Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Hotel w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
joasia1973
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Osobiście cienko to widzę. Biura rekrutacyjnego nie mają. Ja wysłałam swoje cv 3 razy do biura wasko po prostu, z zapytaniem czy jest jakaś rekrutacja, gdzie, kiedy ale odpowiedzi nie dostałam. Poza tym w necie co jakieś 3 miesiące pojawiają się wzmianki ,że hotel bedzie otwarty przed latem, jak przychodzi termin letni to że na jesień, teraz widziałam ,że na wiosnę. Ja się pytam wiosnę, lato, jesień ale jakiego roku. Mam ich w nosie bo jak juz maja klopoty z kasą to zawsze będą ją mieli. Mam na myśli wynagrodzenia. Ogólnie, profesjonaliści, hotelarze nie działają " cichcem"jak partyzanci. Do pozadnego hotelu jest rekrutacja a nie, że szefa mają i może juz całą ekipę. No, fakt chyba managera poszukują F&B.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

To nie jest powiedziane, że SPA też będzie "obsadzone" przez Wasko. Często jest tak, że to osobna firma wynajmuje sobie powierzchnie w hotelu ( ale nie orientuje się czy w tym przypadku tak jest). Wtedy trzeba by się zgłosić do tej konkretnej firmy
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Narazie Wasko nie ma pieniędzy n a wyposażenie hotelu a inne inwestycje mieszkaniowe w chwili obecnej są niesprzedawale, to otwarcie napewno się mocno opózni.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

kropelka pisze:Witajcie !
Na wstępie chciałabym , powiedzieć że nie jestem z Redy.Mam pytanie, czy orientuje się ktoś z Was czy będzie potrzebna kadra do pracy w SPA Hotel Wasko masażystki, kosmetyczki, wizażystki itp. Gdzie mogłabym zostawić swoje CV. Z góry dziękuje za pomoc
ja bym na Twoim miejscu wysłał takie pytanie do p.stefanski@hotelwasko.pl i marketing@hotelwasko.pl lub zadzwonił pod numer 503 166 009

takie dane są na stronie hotelwasko.pl więc wydaje mi się to najsensowniejsze rozwiązanie - chyba, że już próbowaliście i nic to nie daje...
Marcin
Prawie Lider
522 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja się kontakowałem się - ale tylko w sprawie tego konkursu restauracyjnego gdzie to Wasko zapomniało ogłosić wyniki i wskazać zwycięzcę - ale bez odpowiedzi. Jeszcze nie otworzyli a już maja potencjalnych klientów głęboko w d...
.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Lepiej trzymajcie kciuki aby WASKO przeżyło na rynku, jeżeli będą mieli kłopoty to Hotel pójdzie pod tzw młotek (przejmą go banki za niespłacone kredyty) a wtedy otwarcie się "badzo mocno" opóźni.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

narek pisze:Lepiej trzymajcie kciuki aby WASKO przeżyło na rynku, jeżeli będą mieli kłopoty to Hotel pójdzie pod tzw młotek (przejmą go banki za niespłacone kredyty) a wtedy otwarcie się "badzo mocno" opóźni.
ja tam "trzymam kciuki" bo może ktoś kupił u nich mieszkanie, które jeszcze nie jest zbudowane i lepiej, żeby nie upadali (o ile wogóle prawdą jest, że Wasko nie najlepiej się trzyma)...

a przejęcie hotelu przez bank wcale nie musi mocno opóźniać otwarcia :) Hotel to niezły biznes, bankowi mogłoby zależeć na tym, aby hotel zarabiał :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Mi tam jest wszystko jedno jaka firma będzie właścicielem tego hotelu. Byleby go w końcu otworzyli
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Czyli nie wiadomo, kiedy otwarcie... Teraz to pewnie najwcześniej przed sezonem turystycznym.
kropelka
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Na stronie internetowej hotelu pisze Otwarcie hotelu wiosna 2011
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

kropelka pisze:Na stronie internetowej hotelu pisze Otwarcie hotelu wiosna 2011
A faktycznie zmienili napis. Czyli nadal jest szansa :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

aisne pisze:Właścicielem jest w końcu Pan Okrój - myślę, że to wiele wyjaśnia.
Mi niewiele :) Kim jest Pan Okrój, jeśli można wiedzieć i jeśli to nie tajemnica.
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Salamandra pisze:
aisne pisze:Właścicielem jest w końcu Pan Okrój - myślę, że to wiele wyjaśnia.
Mi niewiele :) Kim jest Pan Okrój, jeśli można wiedzieć i jeśli to nie tajemnica.
Oj, oj, nieładnie nie wiedzieć :wink:
zedil45
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mnie tylko ciekawi jak Pan O. zdołał zdobyć pozwolenie na budowę takiego "klocka" skoro był to "teren zielony"...ciekawe co i komu trzeba dać aby wyjść na swoje. Widać niektóre osobistości mają inne prawa.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mam taką propozycję: jeśli piszecie o kimś wymieniając jego nazwisko - podpisujcie się także swoim. Takie rzucanie na forum publicznym informacji, które często nie są prawdziwe to przecież nic innego jak psucie wizerunku danej osoby. W takim przypadku też należy się podpisać. Piszę to niezależnie od opinii poruszanych w tym temacie, ale skoro jest to hotel Wasko, to jest to hotel Wasko. Chyba, że wspomniany obywatel jest właścicielem tej firmy :?: Jak już wspomniałem cieszę się, że zrobili z jednego z wielu redzkich koszmarów coś fajnego i życzę im jak najszybszego, udanego startu.
ODPOWIEDZ