Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Pod Modrzewiem

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a mnie zaciekawiło coś innego :)

Dobrze zrozumiałem, że dostawca dał Ci swój telefon, żebyś zadzwoniła do Szefowej?

Skoro się tak trząsł to po co dawał Ci telefon... dziwny gościu, chyba szybciej go wywalą za to, że rozdaje telefony do Szefowej na prawo i lewo niż za to, że przywozi pizze droższą o 7 zł niż było w menu :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:a mnie zaciekawiło coś innego :)

Dobrze zrozumiałem, że dostawca dał Ci swój telefon, żebyś zadzwoniła do Szefowej?

Skoro się tak trząsł to po co dawał Ci telefon... dziwny gościu, chyba szybciej go wywalą za to, że rozdaje telefony do Szefowej na prawo i lewo niż za to, że przywozi pizze droższą o 7 zł niż było w menu :)
Myślę, że miał telefon służbowy ( jak zazwyczaj maja dostawcy do kontaktu) i dał telefon ( w sumie dał zadzwonić) do szefowej, która strikte pracuje na miejscu i może sie odnieść do pretensji odbierającego pizze.Myślę, że nie dal numeru tylko dal po prosty zadzwonic ze swojego telefonu. Wiadomo, że kierowca jest tylko kierowcą i współczuję mu, że musi sie użerać z ludzmi i tłumaczyć się za wszystko na co tak naprawde nie ma wpływu. I rozumiem jak najbardziej dostawce, że sie martwi o pracę ( wiadomo jak teraz jest z praca ), bo wiadomo, że odpowiedzialność szefostwo zrzuci na pracownika nie na swoja niekompetencje
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze: odpowiedzialność szefostwo zrzuci na pracownika nie na swoja niekompetencje
Dokładnie tak.
A może tak "małą prowokację kontrolną"?....
Zdzwonimy, zamówimy i napiszemy o tym... :bounce: :bounce: :bounce:
good by my love, good bye...
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Mieszkamy w Redzie (Pieleszewo) od 5 miesięcy. Po raz pierwszy pizzę z "Pizzerii pod Modrzewiem" zamówiliśmy w dniu przeprowadzki i od tego czasu jesteśmy bardzo stałymi klientami :D Złego słowa nie mogę napisać - ZAWSZE szybko, gorąca i pyyyyyszna pizza (piracka the best!). Dostawcy więcej niż uprzejmi, gdy raz zdarzyło się spóźnienie, to nas o tym uprzedzono telefonicznie. Innym razem przez pomyłkę doliczono dwa razy dowóz (zorientowaliśmy się już po wsunięciu pizzy :lol: ) - zadzwoniłam i powiedziałam o tym, poproszono aby przy następnym zamówieniu przypomnieć, to nie policzą dowozu. Oczywiście nie pamiętałam o tym i się gruuuubo zdziwiłam, gdy dostawca wręczając kartoniki z pizzą powiedział "dziś nie liczymy dowozu, bo ostatnio był policzony podwójnie, prawda?" :shock: :shock:

Osobiście polecam :D
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja miałem raz sytuację, kiedy przyjechało co innego niż zamówiłem. Tzn. prosiłem o dużą, a dostałem tę jeszcze większą, familijną bodaj (mniejsza z nazwą). Kierowca zadzwonił do szefowej i stanęło na tym, że zapłaciłem jak za dużą. Wszystko cacy.

Ogólnie jadam tam rzadko pizze, częściej kebaby (rollo) i nie narzekam. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry.
godzeel
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Właśnie spróbowałem pizzy z pizzerii "Pod Modrzewiem" i muszę powiedzieć, że gorszej pizzy chyba nie jadłem. Ciasto miało zakalec albo było nie dopieczone. Pieczarki wysuszone i chyba moczone w occie, żeby przedłużyć datę spożycia. Sos? Zamawiałem sos czosnkowy a dostałem 50g śmietany, jeszcze do tego słabej jakości. Tragedia, jednym słowem. Może kucharz miał zły dzień, ale nie powinien czegoś takiego wypuszczać z kuchni. Jedyne co dobre to niska cena, ale co to za ekonomia skoro zjadłem 2 kawałki, bo byłem strasznie głodny, a zapłaciłem 25zł. Reszta pizzy wylądowała niestety w śmietniku. (Pies zjadł tylko kawałki kurczaka i resztę zostawił..)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Kolejna negatywna wypowiedz w pierwszym poście.. Ciekawe
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ciekawe z której pizzeri ten głos.
Znajomi z kolei uważają, że to najsmaczniejsza pizza.
Mi jakoś nie udało się zamówić, bo akurat pizzeria była zamknięta ;)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

godzeel pisze:Właśnie spróbowałem pizzy z pizzerii "Pod Modrzewiem" i muszę powiedzieć, że gorszej pizzy chyba nie jadłem. Ciasto miało zakalec albo było nie dopieczone. Pieczarki wysuszone i chyba moczone w occie, żeby przedłużyć datę spożycia. Sos? Zamawiałem sos czosnkowy a dostałem 50g śmietany, jeszcze do tego słabej jakości. Tragedia, jednym słowem. Może kucharz miał zły dzień, ale nie powinien czegoś takiego wypuszczać z kuchni. Jedyne co dobre to niska cena, ale co to za ekonomia skoro zjadłem 2 kawałki, bo byłem strasznie głodny, a zapłaciłem 25zł. Reszta pizzy wylądowała niestety w śmietniku. (Pies zjadł tylko kawałki kurczaka i resztę zostawił..)

Ciekawe, bo czosnkowy jest najsmaczniejszy :lol:
Agamtb

12 lat temu

Ja naprawdę nie rozumiem... Ktoś (czyt. nieuczciwa konkurencja) rejestruje się tylko po to, aby wysmarować jednego bzdurnego, niemerytorycznego posta, w którym krytykuje każdy składnik pizzy, a przy okazji kucharza i co tylko jeszcze przyjdzie na myśl. Czy Wy kochani fryzjerzy i właściciele gastronomii jeszcze nie nauczyliście się, że takie coś NIE DZIAŁA.....?

godzeel - psów nie karmi się pizzą, co z Ciebie za właściciel...???!!! Psy nie jedzą przeterminowanych pieczarek w occie i śmietany marnej jakości....

Wybaczcie sarkazm, ale no nie mogłam powstrzymać się :D

I dodam jeszcze, że w "Pod Modrzewiem" jest całkiem przyjemnie, a jedzenie mają smaczne. Szału nie ma ale można nieźle zjeść, napić się porządnej kawy i na koniec wszamać pycha szarlotkę. I co ważne - żołądek się później nie buntuje (a mój jakiś wyczulony jest na knajpowe jedzenie).
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

witam serdecznie forumowiczów ....od pewnego czasu przeglądam wnikliwie ten temat .....muszę powiedzieć ze jestem zainteresowany ponieważ przejąłem ta właśnie pizzerie i od kwietnia zmieni się właściciel oraz kilka rzeczy .....bardzo fajnie ze tu trafiłem ponieważ mam wgląd w rzeczy o których mówi się zle i na pewno zostanie to zmienione ....na pewno dojdzie darmowy internet wi-fi na miejscu i w okolicy pizzerii i na początek zostanie zmieniona jakość usług ....za każde zebrane 10 ulotek będzie darmowa pizza a na podstawie wyjazdów kierowcy pod często zamawiające adresy będzie dołączona po jakimś czasie karta stałego klienta ze zniżka 10-20 % .....pozdrawiam forumowiczów i myślę ze będzie lepiej :):) Adam
Ostatnio zmieniony |22 Mar 2012|, o 17:08 przez adidjj, łącznie zmieniany 1 raz.
Agamtb

12 lat temu

adidjj - super fajnie, ale....korzystaj ze słownika :) Źle się czyta taki post usiany błędami ortograficznymi :)

W wracając do tematu - nie traktuj forum jako czegoś, co wyznacza poziom jakości lokalu. Tu każdy może napisać wszystko.... Myślę, że piszą tu również osoby, które nigdy tam nie były. Warto wziąć pod uwagę sugestie forumowiczów, ale wszystko w granicach rozsądku, wiadomo :)

Powodzenia życzę.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Nie wszyscy są biegli na komputerze dlatego są i błedy.
Agamtb

12 lat temu

kowalski pisze:Nie wszyscy są biegli na komputerze dlatego są i błedy.
Dlatego pisząc post, wbudowany słownik podkreśla na czerwono wyrazy napisane niepoprawnie. Wystarczy kliknąć i poprawić zgodnie (lub nie) z sugestią słownika... :) To nie jest chyba nic trudnego? BTW - błędy nie mają nic wspólnego z biegłością obsługi kompa :)
Tak wiem, czepiam się.... 8-)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

kowalski pisze:Nie wszyscy są biegli na komputerze dlatego są i błedy.
No weź przestań ;-) A co ma biegłość w pisaniu na komputerze do nieznajomości ortografii? Chcesz powiedzieć, że gdyby pisał odręcznie, to byłyby rzeczy, a nie żeczy i klienci a nie klijenci? ;-)
ODPOWIEDZ