Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Następna pizzeria w Redzie-czy to ma sens ?

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dzisiaj dowiedziałem się że na osiedlu Reda Park powstanie nowa pizzeria(lokal po niechlubnym Doner Pizza)
Zastanawiam się czy jest sens w Redzie otwierać jeszcze jeden taki lokal.
Czy ktoś się orientuje czy będzie tam jeszcze inna kuchnia.
Jestem żywo zainteresowany bo mam blisko:) , a jeść lubię
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Doner Pizza upadła bo od początku żałowali składników, ludzie byli nie zadowoleni co można poczytać tutaj. Jeśli będą mieli dobre jedzenie to mają szanse się utrzymać w Redzie, szczególnie mogą liczyć na ciągle rozbudowujące się osiedle Reda Park.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

ja myślę że jest sens jak na tak duże osiedle
Redzianin od urodzenia
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Michał pisze:ja myślę że jest sens jak na tak duże osiedle
A niech otwierają ile tylko chca. Zdrowa konkurencja działa tylko na nasza korzyść
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Musiała by być pizza na co najmniej takim poziomie jak w galerii Rumia
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

suchysuszi pisze:Musiała by być pizza na co najmniej takim poziomie jak w galerii Rumia
Znam trochę temat pizzy i poziom jak w galerii Rumia to i podobne ceny , bo dobre składniki to składniki sprowadzane z Włoch, podejrzewam że wszystkie pizzerie z wyjątkiem tej z galerii to nawet włoskiej mąki nie używają bo dwa razy droższa. Nie da się zrobić tanio i dobrze ,
a w Redzie podejrzewam że cena gra dużą rolę. Więc wygrywają ci co robią w miarę dobrze i zarazem tanio . Taka jest niestety rzeczywistość . Sukces faktycznie by był murowany gdyby był poziom z Galerii Rumia przy cenach na poziomie Redzkich pizzerii ale to raczej mało realne bo nikt charytatywnie pizzerii nie otwiera
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dobrze gadasz drhacken Ale myślę, że pizza na poziomie tej z Picollo i w cenie na poziomie Redzkich pizzerie ma szanse dobrze się sprzedać. Właściciele nowej knajpki powinni zapoznać się z tym działem na forum, a w szczególności wątkiem o Doner Pizza by wyciągnąć wnioski i nie popełnić tych samych błędów
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Myślę że w Redzie jest tez sporo ludzi których stać na to żeby smacznie zjeść. Myślę że koszty utrzymania lokalu w galerii rumia są zapewne większe niż na reda park więc to tez mogło by się również przełożyć na cenę
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Ej, o jakiej pizzerni w galerii Rumia piszecie, bo tak chwalicie, to chętnie sprawdzę Przepraszam za chwilowe odejście od głównego tematu.
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Pizzeria Felicita
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Tym co otwierają wydaje się że pizza to takie "coś z niczego" - każdy jest u nas ekspertem od pizzy
A proste danie ma to do siebie że trzeba się mocno znać - żeby było smacznie
Pizza po latach jedzenia "pagaja od Riggi" wreszcie - jak na całym świecie - zaaklimatyzowała się na stałe.
Teraz pora na jakość!
good by my love, good bye...
kamieniarz66
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

drhacken, skąd masz takie wiadomości? Masz może jakiś kontakt z właścicielem nowo powstającej Pizzerii?
Ostatnio zmieniony |28 Sie 2013|, o 18:53 przez kamieniarz66, łącznie zmieniany 1 raz.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

kamieniarz66 pisze:Masz może jakiś kontakt z właścicielem nowo powstającej Pizzerni?
Pizzerii, nie "pizzerni" to jest pizzeria, nie pizzernia
kamieniarz66
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Romek, skoro jesteś taki szczegółowy, to spójrz na swój powyższy post, CHCĄ a nie chca i NASZĄ a nie nasza, ale nie oto pytałem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

kamieniarz66, nie czepiaj sie braku polskich znakow, ortografia to nie brak haczykow... Twa "Pizzernia" to i mnie rozwalila... hehe nowy "Mniodek" sie szykuje hehehe
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ