Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gdzie kupic dzialke bud?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Nowy
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witajcie,

gratuluje forum i stronki, jestem pod wrazeniem!

Pewnie bede tu czesciej zagladac poniewaz zamierzamy sie przeprowadzic w Wasze tereny ;) I tu moje pytanie:

Gdzie sie osiedlic? Chcemy kupic dzialke budowlana ale jako ze jestesmy z zupelnie innych czesci Polski nie wiem jak wyglada sytuacja w Okolicach Trojmiasta. Wybralismy wlasnie Trojmiasto ze wzgledu na piekne okolice,dostep do morza ale i niezla sytuacje na rynku pracy (mam nadzieje ;)

Na poczatku szukalismy dzialki w obrebie obwodnicy ale ceny sa tak wysokie ze starczylo by nam zaledwie na kupno kilkunastu metrow ;)

Z tego powodu szukamy tego naszego miejsca na reszte zycia w okolicach z dobrym dojazdem do Trojmiasta(zarowno drogowym jak i kolejowym), z rozwinieta w miare infrastruktura ( abym nie musiala jechac kilka km lasem do sklepu po mleko gdy mi zabraknie ;) - chodzi glownie o szkoly, przedszkola, sklepy i ogolnie o miejsce z przyjazna atmosfera i klimatem do zycia ;)

A moze ktos z forumowiczow ma na sprzedaz dzialke? Albo wasi znajomi?

Bardzo licze na wasza pomoc i nazwy konkretnych miejsc ktore polecacie. Staram sie zapoznawac z Waszymi terenami online ale to nie to - choc powiem ze wiele rzeczy jest mi juz bliskich ;)

Jeszcze raz wielkie dzieki za jakakolwiek porade i pomoc w wyborze,

ps.szukamy dzialki max do 160000

pozdrawiam ;)

Edyta
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Al.Lipowa 10 lub 12.Będą mieli na sprzedaż.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Za taką cenę to o działkę w Redzie będzie raczej trudno. Cena za grunt w Redzie wynosi obecnie około 300 zł / m2. Taniej będzie w okolicznych miejscowościach, np. Rekowo Górne. Swojego czasu atrakcyjne działki były w okolicy ul. 12 Marca, ale ich cena skoczyła niemiłosiernie.
Chyba, że na terenach przyszłej Redy, czyli Moście Błota. Tam jeszcze są niższe ceny. Widziałem ogłoszenie 800 m2 za 150 tys.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Teraz ceny trochę spadły.Zresztą zawsze można się targowac.
Nowy
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dzieki za szybkie podpowiedzi,

Czy al.lipowa to dobre miejsce? Nie jest tam zbyt halasliwie(szczegolnie w sezonie) - jest to chyba trasa do pucka? Czy moge prosic o namiary na wymienione dzialki nr 10 i 12? z gory dzieki ;)

Myslalam tez o Moscich Blotach, ceny sa nizsze, ale powiedzcie mi czy to nie ryzykowne? Widzialam w innych watkach ze dosc dlugo trwa przylaczenie ich do Redy. A druga sprawa, czy tereny tam sa podmokle? To tez chyba nie najlepsze jesli chodzi o wystawienie domu..?

Dzieki jeszcze raz ;)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Lipowa 10 lu12 Joachimczyk
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:Lipowa 10 lu12 Joachimczyk
Chodziło raczej o dane kontaktowe - telefon?
Nowy
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Tak, dokladnie chodzilo o nr tel badz email. Dziekuje moderatorowi ;)

ciezko namierzyc pana znajac tylko jego nazwisko i nr pzry ktorej znajduje sie jego dzialaka na sprzedaz. Jak juz pisalam jestesmy aktualnie setki km od Redy co jest dodatkowym utrudnieniem.

Jeszcze raz dziekuje za posty ;)
Nowy
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Aha, podam swoj email na ktory mozna przesylac jakies oferty dotyczace sprzedazy dzialek badz dane sprzedajacego - mysle ze nie kazdy chcialby podawac swoj nr tel online,

pozdrawiam cieplo ;)

moj email : niedzwiedziczka@wp.pl
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Lipowa10 lub 12.ten pan tam mieszka.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Na Zuchów pod lasem są jeszcze wolne działki...tylko chyba kwota, która chcesz na to przeznaczyć jest zbyt mała.....
Nowy
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Zuchow to ulica?

pzrepraszam za glupie pytania ale jestem z innej czesci Polski, Wasze tereny dopiero mam zamiar poznawac ,

dzieki z gory
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Tak.
Nowy
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

A jak wyglada dojazd z Redy czy Wejherowa do Trojmiasta?
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

skm, autobus (ale z przesiadką), autko :)
ODPOWIEDZ