Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Walentynkowy koncert Farby

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Otóż jak pewnie wszyscy wiecie w walentynki odbył się w Fabryce kultury koncert FARBY:

http://www.mdk.reda.pl/content/walentyn ... cert-farby

Trochę kicha była w ten deseń, że organizatorzy nie przewidzieli tak dużego zainteresowania, bo okazało się, że sala była zapełniona i pomimo wolnego wstępu, wstępu nie było Ja tam machnąłem ręką i poszedłem dalej, ale wiem, że znajoma ściągnęła koleżanki z Gdyni i też pocałowały klamkę ...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

To tak jak niedawno w niedzielę teatrzyk dla dzieci...dla dorosłych pocałowanie klamki nie jest końcem świata, ale dzieci płakały. Cieszy że oferta DK jest atrakcyjna i przyciąga publiczność, ale jakiś spójny system rezerwacji byłby miłym tego uzupełnieniem (podobno można dzwonić ale nie wiem co gdzie i jak )
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Hmmm.... Dom kultury ma stronę http://www.mdk.reda.pl/zapowiedzi . W prawym górnym rogu jest nr telefonu.
Mają też fb-ka. Chyba z informacją jest dość dobrze.
pi
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Nie no informacja jest chyba ok, ale sama organizacja tutaj chyba gdzieś nie zadziałała. Gdyby tylko była jakiegoś rodzaju rezerwacja, nawet gdyby bilety były za symboliczną złotówkę przy informacji że jest ich ograniczona liczba to wiadomo, że byłoby maksymalnie tylu gości co miejsc.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

W takich sytuacjach rezygnuje się z miejsc siedzących. Komfort mniejszy, ale koncert mogłoby zobaczyć dużo więcej osób.
ODPOWIEDZ