Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Redzie (Słoneczna)

Sprawy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Redzie
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No nie wiem,czy nie będziecie mieli większego bałaganu,podrzucacze nie zrezygnują i będą zostawiać swoje tobołki przy śmietnikach,co jeszcze bardziej skomplikuje sprawę.Ktoś to będzie musiał dodatkowo wrzucać do pojemników,bo stać obok nie mogą,może się ktoś przyczepić i wlepić karę porządkową.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ale komu tą kare wlepią? Spółdzielni? Czy wszystkim lokatorom z 4 bloków? :)

Ja tam mogę nawet wrzucić do kosza pozostawiony worek śmieci raz na jakiś czas.. Obym miała trochę więcej ciszy rano.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tak te hałasy są wkurzające z rana.A jeżeli chodzi o ilość kluczyków ,to nas się pytali czy chcemy jeden czy po dwa.Wszyscy chcieli dwa ,a jak więcej lokatorów w mieszkaniu zawsze można sobie dorobić.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pytanie ile ten zamek wytrzyma. U nas na śmietnik przypada 170 mieszkań. Większość osób wyrzuca śmieci raz dziennie. Do tego trzeba doliczyć majsterkowanie przy zamku przez osoby przetrząsające śmietniki.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W Janowie i pewnie nie tylko,są już dawno śmietniki zamykane i jakoś zamki wytrzymują to i u nas wytrzymają.A jak się zdarzy awaria i się zepsuje, to chyba na to płacimy fundusz remontowy i inne składki, aby nam raz na jakiś czas założyli nowy zamek lub naprawili.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Powalilo ich, likwiduja smietnik przy Lakowej 15 a z ktorego kozysta blok moj czyli 33 i dostalismy klucze do smietnika przy Lakowej 21/22. Przeciez to jest spory kawalek od naszego bloku...
strfibur
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Może dlatego że stary śmietnik na ziemi bloku 15?
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

strfibur pisze:Może dlatego że stary śmietnik na ziemi bloku 15?
I co z tego wynika?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

z tego co sie orientuje to obecnie smietnik nie znajduje sie na ziemi bloku 15 jest przy krawedzi jezdni co jest niezgodne z przepisami dlatego zostaje usuniety. Byly rozmowy ze maja go przesunac troche dalej ale wtedy znalazl by sie na terenie 15-stki wiec prawdopodobnie sie nie zgodzili i likwiduja. Tylko dlaczego bedziemy musieli tak dalego isc teraz do smietnika, juz blizej jest ten kolo biedronki ale klucze dostalismy wlasnie do tamtego.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja nie dostałam żadnych kluczy jeszcze :(.. Może wieczorem będą
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

redziaczki pisze:Powalilo ich, likwiduja smietnik przy Lakowej 15 a z ktorego kozysta blok moj czyli 33 i dostalismy klucze do smietnika przy Lakowej 21/22. Przeciez to jest spory kawalek od naszego bloku...
Biegi przełajowe-bieg to zdrowie. :D
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze: Biegi przełajowe-bieg to zdrowie. :D
Ale nie jak masz niemowlaka w domu.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dziwna sprawa, w otrzymanej przeze mnie informacji nie ma ani słowa o obniżce opłat za wywóz śmieci w związku z zamknięciem śmietników, zmianą usługodawcy i zlikwidowaniem kontenerów na odpady wielkogabarytowe.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Również liczyłam na tego typu informacje,a za miast tego dostałam klucze nie do tego śmietnika co trzeba.Ludzie z mojego bloku chodzą z kluczami do śmietnika i nie mogą się dostać.Okazuje się ,że mój klucz pasuje do śmietnika znacznie oddalonego od mojego bloku i wcale mi do niego nie po drodze.Było zebranie i wyrażnie mówiliśmy,który śmietnik wybieramy,to nas uszczęśliwili innym .Jak maja być takie zmiany to ja wolę żeby ich wcale nie było!!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja juz dostałam klucz choć w informacji dołączonej było napisane, że na każde mieszkanie przysługują 2 darmowe klucze. Zadzwoniliśmy więc do spółdzielni zapytać czy to nie pomyłka i dowiedzieliśmy się, że po drugi klucz trzeba się zgłosic osobiście do spółdzielni. Też tak mieliście. Sami sobie utrudniają życie. Mogli to napisac na tej kartce i przynajmniej nie musieliby odbierac telefonów w tej sprawie.
ODPOWIEDZ