Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Redzie (Słoneczna)

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Który to juz rok,drugi,trzeci,a cały czas mają jakieś problemy z odczytami.We wspólnocie już dawno rozliczone,potrzebna taka Buba do przypilnowania ;) to nie będzie problemów z odczytami ;-))
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Spóldzielnia Reda też już rozliczenia nosiła około 10 sierpnia.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

diorka pisze:Spóldzielnia Reda też już rozliczenia nosiła około 10 sierpnia.
No i masz babo placek,nie tylko wspólnota na czas rozlicza media.Szkoda gadać! mamy stare po nowemu i tyle.Zmiana nazwy,tyłków na stołkach ,a spółdzielca ten sam" jeleń"/bez obrazy/ od płacenia. :evil:
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:Który to juz rok,drugi,trzeci,a cały czas mają jakieś problemy z odczytami.We wspólnocie już dawno rozliczone,potrzebna taka Buba do przypilnowania ;) to nie będzie problemów z odczytami ;-))
Mieliście Bubę,ale oddaliście ją walkowerem,nie wszyscy pilnowani lubią być pilnowani. :wink:
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Masz rację,ja jestem niestety stosunkowo młodym mieszkańcem tej spóldzielni,i szczerze mówiąc zanim poczytałam to forum to nie miałam pojęcia kto to buba,kto prezes i jakie są układy.Ale mimo wszystko dobrze mi się mieszka w tej spółdzielni,a mam porównania z innymi.Nasza słoneczna jest raczej przeciętna,bez wielkich wzlotów,ale i większych upadków.A ta opieszałość w rozliczeniach w większej mierze należy do firm zajmujących się wodą,ogrzewaniem itp.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dzis bylismy na spacerze na osiedlu buczka i musze powiedziec ze nasza spoldzielnia wywiazala sie perfekcyjnie z usunieciem dziur w elewacjach po gradobiciu, tynkujac cale sciany. Na osiedlu buczka panowie na linach w uprzezach lataja tylko dziury - efekt jest beznadziejny bo sciany wygladaja masakrycznie :(
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:.A ta opieszałość w rozliczeniach w większej mierze należy do firm zajmujących się wodą,ogrzewaniem itp.
Tylko ogrzewanie rozlicza firma zewnętrzna,reszta mediów jest rozliczana przez spółdzielnię.Fakt,słoneczna jest przeciętna,ale mogłaby być lepsza.No, ale jak to mówią"jak się nie ma co się lubi-to się lubi co się ma" :wink:
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Chciałam was zapytać,czy u was też leży gruz na skrzynkach od liczników na klatce?leży tam już od czasu wiercenia otworów na nowe przewody przez jakąś firmę,minęły już chyba 2 miesiące jak nie więcej i leży to to.może tylko w mojej klatce pani co sprząta przeoczyła.wiem wiem jestem upierdliwa ;-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

próbuję sobie wyobrazić jaki gruz może powstać od wiercenia otworów... i jakoś nie mogę :) Po wierceniu to chyba jakiś pył jak już. Ile go może być, że aż tak przeszkadza? Ja u mnie w klatce nic nie zauważyłam, nawet nie wiedziałam, że wiercą, myślałam, że to sąsiedzi ;) Ale może ja do innych rzeczy przywiązuję uwagę.
Z drugiej strony należałoby upomnieć panią która sprząta, że coś przeoczyła
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

samemu posprzątać i po sprawie:)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

duże otwory pod rury jakieś wiercili i kawałki sufitu leżą na skrzynkach na każdym piętrze więc samej sprzątać całą klatkę to mi się nie chce.Będę musiała pani zwrócić uwagę na to,ale wiecie jak to jest zaraz powiedzą, że pańci pył przeszkadza hihhi
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:duże otwory pod rury jakieś wiercili i kawałki sufitu leżą na skrzynkach na każdym piętrze więc samej sprzątać całą klatkę to mi się nie chce.Będę musiała pani zwrócić uwagę na to,ale wiecie jak to jest zaraz powiedzą, że pańci pył przeszkadza hihhi
tak szczerze to powinna to posprzątać firma, która to wykonała... tylko kto to był?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

dokładnie nie wiem co to za firma,coś chyba od nowego internetu lub telewizji cyfrowej.Posprzątali z wierzchu ,a tego pewnie nie dopatrzyli.A schodząc z piętra wyżej widać co leży na tych skrzynkach,piszę o tym bo dziwi mnie ,że nikt inny tego nie widzi,przynajmniej u mnie w klatce.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jak nowa to pewnie Limes bo Plastcom, Netia i TP już dawno mają swoje instalacje.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Dzis bylismy na spacerze na osiedlu buczka i musze powiedziec ze nasza spoldzielnia wywiazala sie perfekcyjnie z usunieciem dziur w elewacjach po gradobiciu, tynkujac cale sciany. Na osiedlu buczka panowie na linach w uprzezach lataja tylko dziury - efekt jest beznadziejny bo sciany wygladaja masakrycznie :(

Chyba pierwszy raz coś pozytywnego o "naszej" spółdzielni ! :)
reda29
ODPOWIEDZ