Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Hotel w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

goya pisze:Rzadko, który hotel ma 100 % obłożenie przez 7 dni w tygodniu..
Takiego obłozenia nie ma zaden hotel. Przyjmuje się, ze 50-60% to juz jest idealnie. No, ale to inna sprawa.

Przystepna cena to 25 zł/godz? Nawet 15zł. Godzina szybko mija. Dla 3-4 osobowej rodzinki to jest niebagatelny wydatek, choc raz na jakis czas mozna sobie pewnie pozwolic na małe szaleństwo.
Tego typu obiekty nie są, jak sądzę ,skierowane do klienta masowego - nie ten target (jak sie teraz mówi)
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ten obiekt jednak powstał w mieście , gdzie nie ma tego typu rozrywek i warto byłoby pomyśleć o 20000 potencjalnych klientach przez cały rok, niż czekać na 50-60% obłożenie na dobę gośćmi hotelowymi .
Chociaż na takie nawet nie liczyłabym w tym miejscu.
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

W faltomie godzina kosztuje 27zł. Chodzę regularnie co poniedziałek - jedynie na seanse w saunie, z basenu nie korzystam wcale - przeszkadza trochę mi ten tłok w wodzie =] . Wczoraj nas nie wpuścili bo .................................................................................................................................................................... bo nie było miejsca około godziny 20 =]


Wiec co do ceny to wydaje mi się jaka by nie była znajdą się zawsze chętni
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

suchysuszi pisze:

Wiec co do ceny to wydaje mi się jaka by nie była znajdą się zawsze chętni
To zupełnie tak, jak z BMW....stać cie, kupujesz, nie stać, idziesz na autobus :)
Stać kogoś na basen kupuje bilet, nie stać....czeka do lata....rzeka za darmochę :lol: . I tyle.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

goya pisze:...warto byłoby pomyśleć o 20000 potencjalnych klientach przez cały rok, niż czekać na 50-60% obłożenie na dobę gośćmi hotelowymi ...
ale gdyby chcieli zarabiać na basenie... to zbudowaliby basen, a nie hotel... :D

Ja osobiście nie byłbym zachwycony faktem, że płace 200 zł za nocleg w hotelu właśnie dlatego, że ma basen, bowling, spa itd... i nie mogę z tego korzystać, bo korzysta z tego 20.000 mieszkańców miasta :)

Dlatego wydaje mi się, że cena 25 zł jest ceną jaką zaśpiewają... Większość będzie mogła sobie na to pozwolić... ale nie codziennie, dzięki temu nie będzie tak, że goście hotelowi zejdą w szlafrokach na basen... i ze złością zawrócą w tych szlafrokach z powrotem do pokoi... i będą oglądali w pokoju TV :)
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

szkoda gadać, ostatnio były artykuły o nieopłacalności basenów i aquaparków i dopłatach z tym związanych, oby nie zaniechali
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Teraz trochę się uspokoiło z podwyżkami w faltomie - podnieśli jedynie cenę za ręcznik z 3 do 5 zł ale był czas że podwyżki o 2 - 3 zł były częste - z 20 do 27 urosło w bardzo krótkim czasie. W recepcji tłumaczyli to nam tak że podwyższają ceny zęby zniechęcić ludzi z zewnątrz by tym samym goście hotelowi czuli większy komfort. Podniesienie cen poskutkowało tym ze ludzi zamiast mniej było coraz więcej ale myślę że to przez to że w tym samy czasie znacznie zwiększyła się liczba mieszkańców redy i rumi a alternatywnych miejsc nie przybyło.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

W hotelu będzie nocować jedna z hiszpańskich telewizji.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

no fajnie może zrobią jakiś reportaż jak żyją ;)
Redzianin od urodzenia
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Widziałam na Wejherowskiej ich samochód transmisyjny.
pi
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

jak telewizja się nazywa ?
Redzianin od urodzenia
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

To była biała ciężarówka, takie "pudło". Z boku był skromny napis "espanola....coś".
pi
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Medica Espaniol
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

w google nic nie można o tej telewizji żadnych informacji znaleźć
Redzianin od urodzenia
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Michał pisze:w google nic nie można o tej telewizji żadnych informacji znaleźć
Pewnie to nie samochód telewizji tylko obsługi medycznej jak sama nazwa wskazuje. :wink:
ODPOWIEDZ