Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:
ArturB pisze:Jaka hipokryzja ?
Kupiłem mieszkanie wraz z gruntem na ktorym sa miejsca postojowe w czym problem ?
.
W tym, że zazwyczaj nie jest tyle miejsc postojowych na somochody do mieszkań w blokach. I tyle
To wynika z prawa budowlanego i starych komunistycznych norm z tego co sie orientuje wymaga się 0.5 samochodu na rodzine czy jakos tak (dokaldnie nie wiem bo mnei to zbytnio nei interesuje). Ale nadal nie widze zwiazku z hipokryzja ? mieszkancy i ich goscie to jedno a przyjezdni do konkretnej inwestycji to drugie.
Artur
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zwróc uwagę iż ta wodna sfera nie bedzie ogranizacja non profit a ckomercyjna - bedzie swiadczyc uslugi i zarabiac i aby zarabiac musi zapewnic mozliwosc "uzycia" tej uslugi prze z klientow a w ramach tej czynnosci jest pozostawienie samochodu po dojechaniu do tej inwstycji.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ArturB pisze:Dorma: To wina niemal WYŁACZNIE mieszkańców że kupują mieszkania bez wzgledu na infrastrukturę i po najnizszej lini oporu,
.
kupują bo nie mają innego wyjscia, lepszej opcji, bo miasto i dweloperzy ich olewają. A wiadomo, że liczy sie pieniądz. Każdemu zależy by było taniej. Miejsca0 parkingowe w tej perspektywie się nie liczą. Taka jest gorzka prawda

a co do władz to może źle to napisałam. chodziło mi o bloki spółdzielcze, kto ma na to wpływ, bo ktos chyba ma?

P.S poprawiłam pierwszy post do którego sie odniosłeś. Chciałam napisac wszystko razem, żeby sie nie rozwlekac
Ostatnio zmieniony |7 Kwi 2011|, o 11:44 przez Dorma, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ArturB pisze:
To wynika z prawa budowlanego i starych komunistycznych norm z tego co sie orientuje wymaga się 0.5 samochodu na rodzine czy jakos tak (dokaldnie nie wiem bo mnei to zbytnio nei interesuje).
Ja pisze o tym co widzę. Nie siedze w tym wszystkim tak jak ty ( i żeby nie było, mój post nie był tylko do Ciebie to nie jest jakis osobisty atak). Prawo jest prawem a jaka jest rzeczywistośc kazdy w Redzie widzi
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

ArturB pisze: To wynika z prawa budowlanego i starych komunistycznych norm z tego co sie orientuje wymaga się 0.5 samochodu na rodzine czy jakos tak (dokaldnie nie wiem bo mnei to zbytnio nei interesuje). Ale nadal nie widze zwiazku z hipokryzja ? mieszkancy i ich goscie to jedno a przyjezdni do konkretnej inwestycji to drugie.
W zapisach planu zagospodarowania dla tej działki w Redzie na której powstaje Aquasfera jest warunek 1,2 miejsca postojowego na 1 mieszkanie. Wielopoziomowa hala garażowa pod budynkami 2-4 ma zapewnić te miejsca. Ponadto aquapark ma mieć swoją halę z wjazdem od tyłu. Było to widać na makiecie w Auchan.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

super, jesli te samochody beda schowane.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Teoretycznie w Wejherowie na oś. Fenikowskiego też jest wielopoziomowy garaż, ale miejsca trzeba w nim wykupywać.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Huherko pisze:Teoretycznie w Wejherowie na oś. Fenikowskiego też jest wielopoziomowy garaż, ale miejsca trzeba w nim wykupywać.
Jeśli SEMEKO nie walnie cen z kosmosu, za miejsca postojowe, to pewnie większość zejdzie błyskawicznie :)

tymczasem na stronie http://reda-aquasfera.mojeosiedle.pl/vi ... hp?t=66429 zdjęcia z budowy 6 piętra
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

według fragmentu newsa ze strony SEMEKO, Aquapark miałby powstać już w 2012 roku... chyba mało realne

Największą wodną atrakcją Redy jest jednak 3-kondygnacyjny aquapark z centrum sportowo-wypoczynkowym, w którym są fitnes, bowling, siłownia, kort do squasha, sauny i spa&wellnes oraz kawiarnia i restauracja – otwarcie zaplanowano na 2012 rok.

cały "przewodnik po Redzie"
http://www.semeko.pl/news/miasto-reda.html
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Wicek pisze:...otwarcie zaplanowano na 2012 rok.
Chyba lekkie nieporozumienie... W 2012 roku to oddadzą pierwszy blok...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zigi pisze:
Wicek pisze:...otwarcie zaplanowano na 2012 rok.
Chyba lekkie nieporozumienie... W 2012 roku to oddadzą pierwszy blok...
też tak sobie pomyślałem, że ktoś kto redagował newsa... myślał o oddaniu pierwszego budynku :)

Już zresztą poprawiono to i z newsa znikneła data otwarcia :)
HarrY pisze:...PS. Ofertę i wybrane mieszkanie mam już u siebie. trwa końcowa analiza, pisałem że już mam ustalone spotkanie.
HarrY pisze:W tym co otrzymałem niewiele było o samym Aquaparku (poza reklama, która nie stanowi oferty), ale nie bede sie upierał, na dniach będę na Tatrzańskiej, bo temat dla mnie ważny.
I jak tam Harry, na Tatrzańskiej rozwiano Twoje wątpliwości?
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Czy to prawda, że SEMEKO zrezygnowało z budowy aquaparku?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Glider pisze:Czy to prawda, że SEMEKO zrezygnowało z budowy aquaparku?
taka sama prawda, jak ta, że z okazji ślubu w Wielkiej Brytani piątek w Polsce będzie dniem wolnym od pracy?
na swojej stronie SEMEKO 9 dni temu wstawiło opis Redy, gdzie inforumują iż Aquapark powstanie... ale po co sprawdzić stronę dewelopera jak można trochę paniki zasiać na forum :)

http://www.semeko.pl/news/miasto-reda.html
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Wicek pisze:
Glider pisze:Czy to prawda, że SEMEKO zrezygnowało z budowy aquaparku?
taka sama prawda, jak ta, że z okazji ślubu w Wielkiej Brytani piątek w Polsce będzie dniem wolnym od pracy?
na swojej stronie SEMEKO 9 dni temu wstawiło opis Redy, gdzie inforumują iż Aquapark powstanie... ale po co sprawdzić stronę dewelopera jak można trochę paniki zasiać na forum :)

http://www.semeko.pl/news/miasto-reda.html
Liczyłem na odpowiedź kogoś, kto wie coś więcej, niż napisane na stronie internetowej SEMEKO ;).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

nie mów, że liczyłeś, że menago projektu, albo inny strategiczny pracownik SEMEKO mający wiedze na ten temat wejdzie na forum e-reda i napisze... tak oszukaliśmy klientów i nie mamy zamiaru budować Aquaparku, a na stronie piszemy bzdury, żeby jak najwięcej klientów jeszcze oszukać :)
Dość naiwne :)

Ja bym się specjalnie plotkami o odstąpieniu od budowy aquaparku nie przejmował... moim zdaniem to trochę na siłe szukanie sensacji...
ODPOWIEDZ