Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dni Redy 2012

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Kultura MOKSiR Reda pisze:
Koncert Kacezet & Dreadsquad odbędzie się o godzinie 21.00, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski wystąpi o godzinie 22.00, 16 czerwca 2012 (sobota), na stadionie MOKSIR, wstęp wolny.
Zapraszamy!
Przecież ten termin jest całkowicie z dupy. 16 czerwca o 20:45 Polska gra ostatni mecz fazy grupowej z Czechami i większość ludzi wybierze właśnie to wydarzenie. W domu w gronie znajomych, w barach, w strefach kibica. Oczywiście jest część osób, która obok Euro przejdzie obojętnie, ale bardzo mała część. Przewiduję dramatyczną frekwencję, trochę strzał w stopę.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

dokładnie wtopa ja wole osobiście mecz obejrzeć no chyba że będzie o pietruszkę co nie sądzę ;)
Redzianin od urodzenia
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Osoba która to załatwiała powinna ponieśc kosekwencje.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

eee....jak zwykle przeginacie.
Wystarczy telebim postawić vis a vis sceny i życie zweryfikuje.
A nawet - postawiłbym telebim w tle występujących artystów!
Z tego co wiem - "Kasa" też jest kibicem a mecz oglądany z jego komentarzami - bezcenny! :lol:
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Dni Redy zawsze były w czerwcu a to, że akurat w tym roku jest Euro to nie powód by wszystko przenosić na inny miesiąc. I wydaje mi się, że właśnie datę ta osoba która to załatwiała miała akurat narzuconą.
Poza tym przenieślibysmy na inny dzień to znów byłby pewnie jakiś inny mecz albo jakieś inne wydarzenie itd.
Z tego co napisała Kultura :
Kultura MOKSiR Reda pisze:
Zatem drogą kompromisu wybrałam z propozycji przez Was wymienionych, a dostępnych finansowo i czasowo: Kacezet & Dreadsquad Soundsystem. Dyrektor MOKSIR wybrał gwiazdę wieczoru: Krzysztofa K.A.S.A. Kasowskiego.
PP
wnioskuję, że nie do końca jest na to aż taki wpływ jak byśmy chcieli i jak myślimy. To nie jest chyba takie proste. Nigdy nie da sie zadowolić wszystkich.
A co do Euro to niektórzy się zachowują jakby w czerwcu nic innego nie miało się odbyć jak tylko Euro i życie poza Euro nie istniało. Ja również będę pewnie oglądać mecz, ale nie przesadzajmy zostawmy też wybór dla tych którzy nie mają takie obsesji jak niektórzy na punkcie Euro. A wcale nie jest ich tak strasznie mało.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja np nie będę wcale oglądała Euro ,bo absolutnie mnie to nie interesuje :) więc mi termin nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A mnie zastanawia dlaczego dział kultury ma stronę na darmowym serwerze? Czy nie byłoby lepiej postawić ją pod adresem np: kultura.reda.pl? Bo aktualny adres ani nie wygląda poważnie i jest też trudny do zapamiętania
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Nie wszyscy w czerwcu będą żyli Euro.Przynajmniej moje życie nie będzie jemu podporządkowane,dlatego termin mi odpowiada.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

może nie wszyscy będą żyli euro... ale jeśli nie będzie tam żadnego telebimu (a pewnie nie będzie) to frekwencja będzie bardzo, bardzo słaba... no chyba, że w dwóch pierwszych meczach będzie 0-4

Wśród moich znajomych nawet ludzie, którzy nie interesują się piłką, deklarują, ze mecze Polaków będą oglądać...

poza tym Euro to nie tylko mecze... ba mecze to często sprawa drugoplanowa... w strefach kibica będą koncerty, będzie też mnóstwo innych imprez towarzyszących...

Według mnie także ten termin jest mocno nie trafiony... chyba, że frekwencja nie jest ważna...
Ale przed meczem można posiedzieć... i koło 20.00 zwinąć się do domciu (chyba, że ktoś jedzie do stref kibica w Gdańsku,Sopocie lub Gdyni)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

No tak, istotnie termin koncertu niezbyt fortunny. Wiele imprez jest przekładanych własnie z uwagi na mecze Euro 2012
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Gdyby to była impreza przez duże" I " ...............
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

jakby to teraz zrobić jak coś na bazę strefy kibica czyli koncerty od tam 18 do tej 20.50 a następnie oglądanie meczu z Czechami to może by dało się to jeszcze uratować
Redzianin od urodzenia
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Dni Redy zawsze były w czerwcu a to, że akurat w tym roku jest Euro to nie powód by wszystko przenosić na inny miesiąc. I wydaje mi się, że właśnie datę ta osoba która to załatwiała miała akurat narzuconą.
Poza tym przenieślibysmy na inny dzień to znów byłby pewnie jakiś inny mecz albo jakieś inne wydarzenie itd.
Z tego co napisała Kultura :
Kultura MOKSiR Reda pisze:
Zatem drogą kompromisu wybrałam z propozycji przez Was wymienionych, a dostępnych finansowo i czasowo: Kacezet & Dreadsquad Soundsystem. Dyrektor MOKSIR wybrał gwiazdę wieczoru: Krzysztofa K.A.S.A. Kasowskiego.
PP
wnioskuję, że nie do końca jest na to aż taki wpływ jak byśmy chcieli i jak myślimy. To nie jest chyba takie proste. Nigdy nie da sie zadowolić wszystkich.
A co do Euro to niektórzy się zachowują jakby w czerwcu nic innego nie miało się odbyć jak tylko Euro i życie poza Euro nie istniało. Ja również będę pewnie oglądać mecz, ale nie przesadzajmy zostawmy też wybór dla tych którzy nie mają takie obsesji jak niektórzy na punkcie Euro. A wcale nie jest ich tak strasznie mało.
Nikt tu nie mówi o innym miesiącu, ale o innym dniu. Zresztą, z tego co pamiętam, Dni Redy zazwyczaj odbywały się w pierwszej połowie czerwca, coś w okolicach 7-10, więc co stało na przeszkodzie, by się w ten termin wpasować?

Obsesji na punkcie Euro rzeczywiście jakoś wiele osób nie ma (kompletnie leży promocja całego przedsięwzięcia, ale to już temat na inną dyskusję), ale nie mówimy tutaj o całym Euro, tylko konkretnie o dniu 16 czerwca - wtedy gra reprezentacja Polski. Wiadomo co się z tym wiążę - nawet niedzielni kibice, którzy nie mają pojęcia co to jest spalony, zamieniają się w ekspertów i zasiadają przed telewizorami.

Często i gęsto ludzie idą na takie koncerty na zasadzie "o, wreszcie coś zorganizowali, szału nie ma, ale nie mam innych planów, to chociaż przejdę się zobaczyć". Ten cały Kasowski to nie jest jednak na tyle ceniona gwiazda, że ludzie zmienią plany. Dla większości priorytetem będzie Polska - Czechy, a nie K.A.S.A. Gdyby był inny mecz, dajmy na to Niemcy - Dania, to wtedy ok. Ale nie mecz Polski. Nie szukajcie na siłę argumentów.

Oczywiście ktoś się pojawi na tym koncercie, ale nie ulega żadnym wątpliwościom, że frekwencja będzie o wiele, wiele, wiele mniejsza niż innego dnia. Racja, że zawsze coś komuś nie pasuje, ale w tym przypadku nie pasuje to większości.

Sprawa z telebimem jakoś by to rozwiązała, ale to też nie jest takie proste. Trzeba załatwić wszelkie pozwolenia, prawa autorskie itp., co wiąże się z dodatkowymi kosztami, których można było uniknąć, wybierając inny termin (nawet jeśli zamiast Kasowskiego miałby zagrać ktoś inny - może jest mała garstka osób, która chce akurat jego, ale 95% jeśli przyjdzie, to dlatego, że jest cokolwiek zorganizowane, a nie że Kasowski gra). No i ta godzina - 21? Będzie telebim, to ludzie będą się w niego gapić, a nie na Kasowskiego. Lepiej przesunąć koncert na 23.

8 czerwca 2008 roku był podobny przypadek. Grała reprezentacja Polski z Niemcami w ramach Euro 2008, a w Redzie grał Boney M. Wystawiono telebim, a koncert się zaczął jakoś dopiero przed północą. Ludzie się zaczęli schodzić tak naprawdę dopiero po meczu Polski.

Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że nie dało się tego lepiej zorganizować. Nigdy nie jest idealnie, wiadomo, ale w tym przypadku to jest sabotaż. Jeśli już musi być ten dzień (teraz zapewne za późno na zmianę, kontrakty podpisane itp.), to niech chociaż godzinę zmienią.
Patrycjas1991
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

1.Bajm
2.Myslovitz
3.Perfect
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Patrycjas1991 pisze:1.Bajm
2.Myslovitz
3.Perfect
Chyba cały powiat musiałby złozyć się, aby za to zapłacić :)

Dzis słyszałem w radiu, ze na dniach Pruszcza ma wystapić R. Rynkowski, Golden Life i ktoś tam jeszcze chyba Pudelsi
ODPOWIEDZ