Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Połączenie drogowe Leśna-Cegielniana

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:Tylko ze naLesnej ma nie być ciężkiego transportu.
Mam taką nadzieje, że tak będzie i że ktoś będzie to kontrolował.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Rozmawiałem z Burmistrzem na spotkaniu, i obiecywał iż nie dopuści aby powstała kolejna nowa ul Gdańska dzieląca Redę czy to na Leśnej czy obwodowej.
Dobro mieszkańców najpierw.
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Rusza przebudowa Leśnej-Cegielnianej-Towarowej: http://www.telewizjattm.pl/index.php/od ... 0-10-11,03
W przyszłym tygodniu ruszą prace budowlane, i ponoć mają zacząć od Redy.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

świetna informacja, problemów pewnie nie zabraknie, ale to chyba najlepsze co mogło nas spotkać w tym roku.. no oczywiście jest jeszcze park:)
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ciekawe czy po zakończeniu planowanego połączenia drogowego Leśna-Cegielniana-Towarowa ożyje ubarnistycznie i handlowo część za torami,czyli Gniewowska,Buczka itd. czy będzie np. połączenie komunikacji autobusowej?.Czy może ktoś jest w posiadaniu planów,szkicu lub linku odnośnie w/w inwestycji drogowej a szczególnie części przejazdu kolejowego na ul.Gniewowskiej bo krążą różne wersje dotyczące tej części,czy mają tam być tunele czy wiadukty itp.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

z tym jest troche lipa, prace geodezyjne zaczynają się już w tym miesiącu. Działki już są dzielone. wszyscy dostali już zawiadomienia o okazaniu granic.

Ja również podłączam się do pytania wesanda, czy ktoś ma mapę najlepiej wstępny projekt podziału działek, najlepiej w miarę czytelny i z opisaną siatką krzyży, bo to co myśmy dostali z UM to to jest śmiech na sali - kserówka z jakiejś mapy od projektanta, granice nakreślone zakreślaczem, kartometryczności nie sprawdzałem, bo szkoda na to czasu...
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Coś w końcu drgnęło,ruszyły pierwsze prace ziemne za pomocą ciężkiego sprzętu na terenie między torami Wejherowo-Puck,oby tak dalej.
Michał
Prawie Lider
917 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

koło przejazdu kolejowego ?
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Prace ziemne rozpoczęły się od strony masztu telekomunikacyjnego na rozwidleniu Wejherowo - Puck na wysokości osiedla Mariana Buczka.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

osobiście nie zabardzo jestem zadowolony z tych prac, geodeci wkopali mi granicznik 30 cm od budynku ... wychodzi na to, że będę miał ulicę 30 cm od budynku :/
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Huherko – Jak już zrobią tę ulicę to proponuję sprzedaż jakiś fast foodów. --taki żarcik :D
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Huherko pisze:osobiście nie zabardzo jestem zadowolony z tych prac, geodeci wkopali mi granicznik 30 cm od budynku ... wychodzi na to, że będę miał ulicę 30 cm od budynku :/
Tak blisko to chyba nie pozwalają przepisy budowlane.
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dziś jak jechałem kolejką przypatrywałem się jak te pomarańczowe słupki przebiegają, to mogę cie pocieszyć huherko-nie tylko tobie będą przejeżdżać 30 cm od domu.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

doktor. tu jest troche inna sytuacja, bo u mnie gdzie stoją garaże oni planują zrobić wjazd do garaży od drugiej strony a dojazd do tych garaży chcą zrobić między moim budynkiem a samymi garażami, jakoś tak:
Obrazek

no i wychodzi na to, że wjazd będę miał kilkanaście cm od budynku... (jakby go nie mogli zrobić od drugiej strony)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ale prawo budowlane mówi że nawet parking musi być kilka m od okien budynku a co dopiero ulica/wjazd na posesje, są tam jakieś okna ?
ODPOWIEDZ