Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Park Miejski w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja akurat wyrzucam śmieci do śmietnika nawet, jeśli muszę przejść pół parku, miasta czy np. plaży. Tego samego uczę moje dzieci.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dziwi mnie ułomność tych co niszczą mienie w imię?!Sam nie wiem w imię czego?
Jeśli przyjezdni - to chyba z zazdrości, że u nich nie ma to i Reda mieć nie musi, a jeśli "Swoi" to durnota i debilizm przechodzi moje rozumowanie - nie pojmuję tego.
Po co niszczyć coś co ma Nam służyć?
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Obejrzyjcie ten materiał. Najciekawsze jest to, co mają do powiedzenia dwaj zakapturzeni wandale;
http://www.tvn24.pl/12690,1678154,0,1,o ... omosc.html
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

signature pisze:Ja akurat wyrzucam śmieci do śmietnika nawet, jeśli muszę przejść pół parku, miasta czy np. plaży. Tego samego uczę moje dzieci.
Ty akurat tak,ale wielu niestety nie,więc aby im nie dawać powodu do śmiecenia,powinno być więcej śmietników.
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Więcej śmietników i to regularnie opróżnianych!!Bo to czasami nic po tych śmietnikach skoro czasem z nich kipi. Ale póki co to w Redzie zastrzeżeń do tej brygady sprzątającej nie mam:)Ale fajnie jak tak tutaj wszyscy jesteśmy społecznie zainteresowani naszym parkiem jako wspólnym dobrem, to świadczy o tym jak bardzo ta inwestycja jest Redzie potrzebna. :lol:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Widziałam nowy amfiteatr w Parku. Zastanawiam się jak oni chcą na czymś tak małym organizować koncerty i pomiescić tyle ludzi ( ilu było np. na Łzach, albo jeszcze lepiej na Boney M)? Myślałam, że on będzie trochę większy. Np. Ławki są połozone tylko na połowie górki ( zabrakło funduszy?) No chyba, że koncertów tam nie będzie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no nie oszukujmy się, żadnego Boney M tam nie będzie, bo z parku by nic nie zostało. 200 miejsc to na zespół Redzanie będzi ok
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

No to troche bez sensu. Myślałam, że po to w ogóle budowany jest ten amfiteatr, zeby np. przenieść koncerty ze stadionu do parku
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:No to troche bez sensu. Myślałam, że po to w ogóle budowany jest ten amfiteatr, zeby np. przenieść koncerty ze stadionu do parku
no to trzeba byłoby zrobic Operę Leśną, z b. dużym parkingiem i parku nie byłoby wcale.

Ososbiście uważam, że ten amfiteatr jest niepotrzebny:) i niepraktyczny
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

No w sumie w tej sytuacji ( w takim rozmiarze i usytuowaniu) to tez uważam, że jest niepotrzebny. Jak nie ma być na nim koncertów to po co?
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

To po co w ogóle ten amfiteatr,jak nie bedzie koncertów?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Szkoda miejsca bo dzieci zimą nie będą miały gdzie jeździć na sankach....
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Amfiteatr raczej będzie służył na imprezy w sezonie wiosenno-letnim typu jakieś przedstawienia dzieciaków-to co w zimie dzieję się na uli w gimnazjum. Dzieciaki publiki na cały stadion nie zbiorą a plener tez jest dobrym otoczeniem na jakąś sztukę amatorską w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

signature pisze:Obejrzyjcie ten materiał. Najciekawsze jest to, co mają do powiedzenia dwaj zakapturzeni wandale;
http://www.tvn24.pl/12690,1678154,0,1,o ... omosc.html
no faktycznie, mieli wiele ciekawego do powiedzenia :)) Jeżeli "nasi" wandale też tak przy okazji niszczą, to nie wiele z tego naszego parku zostanie, bo wandali ci u nas dostatek.
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja również się zastanawiałam nad amfiteatrem i zadawałam sobie pytanie gdzie ma pomieścić się scena? I dalej nie wyobrażam sobie tego.
Jeśli chodzi o wandali to zauważyłam że co jakiś czas człowiek na rowerze robi rundkę wokół parku. Nie wiem jednak czy nocą również i jak długo to potrwa.

Wczoraj porobiłam trochę zdjęć, niestety słońce mi gdzieś uciekło

http://alutka172.multiply.com/photos/al ... k-budowa_3
ODPOWIEDZ