Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

bloki przy Kazimierskiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Wasko ma b.duże opóznienia.Szkoła nr.1 w Rumi.Hotel w Redzie.Rumia Kosynierów.Reda Kazimierska.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

TTM o opóźnieniach na tej budowie

http://telewizjattm.pl/serwis-informacy ... ml?play=on
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Hotel pochłonął wszystkie pieniądze a spodziewanego zysku nie widac.Kary umowne za szkołę w Rumi.Wszystko to powoduje opóznienie na Kazimierskiej.
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:TTM o opóźnieniach na tej budowie

http://telewizjattm.pl/serwis-informacy ... ml?play=on
Dlaczego w materiale nie ma wyraźnej informacji, że chodzi o WASKO?
I dlaczego nie podano nazwiska właściciela?
Jakoś dziwnie pojmowana ochrona danych osobowych :/

Z drugiej zaś strony w materiale są pewne przekłamania, bo to nieprawda, że tam się kompletnie nic nie dzieje. Jeszcze rok temu bloków było mniej, a te, który były, nie posiadały elewacji. Fakt, są duże opóźnienia, ale to nie jest równoznaczne z tym, że WASKO zupełnie nic nie robi.
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

No bez przesady że bloków było mniej rok temu. Były w tej samej ilości co obecnie tylko że wykończony elewacją był jeden. Obecnie coś tam się dzieje ale trudno to nazwać jakimś szaleńczym tempem pracy. Ktoś kto spłaca kredyt za mieszkanie w którym nie mieszka ma prawo do pretensji.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Z tego, co kojarzę, to nie było jednego, tego ostatniego bloku albo był wybudowany tylko częściowo. Oczywiście mogę się mylić, bo nieczęsto tam bywam, ale właśnie przez to, że ostatni raz przejeżdżałam chyba zeszłego lata, a potem dopiero na początku tego roku, to dla mnie jest bardzo duża różnica w zaawansowaniu. Nawet myślałam, że ludzie się tam powprowadzali.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że nie jest to usprawiedliwienie dla takich opóźnień. Bardzo współczuję właścicielom mieszkań, ale myślę, że wszystko się dobrze skończy.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Dziś przejeżdzając Kazimierską widziałem parę rodzin które udzielały wywiadu telewizyjnego.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Mój znajomy tam pracował, fakt, że zimą i mówił, że są bardzo duże przestoje z braku materiałów na dalszą budowę. Nie ma materiałów nie ma jak pracować.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

tola pisze:Mój znajomy tam pracował, fakt, że zimą i mówił, że są bardzo duże przestoje z braku materiałów na dalszą budowę. Nie ma materiałów nie ma jak pracować.
Nie ma pieniędzy nie ma materiałów. Myślę, że to o to właśnie chodzi jeśli mówimy o Wasko. Widać to też w innych ich inwestycjach. Spóźniają się też ze spłacaniem tych materiałów, mają kłopoty finansowe. Więc nie ma co się zastanawiać co jest przyczyna.. jak wszędzie - pieniądze.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Inwestycja w hotel i opóznienie uruchomienia o rok spowodowały kłopoty z innymi inwestycjiami
DORCIA
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Byliśmy na rozmowie z właścicielem firmy WASKO mamy "zapewnienie" że odda osiedle do 31-08-2012. Mam nadzieje, że to prawda ale nadal szanowny Panie będziemy trzymać rękę na pulsie i codziennie sprawdzać postępy na budowie. Ma to Pan pewne jak kredyt w banku.
Proxima te bloki już na pewno stoją od 2010 (jak nie wcześniej). Wiem bo w nich już wtedy byłam jak wybierałam mieszkanie w którym mieliśmy już od roku być.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

TTM w swoim materiale też podaje datę 1 września 2012
http://telewizjattm.pl/serwis-informacy ... ml?play=on

wydaje mi się, że teraz dadzą radę... oddali do użytku Hotel, widać też, że wrócili na pozostałe budowy (np. Kosynierów w Rumi) więc jest nadzieja, że otrząsneli się już z problemów i staną na nogi...

ale wypadałoby żeby przeprosili (najlepiej w sposób materialny) swoich klientów, za tak długi poślizg... tak to opinia na długo pozostanie nadwyrężona... i pewnie schodzić będą im głównie ukończone mieszkania
DORCIA
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Też tak myślę że jeśli skończyli by te bloki to szybko znaleźli by chętnych na pozostałe mieszkania jak by nie było mieszkania są ciekawe 4 pokoje w dobrym miejscu , piwnica, garaż. Przed ukończeniem inwestycji chętnych nie znajdą.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

życzę powodzenia w walce o swoje
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

DORCIA pisze:Też tak myślę że jeśli skończyli by te bloki to szybko znaleźli by chętnych na pozostałe mieszkania jak by nie było mieszkania są ciekawe 4 pokoje w dobrym miejscu , piwnica, garaż. Przed ukończeniem inwestycji chętnych nie znajdą.
Może warunki są fajne, ale ludzie z ostrożności wola polegać na Dużych deweloperach, gdzie maja jakąś pewność, że ich nie wysiudają, nie ogłoszą nagle upadłości czy przestoju na rok ( i nie dadzą za do żadnego zadośuczynienia) itd. A słyszałam o kilku takich przypadkach gdzie ludzie zostali z niczym. Dlatego prym w Redzie wiedzie Semeko. Szczerze to po tym co widziałam i słyszałam z w miarę wiarygodnych źródeł ja bym nie zaufała Wasko, przynajmniej jeśli chodzi o mieszkanie( co nie ukrywam wiąże się dla mnie z inwestycją na całe życie)
ODPOWIEDZ