Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ferkot

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Ten to chyba jest w Celbowie a nie w Redzie?
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Zgadza się lokal jest w Celbowie, ale reklama jest w Redzie przy ul. Gdańskiej, naprzeciw budynku, o którym jest ten wątek.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Styl podobny ale watpie by samo pojawienie sie reklamy w okolicy nowego lokalu moglo sugierowac ze powstanie tam filia nordowimol-u :/
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Niestety przyznaję rację wielu wypowiadających się,że dom wygląda koszmarnie i nie chodzi o mur pruski,jest tu jakies pomieszanie stylu,materiałów i brak harmonii.Dom wydaje się posklejany z elementów które do siebie nie pasują.Piszecie że ważniejsze aby jedzenie było dobre,ale ważne abyśmy jedli w pięknych wnętrzach,aby wszystko i jedzenie,wystrój i dekoracje dawały nam przyjemność.Niestety w Redzie nie ma przyjaznego dla nas miejsca,gdzie przyciągała nas restauracja pięknym wnętrzem,przystępnymi cenami i dobrą kuchnią.Takie miejsce gdzie można z rodziną i dziećmi iść na obiad,z przyjaciółką wpaść na kawkę i ploteczki a młodzież na spotkanie towarzyskie.Życzę Wam tego serdecznie!
Lea
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Styl podobny ale watpie by samo pojawienie sie reklamy w okolicy nowego lokalu moglo sugierowac ze powstanie tam filia nordowimol-u :/
Oczywiście masz rację, ale z braku innych tropów obstaję przy koncepcji podobieństwa obu budynków, czas pokaże :wink:
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Styl podobny ale watpie by samo pojawienie sie reklamy w okolicy nowego lokalu moglo sugierowac ze powstanie tam filia nordowimol-u :/
Ta reklama wisi tam już drugi rok :D
Zresztą właśnie dzięki niej pojechaliśmy w zeszłym roku sprawdzić tę restaurację i jedzonko (smacznie, ale bez rewelacji).
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Fakt reklama wisi juz troche ale trop icc2009 jest dobry, bo podobienstwo obu lokali jest spore... ja osobiscie bylbym bardzo zadowolony gdyby okazalo sie ze to filia nordowimola :)
Salamandra czemu napisalas ze bez rewelacji, moim zdaniem to jedna z najlepszych restauracji w poblizu Redy...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze: Zresztą właśnie dzięki niej pojechaliśmy w zeszłym roku sprawdzić tę restaurację i jedzonko (smacznie, ale bez rewelacji).
Też tam byłem, golonkę jadłem....no cóż kucharz nie miał akurat swojego dnia :) , ale ogólnie może być.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Salamandra czemu napisalas ze bez rewelacji, moim zdaniem to jedna z najlepszych restauracji w pobliżu Redy...
Może w pobliżu Redy faktycznie jedna z najlepszych :)
Jak dla mnie - zbyt tłusto, za dużo mąki, sztuczne przyprawy typu kostka i Vegeta.
Oczywiście potrawy da się zjeść, niektóre nawet ze smakiem, ale my mamy dużo większe wymagania :)
Niestety, jak dotąd nigdzie nie znalazłam dobrej restauracji serwującej kuchnię regionalną (albo ogólnie polską), która pasowałaby nam w 100%.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A ja tam jadłem tatarka z łososia i był najlepszy z tych jakie jadłem. A "afterek" w postaci pasztetu z gęsi po prostu powalił mnie na kolana.
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam Forumowiczów, informuję, że będzie tam się znajdowała restauracja z możliwością urządzania imprez okolicznościowych (chrzciny, Komunie itp.). Znam właścicieli i wiem, że prowadzą już lokale gastronomiczne z super jedzonkiem - więc faktycznie będzie gdzie pójść :). Jeśli chodzi zaś o stronę wizualną to dajcie jeszcze chwilę czasu - to jest adaptacja budynku, więc trochę zajmuje czasu (i środków ;)), ale jestem pewien, że na końcu się spodoba :) - choć czytając niektóre wypowiedzi, widzę, że są tacy, którzy zawsze będą niezadowoleni ;). Pozdrawiam !
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A po co ta ściema o znajomych.powiedz od razu ,że zapraszasz do swojego nowego lokalu.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wlasnie, bedzie wiadomo do kogo kierować zażalenia i sugestie
:D;)
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

nie ma ściemy ;) - to nie moja knajpa, ale naprawdę znam właścicieli i mają dwa lokale ze sprawdzoną klientelą i jedzeniem - zwłaszcza ryby z pieca !! mniaam ja też się cieszę, że otwierają w Redzie nowy lokal - pzdr !
wesand
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To napisz gdzie mają te lokale ?
ODPOWIEDZ