Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Komunia w lokalu w Redzie .

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

adam pisze:Można trafić tak jak kolega w Gdyni. Niby przyjęcie w lokalu, wszyscy zadowoleni, a tu niespodzianka a nawet szok - na dużej sali zrobiono tak naprawdę trzy przyjęcia - było duszno, brak odpowiedniej atmosfery i prywatności, w dodatku jeden taras wiecznie wypełniony palaczami. Nie wspomina tego miło, choć jedzenie było naprawdę smaczne.
Dobrze że palili na tarasie a nie w lokalu .. Zawsze jest dobra strona ;)

ale że 3 komunie połączyli to ja sobie tego nie wyobrażam. Nie uzgodnili tego wcześniej?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jak wiadomo liczą się pieniądze a wolne miejsce w lokalu nie mogło się zmarnować.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

polecam bardzo gościniec ;;WSI SPOKOJNA"" W GOWINIE-.KOmunię robiłam tam 2 lata temu,ale było ekstra.Super okolica ,plac zabaw duzy z ciekawymi urządzeniami.NA całości taras.Ja robiłam przyjęcie na 40 osób i mieliśmy do dyspozycji cała osobną salę wraz z toaletami i tarasem.Cały ten lokal składa się z dwóch osobnych chat.Jest przepięknie i jedzenie dobre.W tym  samym dniu były jeszcze dwie mniejsze komunie,ale nikt nikomu nie przeszkadzał ,bo tarasy i całe obejscie jest tak zrobione ,aby nie kolidowały ze soba .Maja swoja ofertę w necie-wystarczy wpisac ;;Wsi spokojna"".najlepsza rekomendacja niech bedzie yo ,że mój młodszy syn  chce miec tam równiez komunie i kilkoro dzieci z naszej rodziny  równiez -POLECAM!!
jędrek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Czy ktoś z Was miał do czynienia z knajpą na Puckiej "Modrzewiowa chata " Prosiłbym o opinie na jej temat .
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

3 lata temu .Było drogo i niesmacznie. Teraz może byc inaczej.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja mogę się tylko wypowiedzieć na temat dań tam serwowanych. Wspaniałe i jest to moja osobista opinia... bez żadnych podtekstów.
POd tym względem lokal jest świetny (jadam tam tatar z łososia i pierogi z mięsem głównie, więc tych produktów jestem pewien)
Iwona_Miki
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Jeśli chodzi o restauracyjkę po prawej stronie jak się jedzie Pucką to jest to "Dworek w Ciechocinie" a nie Modrzewiowa Chata. Modrzewiowa jest po lewej stronie jak jedziemy na Półwysep. W Dworku w Ciechocinie jedzenie jest bardzo pyszne - polecam!!! Modrzewiowa - nie specjalnie, mi nie smakowało!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a ktoś pomylił te lokale? bo nie dostrzegam. a mi np. w Dworku się nie widzi spożywać jak kiedyś w rytm disco polo, no poza pierogową michą... , którą zjadłbym od zaraz
ODPOWIEDZ