczenie.
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

być może ,ale rozmawiając z nim poprzez tel, obiecywał że prześle zdjęcie,(rozmowa była o 1/2 miesiącu po oddaniu) jednak do teraz nie dostałam żadnego zdjęcia,a kiedy się upomniałam tel.milczał,choć było połączenie,czyli tel. musi być aktywny ,zresztą poza tym psem miałam jeszcze 2 inne szczeniaki i nie było żadnego problemu z przesłaniem zdjęcia,tylko tutaj miałam i mam ten problem.Zresztą dlaczego myślę że jest coś nie tak ? jak bardzo głupio to zabrzmi,po prostu czuje .
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Napisz SMS z inego telefonu, informując o wygranej i prosisz o kontakt. Zazwyczaj skutkuje
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ha dobre ! na pewno wykorzystam,dzięki za radę !
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

W Pieleszewie w okolicach ul. Rzecznej nie widziałam, ale będę się rozglądać.
Oby przeczucia Cię myliły...

Jakiej może być teraz wielkości?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

goya pisze:Napisz SMS z inego telefonu, informując o wygranej i prosisz o kontakt. Zazwyczaj skutkuje
Naprawdę oddzwoniłabyś pod kompletnie nieznany numer, z którego przyszedł sms o tak mało prawdopodobnej treści?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ja nie, ale są tacy, którzy oddzwaniają
Lecz akurat to nie jest tematem wątku, ktoś zwraca się o pomoc, więc próbuję pomóc.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

goya pisze:Ja nie, ale są tacy, którzy oddzwaniają
Lecz akurat to nie jest tematem wątku, ktoś zwraca się o pomoc, więc próbuję pomóc.
Po prostu zaintrygowało mnie to, co napisałaś, że "zazwyczaj skutkuje". Tak jakby faktycznie ludzie masowo oddzwaniali na nieznane numery. Tyle się mówi o oszustwach, doładowaniach na cudzy koszt itp. że sądziłam, że nikt się nie nabiera na takie - nomen omen - numery
A do autorki wątku - możesz faktycznie spróbować zadzwonić z innego numeru, dla pewności z dwóch czy trzech. Jeśli i wówczas nikt nie odbierze, to sygnał, że chyba jednak coś nie tak jest z tym numerem.
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

na ulicy DŁUGIEJ też go nie widziałam
ODPOWIEDZ