Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tłumik do naprawy

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Poszukuję dobrego mechanika samochodowego najlepiej z terenu Redy lub Rumi . Najlepiej by było gdyby specjalizował się w naprawie aut francuzkich ale to nie jest najwazniejsze kryterium . Może znacie kogoś kogo możecie polecić. :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

W Rumi koło Kościoła p.Loch tel.0586710299
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Widzę że niestety na naszym terenie jest niewielu mechaników których możecie polecić ale dzieki kowalski , sprawdze:)
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Chcesz namiar na dobrego mechanika to daj znać na priv nie chcę tu robić krypto reklamy. A propo Locha to kiedyś był dobry teraz ma kilku uczniów i terminy jakieś kosmiczne.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

aswywiadu pisze:...nie chcę tu robić krypto reklamy...
Wiecie, że kryptoreklama to pojęcie wymyślone przez Polaków? Nie wiem skąd się to wzięło.

Jeśli ktoś solidną pracą zasłużył na to, by publicznie i bezinteresownie go wychwalić, to nie widzę powodu, dla którego nie mielibyśmy tego robić.

Mówi się, że kryptoreklama to inaczej Product Placement. Jeśli tak, to wiedźcie, że Product Placement to celowe i opłacone działanie prowadzące do zaistnienia danego produktu w mediach. Jeśli robisz to obiektywnie i nikt Ci nie płaci, możesz zachwalać co Ci się podoba i nie ma to związku z jakąkolwiek formą reklamy.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Mało który szef pracuje,wazny jest nadzór.Odpowiadałem tylko na prośbę Wictora.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

kto może mi polecić warsztat lub osobę która zajmuje się naprawą/wymianą tłumików w redzie lub w okolicach?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

mezo pisze:kto może mi polecić warsztat lub osobę która zajmuje się naprawą/wymianą tłumików w redzie lub w okolicach?
Ja mogę polecić Mebus w Gdyni w okolicach Chylońskiej. Bodajże jest to ul. Żwirowa. Robią solidnie.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Rumia na ul.Parkowej warsztat p.Rogalskiego
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Również polecam Mebus-działają szybko, solidnie i tanio
oskar
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witam polecam warsztat, który zajmuje się tylko tłumikami przy chylońskiej, niewiem jaka to ulica ale nie żwirowa, jadąc w str morskiej przed drugimi szlabanami jest szyld Tłumiki, polecam
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

a bliżej redy i rumii???
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

mezo pisze:a bliżej redy i rumii???
O warsztacie w Rumi napisała diorka. Jak byłem w Mebusie, to mi zrobili na poczekaniu (trzeba się wcześniej umówić). W każdym bądź razie nie musiałem zostawiać auta.
Jeździsz może Peugeotem? ;)
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

rowniez mebus szybko i sprawnie ;)
pozdr
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Przed wczoraj naprawiałem tłumik, łozysko i szczeki hamulcowe u pana Rogalskiego w Rumi i jestem bardzo zadowolony można by powiedziec szybko tanio i solidnie. Podobno dla klubowiczów Peugeota są znizki 10%(niestety nie jestem klubowiczem :roll: ). Z czystym sumieniem moge polecić .Rumia ul.Parkowa 4b tel0 601 66 35 29 :)
ODPOWIEDZ