Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mieszkanie w Semeko- os. Przy Młynie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Artur, tak samo pewnie jak Ty, mieszkańcy innych rejonów chcieliby mieć ciszę. Czy to coś złego? Jednak każdy ma świadomość, że w dzisiejszych czasach jest to nierealne.
Nie bardzo rozumiem, dlaczego obarczasz mieszkańców osiedla Przy Młynie odpowiedzialnością za hałas na Brzechwy? Ani to nasza firma, ani to nasza budowa. Możesz równie dobrze przyczepić się do mieszkańców Orlexu - ich ciężarówki chyba częściej rozjeżdżały Twoją ulicę? A może do księży - w końcu do kościoła też wozili piach?
Proponuję ciepłą herbatkę z melisy - szkoda nerwów na takie błahostki ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Suria, moja wypowiedź miała być skierowana do Harrego który ma się tu przeprowadzać z Gdańska. Narzeka, że mu tu głośno będzie pod oknem ze względu na LIDL`a. Jak się chce mieć ciszę to niech sie na wsiach budują.

Co do herbatki z melisy chętnie skorzystam - gdzie i kiedy?
pawelr81
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

witam.za 2 lata również będę szczęśliwym mam nadzieję właścicielem mieszkania w w6.jeśli chodzi o lidl to ciężarówki przeżyję, obawiam się jedynie czy nie będzie sie tam zbierać śmietanka towarzyska z browarkami.nie mam ochoty wysłuchiwać ich nocnych krzyków.ogółem to przydał by się na tym osiedlu monitoring, albo ogrodzenie.znam osiedla które posiadają obie te rzeczy.pozdrawiam sąsiadów
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Przydałoby się. Ale monitoring podniósłby czynsz.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Gajos, niekoniecznie czynsz byłby wyższy. Obsługa byłaby podzielona na bardzo wielu mieszkańców = niewielkie pieniądze za spokój.

Bardziej niepokoi mnie fakt, iż droga wyjazdowa z hipermarketu skończy się przy drodze wylotowej z osiedla - tej od lidla. Mam nadzieję, że cały ten ruch nie będzie się przetaczał pod naszymi oknami!!! kiedy powstanie również wyjazd na Gdańską.
DAVIDOFF
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Witam ja tez mieszkałem na pustkach od samego powstania tj25lat i powiem ci że w Redzie na moim osiedlu (Lammex)semeko o wiele ładniej niz na Pustkach i nie ma tylu wandali bo takie klomby,czy nawet ten młyn w semeko nie przetrwał by nawet 1 dnia
Pozdrawiam ziomali
Gość

17 lat temu

hello.byłbym bardzo wdzięczny za informację skąd mogę zaczerpnąć pomysłów na zaplanowanie 37.3m. miło by było zrobić z tego 2 pokoje.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Kiedyś sporo pomysłów na zaplanowanie mieszkania było na stronie Gazety Wyborczej w dziale cztery kąty. Tam to się chyba nazywało porady architekta czy jakoś tak. I były odnośniki do metraży a tam juz konkretnie rozrysowane plany mieszkań.
Awatar użytkownika
anqe
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Witam Wszystkich bardzo serdecznie !

Wszytko przemawia za tym ,że od 2009r. będę nową mieszkanką Redy :)
Budynek W7 ;)

Pozdrawiam.
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

No akurat ja do Redy wprowadzam się kwiecień maj 2008
Harry

17 lat temu

Zgadza sie, masz racje. Wcale nie przecze, ze halas byl i jest w trakcie budowy. Wczesniej mieszkalem na Slowackiego, teraz na Kartuskiej w Gdansku, TIRy jezdza mi pod oknem kilka lat i sie przyzwyczailem. Dlatego bardzo mi sie podoba REDA, bo jest ciszej iladniej.
Nie martwie sie o siebie, patrze na dzieci. Problem jest w tym, ze skoro ta droga od gdanskiej do obwodowej jest na tyle szeroka jak widac, to TIRy nie tylko do LIDLa nia pojada. Ruch rozlozy sie pomiedzy obie glowne ulice, bo kierowcy beda szukac objazdow dla korkow. To niestety rozdzieli osiedle gestym wezem samochodow. A to pogorszy bezpieczenstwo dzieci, a ze mam male to sie martwie.
Nie mam nic do LIDLa jako do sklepu, nawet nie mam nic do kierowcow, bo sam jestem jednym z nich, ale marzyc o przytulnym zaciszu fajnie. A budowa domu na wsi, hehe chyba az takiej fantazji nie mam, a na chalupke w miescie lub na obzezach troszke za malo siana.
Mimo to czaekam na wprowadzke niecierpliwie. Martwi mnie to ze klucze dostane dopiero 30 wrzesnia, bede musial dzieci przenosic. Chcialem cos wynajac na miesiac lub dwa, ale ludzie nie chca na tak krutko. Mialem nadzieje ze dzieci rozpoczna szkole juz w Redzie, ale chyba sie nie uda.
gdyby ktos mial namiar na kogos, kto chciałby jednak wynajac to prosze o kontakt brhr@wp.pl
Pozdrawiam wszystkich, zycze dobrej pogody, wolnego czasu i dobrej zabawy.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Harry pisze:Zgadza sie, masz racje. Wcale nie przecze...
Tego typu problem powinien być rozwiązany dzięki Obwodnicy Północnej. Póki co, jest ona w fazie planowania, ale sytuacja na drogach z czasem wymusi jej budowę.
Harry

17 lat temu

Zigi pisze:
Harry pisze:Zgadza sie, masz racje. Wcale nie przecze...
Tego typu problem powinien być rozwiązany dzięki Obwodnicy Północnej. Póki co, jest ona w fazie planowania, ale sytuacja na drogach z czasem wymusi jej budowę.


Obysmy my jeszcze jej doczekali, patrzac na to co sie dzieje...szkoda gadać
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

witam,
a ja mieszkam "przy młynie" już prawie 3 lata :wink:
Awatar użytkownika
anqe
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

kaś pisze:witam,
a ja mieszkam "przy młynie" już prawie 3 lata :wink:
I jak się mieszka ?
ODPOWIEDZ