Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gburka

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

No chyba wreszcie coś fajnego mamy w Redzie
I wielki "+", za możliwość przyjścia z psem!
To, z czym spotkałam się po raz pierwszy, osiem lat temu we Włoszech, nastało w Redzie. Super!
Idę na pewno:)
http://mtk.pl/artykul/wiadomosci/gburka ... pie-lokali
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Tak jest zapraszamy z psiakami pewnie nie na wiecorne głośniejsze imprezy, ale oczywiście w godzinach otwarcia mogą leżakowac z Nami
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

W sensie pies w środku?

I poważnie są tylko te dwa duże stoły, które widać na zdjęciach? Nie ma żadnych stolików na 2-4 osoby?
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Pienio pisze:W sensie pies w środku?

I poważnie są tylko te dwa duże stoły, które widać na zdjęciach? Nie ma żadnych stolików na 2-4 osoby?
serio.
Oczywiście żeby nie było że ktoś przyprowadzi ubłoconego, mokrego Neapolitan Mastiffa, ale raczej psiaki sa mile widziane.
a stoły są trzy z wysokimi stołkami.
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Może nie tyle chodzi o to, że psy są brudne, ale gdybym był właścicielem lokalu to bardziej ceniłbym klientów z alergią na sierść albo zwyczajnie nie lubiących psów nad obecność czworonogów. Ale to ja.

I to są trzy stoły wieloosobowe? Nic dla 2-4 osób? Dopytuję, ponieważ bardzo mnie ciekawi Wasz lokal. Na zdjęciach nie widać, a nie mam też fizycznie możliwości podejść i zobaczyć.
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Pienio pisze:Może nie tyle chodzi o to, że psy są brudne, ale gdybym był właścicielem lokalu to bardziej ceniłbym klientów z alergią na sierść albo zwyczajnie nie lubiących psów nad obecność czworonogów. Ale to ja.

I to są trzy stoły wieloosobowe? Nic dla 2-4 osób? Dopytuję, ponieważ bardzo mnie ciekawi Wasz lokal. Na zdjęciach nie widać, a nie mam też fizycznie możliwości podejść i zobaczyć.
podaj maila, wrzuce Ci kilka zdjęc
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

A dzięki Poszła prywatna.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

I zawitałem do tego lokalu. Wrażenia bardzo pozytywne, fajna atmosfera , mili i otwarci właściciele , fajne towarzystwo. Ciekawe rozwiązanie z integracyjnymi stolikami ,można pogadać nawiązać nowe znajomości naprawdę fajnie . Brakowało hokerów , bo ludzi było od groma . Ja czułem się komfortowo mimo że nie piłem alkoholu i teoretycznie podchmielone towarzystwo czasami irytuje tu o dziwo pełna kultura .
Generalnie spędzony miło wieczór .Polecam . Ja na pewno będę stałym bywalcem.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Byłem, widziałem. Fajnie i niedrogo.
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

dziękujemy bardzo za miłe słowa, wiemy że jeszcze sporo przed Nami, ale takie wpisy cieszą i pokazują, że warto.
Bardzo bysmy chcieli zabyście wspólnie z nami tworzyli coś fajnego, więc jeżeli macie jakieś pomysły to zapraszamy, zrobimy cos razem.
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

O, to niech będzie, że się czepiam, ale mam pomysł. Zatrudnijcie, proszę, kogoś do prowadzenia fanpejdża. Albo chociaż poproście o pomoc jakiegoś znajomego z wyczuciem social media i/lub umiejętnością ładnego posługiwania się językiem polskim. Trochę mam dysonans, jak najpierw widzę naprawdę fajne, nowoczesne wnętrze i kreatywne pomysły, a później... No właśnie.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

goya pisze:No chyba wreszcie coś fajnego mamy w Redzie
I wielki "+", za możliwość przyjścia z psem!
Tak z ciekawości - w jakim właściwie celu zabiera się psa do lokalu gastronomicznego?
Rozumiem możliwość "zakwaterowania" zwierzaka w hotelach czy pensjonatach razem z właścicielem, ale to inna sytuacja, bo nie da się zostawić go samego na kilka(naście) dni.
Ale zabieranie do restauracji, baru czy pubu? Po jakie licho??
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Pienio pisze:Może nie tyle chodzi o to, że psy są brudne, ale gdybym był właścicielem lokalu to bardziej ceniłbym klientów z alergią na sierść albo zwyczajnie nie lubiących psów nad obecność czworonogów. Ale to ja.
Ja też
Lubię psy, ale uważam, że są miejsca, w których najzwyczajniej nie powinny się pojawiać i tyle.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

nie wspominając o kudłach, które w przypadku niektórych psiaków wręcz wylatują z nich w ilościach absurdalnych potem znajdujesz te kłaki wszędzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Ochodzi chyba bardziej o to, że jak wychodzisz z psem na spacer to w drodze powrotnej możesz wpaść na lufkę i nie musisz wiązać psa przed lokalem. Bo chyba nikt kto idzie na kilka godzin do pubu nie zabiera ze soba psa
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ