Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Jaka TV cyfrowa jest najlepsza???

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

heja, może ktoś by mi polecił jaka tv cyfrowa wybrać/kończy sie mi umowa z Chopinem 46zł/miesiąc za anolog ,chce zmienic na cos innego warto zmieniac czy nie?macie jakieś doswiadczenia ? pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Z innych ofert jakie przeglądałam ( bo mi sie wydawało, że Chopin jest za drogi) wywnioskowałam, że nie warto zmieniać
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2884 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Taniej się pewnie nie uda.
Słyszałem, że telewizja cyfrowa lepiej się dogaduje z telewizorami LCD, jeśli chodzi o parametry wyświetlanego obrazu (obcinanie, rozciąganie, itp). Jak się podłączy dekoder przez HDMI nie trzeba się już podobno martwić ręcznymi ustawieniami... Ale to tylko z zasłyszenia ;) i pewnie zależy od modelu telewizora...
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja zmieniam na N-kę. Rodzinka ma i parametry obrazu są nieporównywalnie lepsze za 38 zł przez pół roku, a potem si wybiera pakiety - jeden 16 zł - to tak w przybliżeniu, teraz nie pamiętam dokładnie. Poza tym za obraz cyfrowy z Chopina chcieli od nas coś blisko 100zł. Na LCD widać różnicę.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

N-ka ma jedną wadę. Nie ma Polsatu. A to jest dla wielu moich znajomych powód żeby nie zmieniać na nich.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

poza tym wieszanie tych obrzydliwych talerzy to też wada... chopin nie chopin,a le sporo kanałów mamy, nie ma już przerw technicznych (jak w przeszłości), w razie draki przyjeżdżają od ręki.... jest OK:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2884 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:N-ka ma jedną wadę. Nie ma Polsatu. A to jest dla wielu moich znajomych powód żeby nie zmieniać na nich.
Cyfra+ też nie ma polsatu.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

N-ka jest dla mnie nie trafiona. Co z tego, że jeden pakiet kosztuje 16 zł, jak i tak chcesz miec wszystkie bo dzicko chce kanały dla dzieci, albo wszystkie muzyczne tata wszystkie naukowe, albo sportowe a mama np. stylowe.. i juz trzeba wziąć pakietów za ponad 100zł, a w Chopinie płaci się 46 zł, z czego nie trzeba brać wszystkich 3 pakietów ( ja np. mam drugi i place 33zł ).
Jeśli chodzi o obraz, to chyba nie jestem wybredna.. Mi tam pasuje taki jak jest i nie widzę róznicy.. wiele tez zalezy od anteny tak naprawde
Ostatnio zmieniony |22 Kwi 2009|, o 10:37 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

A ja w Chopinie płace 104 zł za tv cyfrową i jestem zadowolony. Bardzo duza ilośc programów. Porównując pod względem ilości programów sa tańsi aniżeli Cyfra czy N-ka.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2884 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Wszystko zależy od tego, jakie programy chcemy mieć. Ja w Chopinie mam pakiet 2 i dla mnie jest OK, ale nie ma tam wielu programów informacyjnych, naukowych, itp. Więc to nie jest tak, Dormo, że w Chopinie za 46 zł masz wszystko ;)
W ofercie N zadowoliłbym się trzema pakietami, co jest porównywalne cenowo do oferty Chopina.

Sugeruję przejrzeć ofertę programową poszczególnych dostawców i zdecydować się pod kątem własnych preferencji. Należy wziąć pod uwagę także to, czy chce się mieć sygnał analogowy, czy cyfrowy. Telewizja z kabla jest także ciut wygodniejsza, bo nie ma dodatkowego pilota, a z drugiej strony w telewizji cyfrowej jest większa liczba funkcji - np. bieżąca informacja na temat czasu pozostałego do zakończenia programu, wypożyczalnie VOD i inne. Tego w analogowej telewizji nie ma.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Kablówkę można oglądac w wielu miejscach a z satelity tylko w jednym.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zigi pisze:Wszystko zależy od tego, jakie programy chcemy mieć. Ja w Chopinie mam pakiet 2 i dla mnie jest OK, ale nie ma tam wielu programów informacyjnych, naukowych, itp. Więc to nie jest tak, Dormo, że w Chopinie za 46 zł masz wszystko ;)

.
Ja tez mam w chopinie 2 pakiet bo w zupelności mi wystarcza. z reszty w pakiecie 3 tylko dwa chciałabym mieć, poza tym tak naprawde ciagle ogladam te same probramy ( które są niestety w innych pakietach). W każdym razie płacę 33 zł a nie 100zł za 2 pakiet który w zupełności mi wystarcza ( nie muszę mieć tvn 24 czy wszystkich kanałów dyscavery albo wszystkich sportowych).

Macie aż tyle czasu by oglądać te wszystkie programy?Albo żeby przegladać program telewizyjny? Ja połowy nawet nie włączyłam i nie wiem nawet co na niektórych leci
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

U mnie chodzą 4 telewizory , każdy ogląda inny program.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2884 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:Kablówkę można oglądac w wielu miejscach a z satelity tylko w jednym.
To też jest istotne, choć teoretycznie Chopin na to nie pozwala ;)
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja od 2 tygodni posiadam Telewizje Cyfrowa z Telekomunikacji Polskiej ( telefon , internet , telewizja )żadnych talerzy na budynku :) Cena 70 zł ,internet 2 mb/s plus 30 kanałów telewizyjnych pakiet podstawowy .Polsatu w pakiecie nie ma ale to już jak komu odpowiada .
ODPOWIEDZ