Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czas szykować rower

Gdzie się bawić, co zobaczyć... Wydarzenia kulturalne
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam rowerzystów ! Ja pierwszy raz wsiadłem na rower 1,5 tygodnia temu (w tym roku oczywiście :) ) Pogoda taka sobie, ale może w ten weekend będzie lepsza. Znacie może jakieś fajne miejsca w Redzie, które można odwiedzić rowerem ? :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Cała Reda jest fajna :) I naprawdę nie ma w tym krzty przesady.
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja doskonale o tym wiem. Niestety, ze względu na sprawy rodzinne musiałem przeprowadzić się do Gdańska, do bloku, ale tęsknię za Redą i staram się przyjeżdżać tu co weekend :) Jako osoba urodzona w małym urokliwym miasteczku, jakim bez wątpienia jest Reda mieszkanie w dużym mieście jest udręką...
Awatar użytkownika
MistrzSeksu
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

pablo pisze:No i kolejna wiosna za pasem, ruszacie na jakies wojaże? Ja już odświeżam swojego dwukołowca i planuję jakiś maly wypad na początek.
A jak zostać mistrzem seksu? Proszę o instrukcję :p
widzę, że wielu z Was tu zaintrygował mój nick i awatar :) zgadliście co się na nim znajduje, ale nie ma tam nic co powinno być ocenzurowane :)

o dziwo nie tak trudno zostać Mistrzem, potrzeba troszkę czasu, cierpliwości i przygotowanego umysłu na wiedzę :) wszystkiego dowiecie się ze stronki Mistrza Seksu :)
To ja nauczyłem Włochów "Bunga Bunga" - sprawdź http://mistrzseksu.pl/
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

sio!
pi
Agamtb

12 lat temu

Salamandra pisze:Cała Reda jest fajna :) I naprawdę nie ma w tym krzty przesady.
Są niestety wyjątki - np. dzikie wysypisko śmieci przy Lidlu :evil: z którym UM Reda nie potrafi sobie poradzić....

Ale za to do biegania, jazdy rowerem (tej spokojnej i bardziej wyczynowej) owszem Reda i jej okolice są bardzo fajne:)
Anna
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wielki Przejazd Rowerowy - tam warto być i ja będę na pewno. Dzięki za info.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Napiszcie jakieś fajne trasy na rower bo jeździłem już kilka razy przez moście błota do Gdyni Rumi itp a może w jakieś inne strony jest coś ciekawego i napiszcie również jaka jest trudność odcinka do pokonania i czy ktoś jest jeszcze chętny bo jak niema wiatru to jeżdżę prawie codziennie bo muszę troszkę kondycji nabrać ale coś słabo to idzie
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

My dziś byliśmy w Osłoninie - przez Rekowo, Połchowo, Mrzezino a powrót przez Rezerwat aż prawie pod sam stary pas startowy i do Redy. Ale skoro u ciebie tak kiepsko z kondychą na pewno podjazd do Połchowa by cie powalił :-). Fajna ta trasa szczególnie z Mrzezina koło kopalni i potem lasem do samego Osłonina. No i łąki Rezerwatu - raj rowerzystów!
Fajnie jest też koło cmentarza w Redzie pojechać na Zbychowo potem nad jeziorem przeskoczyć do Gniewowa a stamtąd szurnąć asfalcikiem w dół do Wejherowa; przeskoczyć 6 i aż pod lasem - koło osiedla na Fenikowskiego - dojechac do Redy - na 12 Marca.
No - jeszcze parę innych też:-)
good by my love, good bye...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

no własnie boje się tych górek i jazdy pod wiatr... A jak kilometrowo mniej-więcej wygląda taka trasa ??
ODPOWIEDZ