Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Droga za Auchan czyli Obwodowa Reda - Kosynierów Rumia.

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

nie sądzę abyśmy je zobaczyli
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tak patrzę na ten plan sytuacyjny i rzuca mi się w oczy jedna rzecz porównując go do innych które zwiedziłem
albom ślepy ale nie widzę parkingów ?
Jak taki aqua park ma przyjmować przyjezdnych ?
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Projekt zakłada pewnie parkingi podziemne. Ciekawe jak SEMEKO zabezpieczy je przed podsiąkaniem. Przy takiej pogodzie jak teraz, będą to raczej baseny podziemne. W halach garażowych w blokach przy ul. Młyńskiej nie dali sobie z tym rady.
Ostatnio zmieniony |7 Lut 2011|, o 09:52 przez darus, łącznie zmieniany 1 raz.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Gajos pisze:Póki co zostają.
póki co? a są jakieś plany ich likwidacji?
marcinromanowski.eu
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

darus pisze:W halach garażowych w blokach przy ul. Młyńskiej nie dali sobie z tym rady.
Chyba że uczą się na błędach bo te hale od dwóch tygodni poprawiają.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Gajos pisze:Roboty nad rondem miały ruszyć na wiosnę.
Ale...? Jest jakies ale? Ruszą?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Marcin pisze:
Gajos pisze:Roboty nad rondem miały ruszyć na wiosnę.
Ale...? Jest jakies ale? Ruszą?
Roboty nad rondem mają ruszyć na wiosnę.

Mała korekta.
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

nie sądzę abyśmy je zobaczyli
Ja również
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Projekt zakłada pewnie parkingi podziemne. Ciekawe jak SEMEKO zabezpieczy je przed podsiąkaniem. Przy takiej pogodzie jak teraz, będą to raczej baseny podziemne. W halach garażowych w blokach przy ul. Młyńskiej nie dali sobie z tym rady.
Zabezpieczenie nie jest aż takim problemem, problem raczej stanowią pieniądze
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

commando pisze:(...) jakby jeszcze hordy mistrzów kierownicy spod znaku rejestracji GPU zaczęło tamtędy wracać z auchana to leżymy.
Mam wielu znajomych w Gdańsku i oni podobnie myślą o „mistrzach” z rejestracją GWE.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Artur75 pisze:Mam wielu znajomych w Gdańsku i oni podobnie myślą o „mistrzach” z rejestracją GWE.
Ech, te stereotypy. Ja na przykład na podstawie blach GD jestem przekonany że średnia wieku miasta Gdańsk wynosi około 68 lat a średnia moc aut to 19 KM :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Jestem takiego samego zdania, stereotypy są krzywdzące i nie uczciwe:) Nie każdy z blachą GWE to "mistrz".
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

darus pisze:Projekt zakłada pewnie parkingi podziemne. Ciekawe jak SEMEKO zabezpieczy je przed podsiąkaniem. Przy takiej pogodzie jak teraz, będą to raczej baseny podziemne. W halach garażowych w blokach przy ul. Młyńskiej nie dali sobie z tym rady.
Nie sądze, aby były parkingi podziemne... skoro nie zdecydowano się zrobić takich parkingów oraz piwnic dla mieszkańców pod ziemią, to nie sądze, aby zdecydowano się zrobić je pod aquaparkiem.
Nie wiem jak będzie rozwiązana sytuacja z Aquaparkiem, ale dla mieszkańców piwnice przewidziano na parterze, a hale garażową przewiduje się (jeszcze nie jest w sprzedaży) pomiędzy budynkami 2 (Pacyfik) i 3 (Indian) w poziomie 0, 1 oraz 2.
Być może dla klientów Aquaparku przewidziano podobną hale garażową, bo na niektórych wizkach widać, że takie hale mają być dwie... ale trudno powiedzieć

stronka z wizualizacjami
http://oferta.semeko.pl/aquasfera/opis.html
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Stereotypy stereotypami a jazda za takimi kierowcami blokującymi ruch jest delikatnie mówiąc niefajna. To jest normalnie jakaś maniera z jazdą lewym pasem.
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Wracając do tematu, czy ktoś może wie, jak ma się aktualnie sprawa tej drogi?

Wydaje się, że szans na dogadanie się z Auchan nie ma już żadnych. Auchan wybudowało dodatkowy wyjazd w kierunku Redy, a Rumia odblokowała firmie przygotowanie mpzp, którego potrzebowała pod nową inwestycję, więc ochota Auchan na wydawanie środków na tę drogę musiała opaść do reszty.

Co prawda budowę drogi w kierunku Rumi rozpocznie SEMEKO, ale niewiele to da, bo droga i tak będzie kończyć się gdzieś w łąkach. Droga ma stanowić dojazd do budowanych wieżowców i dawno już obiecanego Aquaparku, więc SEMEKO żadnej łaski tu nie robi.

I tu pytanie - czy ta droga budowana przez SEMEKO będzie asfaltowa?
ODPOWIEDZ