Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Imprezownia !!!

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
JeeyJeey
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

stronka już uruchomiona więc można podejrzeć www.faraonreda.pl
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Na razie mało informacji na tej stronce. I w galerii nie widać stołu bilardowego- a jest na pewno? I ciekawa jestem ile kosztuje godzina gry.
A poza tym, to wszędzie ciągle to samo- pub z piłkarzykami i ew. bilard.
Dlaczego nikt nie otworzy w Redzie klubu, w którym byłoby np karaoke? :D Gdzie najbliżej jest takie miejsce, gdzie można sobie pośpiewać :D? A myślę, że na to znalazłoby się w Redzie kilku zwolenników:D.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A językowo ta stronka dopracowana ;) :

"Jeżeli mają Państwojakieś uwagi lub pochwały w naszym kierunku to proszę kliknij "

A uwagi to chyba nie w kierunku a pod adresem ;)

"Oferujemy Państwu do wynajęcia dwie sale znajdujące się w naszym lokaju. "[/i] :)

a trunki to chyba z założenia są alkoholowe ;)
Lagerfeld

13 lat temu

No ale ja Was proszę...... oczywiście są gusta i guściki ale Faraon to lokal w dobrym stylu ? To jakiś kicz, same zdjęcia mi już wystarczają by tam nie pójść. Na serio wolę Fudzi a jak nie Fudzi to Sopot lub Gdynia. Reda pod względem rozrywkowym to pustynia i nic tego nie zmieni.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

lena pisze:Na razie mało informacji na tej stronce. I w galerii nie widać stołu bilardowego- a jest na pewno? I ciekawa jestem ile kosztuje godzina gry.
A poza tym, to wszędzie ciągle to samo- pub z piłkarzykami i ew. bilard.
Dlaczego nikt nie otworzy w Redzie klubu, w którym byłoby np karaoke? :D Gdzie najbliżej jest takie miejsce, gdzie można sobie pośpiewać :D? A myślę, że na to znalazłoby się w Redzie kilku zwolenników:D.
Jestem za. Uwielbiam karaoke.
W tropikanie urządzamy sobie takie miedzy znajomymi co którąś sobote



A co do Faraona to co z tego, że zrobili remont i zmienili nazwe jak klientela ciągle będzie ta sama. starzy bywalcy chyba nadal będą tam przychodzili
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No cóż, architekta wnętrz to podczas remontu Faraona nie zatrudnili - to pewne. Skoro tyle osób pragnie dobrego pubu w mieście, to pewnie z czasem powstanie - rynek powinien zadziałać. Wspomniane Fuzi też szczytem marzeń nie jest. Mam nadzieję, że ktoś spróbuje uderzyć w wyższe tony a odbiorcy się znajdą.
T80
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Powinni zamknac ta meline... daaawno temu
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

KLientela faktycznie została, nie mniej sobotnie imprezy są całkiem spoko jak komuś się nie chce jechać dalej he he :)
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jestem ciekawa czy ktoś tam chodzi i jakie macie wrażenia :) Przyznam się ze jeszcze tam nie byłam a mam bardzo blisko :)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jesli chodzi o faraona, to bylem tam 4 miesiace temu i jedno co mnie zrazilo to ze w calym lokalu palili papierosy, co do reszty nie mam zastrzezen :)
ODPOWIEDZ