Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

osiedle Bocianie Gniazdo

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

stan na dzisiaj - wyrównany teren i zamiast czarnoziemu jakis zwirek ... innych rzeczy typu zjezdzalnia dla dzieci - brak.
bolek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witam! Jestem też właścicielem mieszkania na tym osiedlu z ciekawości wszedłem na te forum i sobie poczytałem, zastanawiam się jak wszystko już będzie zakończone to o czym Wy będziecie pisać , chyba pozostanie Wam na wykańczanie się między sobą! Bawcie się dalej
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Pozostanie im jeszcze reszta innych działów a w nich mnóstwo tematów do dyskusji
Ostatnio zmieniony |8 Kwi 2009|, o 22:23 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
dexrafi
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ja na przykład już teraz przeglądam inne tematy forum, jednak nie mieszkam jeszcze w Redzie i na razie się nie wypowiadam
gizmol

15 lat temu

Bolek cieszymy się wszyscy że jesteś szczęsliwy ale brzmisz mało wiarygodnie i jak nie masz nic w tej sprawie do powiedzenia to odwiedzaj inne fora.
bolek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Gizmol jak byś nie wiedział tam w regulaminie jest podpunkt więc sobie go przeczytaj i nie będziesz mi narzucał gdzie na forum mam wchodzić , a po drugie Wy wszyscy jesteście niewiarygodni dla mnie, jeśli ktoś komuś będzie chciał zaszkodzić to nawet nie musi być mieszkańcem osiedla.Żegnam
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Bolek. Dla użytkowników tego forum to Ty jesteś niewiarygodny. Oni już trochę tu siedzą w przeciwieństwie do Ciebie.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

bolek pisze:Gizmol jak byś nie wiedział tam w regulaminie jest podpunkt więc sobie go przeczytaj i nie będziesz mi narzucał gdzie na forum mam wchodzić , a po drugie Wy wszyscy jesteście niewiarygodni dla mnie, jeśli ktoś komuś będzie chciał zaszkodzić to nawet nie musi być mieszkańcem osiedla.Żegnam
skad się biorą tacy ludzie? cynizm...
gizmol

15 lat temu

Bolek sobie tu zajżał zeby troche zamieszać, może został poproszony o to. Ale nie o nim my tu będziemy dyskutować. Pozdrawiam sąsiadów i życzę wszystkim Wesołych Świąt i szybkiego odbioru miszkań od zajączka w prezencie.
dorka
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Zaczyna mi się podobać, robi się wesoło mam propozycje może zrobimy z tego CHAT i troszkę namieszamy? Skrzyknę chłopaków będzie zabawa , nie zle się zabawimy co Wy na to?
dorka
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Zapomniałam dodać ,że mnie nikt do niczego nie namawia żeby nie było, ale nie wiem czy zauważyliście ta firma daje ludziom prace a pisząc takie posty na pewno jej nie pomagacie .
bolek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Brawo rozgryżliście mnie zamieszać chciałem nikt mnie o to nie prosił , myślę że Oni maja serdecznie gdzieś tam .....te Wasze forum!!!
bolek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Hej Ryszard cieszę się bardzo że potrafisz czyjeś wypowiedzi kopiować hmm tak myślę że może byś przedstawi łsię nazwiskiem , podejrzewam że juz nie raz się minęliśmy na osiedlu , bo mnie Twoje teksty nie ruszają.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

oj dzieci, dzieci... łopatki, wiaderka i na plac zabaw do piaskownicy trochę nadmiernej energii upuścić, dla starszych proponuję pokopać piłeczkę :wink:
bolek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Adamie chętnie bym z nimi poszedł , ale troszkę się obawiam że na trzaskali by mi po głowie łopatkami i zasypali piaskiem :d ale cieszę się ze chociaż jeden jest z humorem;) 8)
ODPOWIEDZ