Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Inwestycje w Redzie - dyskusja ogólna

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Była już o tym mowa w wątku o Dworcu http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=1&t=25&start=495
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Ceynowy już rozkopana, chyba ostatnia z tak zapuszczonych ulic w mieście, zyska nowe oblicze

Jeszcze jakby zagospodarowano plac przy SP nr 2, na którym to miało być boisko do koszykówki i zieleń (Semeko miało zafunodwać z 5 lat temu)to byłoby naprawdę po "miastowemu"
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ryszard pisze:Ceynowy już rozkopana, chyba ostatnia z tak zapuszczonych ulic w mieście
zapraszam na wycieczkę po Ciechocinie płyty pewnie wylądują w innym zapomnianym zakątku Redy
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Te płyty mogli by dać do mnie na drogę, ja na ulicy nawet oświetlenia nie mam a po deszczu to tylko w skorzniach trzeba biegać, bo nawet i kaloszy szkoda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

cli1 pisze:
Ryszard pisze:Ceynowy już rozkopana, chyba ostatnia z tak zapuszczonych ulic w mieście
zapraszam na wycieczkę po Ciechocinie płyty pewnie wylądują w innym zapomnianym zakątku Redy
bywam tam bardzo często, KAsztanowa czy Wiśniowa.. to w praktyce centrum Ciechocina (zwłaszcza ta druga), ale cóż.... może i one się doczekają remontu
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A ktoś wie na cholerę tyle tych "hopek" czy "śpiących policjantów" (jak kto woli) na ulicach budują? Zaraz tylko meleksem będzie można jeździć.
ceń dzień
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Nie "na cholerę" tylko po to, żeby inteligentni inaczej nie urządzali sobie dzikich rajdów samochodowych w miejscach gdzie ograniczenie szybkości ze względu na strefę zamieszkania powinno być nawet do 30 km/h. Naprawdę nie spotykasz idiotów pędzących ponad stówą uliczkami osiedli?
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

tylko jednego który "kręci bączki" starą sierrą na dużym parkingu przy aquqstrefie. A poza tym same ostre hamowania przy skrzyżowaniu bo zrobili zmianę organizacji ruchu przy tym samym parkingu w ten sposób że pierwszeństwo mają ci wyjeżdżający z parkingu przed tymi którzy jadą od strony LIDL'a. Oj poleciało tam kilka misek
ceń dzień
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

nie wiem jak Wam, ale mi nowa ulica Ceynowy bardzo się podoba poza jednym.... latarniami ulicznymi, które nijak tam pasują... są takie... przaśne

tak czy siak świetnie, że mamy jedną ulicę więcej w b. dobrym stanie
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

No zawsze to coś bo jak narazie to bardzo słabo z inwestycjami w tym roku, budowa mostu na obwodowej który miał być budowany lada dzień przez babola w złożonym wniosku o dofinansowanie nie zostanie wybudowany o przedłużeniu kosynierów też nic nie słychać. Poza ulicą Ceynowy, kawałkiem drogi przy dworcu i tym mostkiem w parku to słabo jak na środek sezonu budowlanego. Na dodatek jeszcze ten płatny parking przy dworcu...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Pójdę jutro zobaczyć, jak wyglądają "przaśne latarnie"
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Planowanego na ten rok mostu na Kazimierskiej - Obwodowej nie bedzie.Ktoś cos w starostwie spieprzył w kwitach... podało wczoraj lub przedwczoraj TTM
Kto? Co? Powinni podac dokładnie i winnych pod topór.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ryszard pisze:nie wiem jak Wam, ale mi nowa ulica Ceynowy bardzo się podoba poza jednym.... latarniami ulicznymi, które nijak tam pasują... są takie... przaśne
Rzeczywiście coś nie tak z tymi latarniami, takie jakieś "patykowate", dobry wiatr i połamie jak zapałki, takie robią wrażenie. Mnie jeszcze jedna rzecz zastanawia, dlaczego nie jest kładziona kostka bezfazowa, czy ona jest droższa? Przecież o wiele ładniej wygląda i jest wygodniejsza czy dla rowerów, rolek, o butach na obcasach nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

A to nie jest tak, że każda kostka jest bezfazowa, tylko wystarczy ją odwrotnie położyć? Ładniejsza jest pewnie z fazami, ale na ścieżki rowerowe daje się bez.
ODPOWIEDZ