Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zaginął york

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dnia 16.06 ok.godz.22.00 w okolicy Al. Jana Pawła II zaginął 15 letni pies rasy york. Piesek jest w trakcie leczenia ma chore serce i nie widzi na jedno oko. Prawdopodobnie ktoś go przygarnął myśląc,że pies się zgubił.
Ostatnio zmieniony |18 Cze 2011|, o 22:24 przez goya, łącznie zmieniany 1 raz.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

zdjęcie może?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zdjęcia aktualnego nie mam.Krótko ostrzyżony,wczoraj był u fryzjera.W kolorze sierści siwo-beżowej. Widać,że jedno oko nie widzi (ma inny kolor). Piesek ma wadę serca i "charczy" przy oddychaniu.Bierze leki.
k.lan
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

czy piesek juz sie znalazł??
Ostatnio zmieniony |18 Cze 2011|, o 14:09 przez k.lan, łącznie zmieniany 1 raz.
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

O ile mi wiadomo piesek już się znalazł. A nagroda? Nie wystarczy świadomość, że sprawi się psu i właścicielowi radość?
k.lan
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

czy własciciel znalazl swojego pieska??
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Znalazł ;)
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Znalazł się ,znalazł się :D
I to dzięki forum e-reda.pl!
Pieska mi (juz teraz mogę napisać) skradziono w czwartek wieczorem.Ponieważ było ciemno nie zauważono,że jest stary i chory. Jak ktoś się już zorientował,że pies ma duże problemy ze zdrowiem ,to go poprostu porzucił na ul.Gniewowskiej w okolicach szkoły , tam go w piątek znalazły dzieci i Pan Dyrektor szkoły(serdeczne ,raz jeszcze, podziękowania :wink: ) zawiózł go do lecznicy na ul. Poprzeczną w Redzie Ciechocinie.Pani Doktor zaopiekowała sie nim ,dała mu lekarstwa, bo zorientowała się,że ma problemy ze zdrowiem. W sobotę ktoś ,kto czyta nasze Forum, był w lecznicy i powiedział ,że jest tu ogłoszenie o zaginięciu psa. No i dzisiaj ok. 10.00 Pani Doktor do mnie zadzwoniła i tak dzięki łańcuszkowi Ludzi o dobrych serduszkach Figaro znalazł się w swoim domu.
Wszystkim za pomoc serdecznie dziękuję :love:
Ostatnio zmieniony |18 Cze 2011|, o 23:08 przez goya, łącznie zmieniany 1 raz.
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Krzepiące jest to ,że są ludzie,którzy nie przechodzą obojętnie obok zagubionego zwierzaka.Pozdrawiam wszystkich wrażliwych.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

To wspaniała historia. Świadczy o tym, że są jeszcze ludzie którzy sie przejmują czymś takim i też o tym, że nasze forum też prężnie działa i się przydaje.
ODPOWIEDZ