Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Komunia w lokalu w Redzie .

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
jędrek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Chciałbym prosić o informację gdzie najkorzystniej wyprawić przyjęcie komunijne w lokalu w Redzie . Chodzi mi o lokal na ok 20 osób z dobrym jedzeniem w przystępnej cenie . Proszę o Wasze opinie , z góry dziękuję .
Awatar użytkownika
kalski
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witam.Ja osobiscie polecam Karczmę Rzym. Odbyły się tam dwie uroczystości moich synow i byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie zupelnie inne niż na codzień. Wszystko do uzgodnienia. Mam tylko nadzieje że przez kilka lat nic się nie zmieniło ( na gorsze ) Pozdrawiam.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Hej, koleżanka robiła imprezkę (chrzciny) w knajpie znajdującej się przy torach w Redzie. jakaś taka drewniana, czy coś :) Była bardzo zadowolona. Pozdr
jędrek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Anika1708 pisze:Hej, koleżanka robiła imprezkę (chrzciny) w knajpie znajdującej się przy torach w Redzie. jakaś taka drewniana, czy coś :) Była bardzo zadowolona. Pozdr
możesz dokładniej ?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

A moi rodzice swego czasu robili impreze w lokalu na MOKSIRze bardzo fajnie tam było lokal był tylko do Naszej dyspozycji (za zamknięcie lokalu 500 zł) aczkolwiek polecamy;)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

nie wiem jak ta knajpa się nazywa :( Jak jedziesz ul.Pucką w kierunku Półwyspu to po prawej stronie jest taka drewniana chata, coś a'la góralska.. To jest zaraz za torami..
Jeszcze apropo knajp to dosyć dobre jedzonko było "Pod Turbotem" (zaraz przy urzędzie miasta). [Byłam tam kiedyś na stypie]
kangurek
Forumowicz
42 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Czy to nie za późno na szukanie miejsca. Ja rezerwowałam lokal na maj we wrześniu poprzedniego roku.
jędrek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

kangurek pisze:Czy to nie za późno na szukanie miejsca. Ja rezerwowałam lokal na maj we wrześniu poprzedniego roku.
Masz rację ja myślę o przyszłym roku .
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

o matko.. chyba żartujecie? Do czego to doszło: na wesela rezerwuje się sale nawet 2lata wcześniej i na komunię już też? Masakra..
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Na wesele to rozumiem - sam rezerwowałem salę z półtorarocznym wyprzedzeniem. Ale pierwszej komunii inaczej niż w domu sobie nie wyobrażam...
kacelek1
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

ANIKO ...Ja bym sie mtak nie dziwił z tą rezerwacją ,bo przecież jak wiesz przyjęcia są tylko raz w roku (data w zaleznosci od parafi) ale jest to zawsze maj a wesela do woli jak kto woli ,omijając oczywiscie okresy adwentu i postu....Takze jak widzisz nie taka masakra ...POZDRAWIAM
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

dla mnie to jest szok, bo tak jak greylin nie wyobrażałam sobie Komunii w jakiejś knajpie. Sama miałam w domu na ok20osób.-fakt, że było to baaardzo dawno. Teraz "świat idzie do przodu" i nikomu nie chce się robić bajzlu w domku. Ja pewnie też swojemu dziecku wyprawię Komunię w jakiejś kanjpce, choć do tego to jeszcze długo :) Ciekawe, jaka wtedy będzie moda i styl wyprawiania takich uroczystości ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Anika1708 pisze:o matko.. chyba żartujecie? Do czego to doszło: na wesela rezerwuje się sale nawet 2lata wcześniej i na komunię już też? Masakra..
No wiecie.. nikomu sie teraz nie chce robic imprezy w domu. Każdy wolalby w lokalu. Lokali jest kilka a dzieci - dziesiątki czy nawet setki
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Anika1708 pisze:dla mnie to jest szok, bo tak jak greylin nie wyobrażałam sobie Komunii w jakiejś knajpie. Sama miałam w domu na ok20osób.-fakt, że było to baaardzo dawno. Teraz "świat idzie do przodu" i nikomu nie chce się robić bajzlu w domku. Ja pewnie też swojemu dziecku wyprawię Komunię w jakiejś kanjpce, choć do tego to jeszcze długo :) Ciekawe, jaka wtedy będzie moda i styl wyprawiania takich uroczystości ;)
Ja też miałam komunię w domu,ale teraz i chrzciny i komunie i stypy i nawet spotkania po bierzmowaniu robi sie w lokalach, jak kogos stać

A w jakim wieku masz dziecko?
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Można trafić tak jak kolega w Gdyni. Niby przyjęcie w lokalu, wszyscy zadowoleni, a tu niespodzianka a nawet szok - na dużej sali zrobiono tak naprawdę trzy przyjęcia - było duszno, brak odpowiedniej atmosfery i prywatności, w dodatku jeden taras wiecznie wypełniony palaczami. Nie wspomina tego miło, choć jedzenie było naprawdę smaczne.
ODPOWIEDZ