Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kluby fitness w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

aisne, a nie slizgałaś się na podłodze?? ja kiedyś chodziłam na fitness do Faltomu, zawsze miałam profesjonalne buty na zajęciach, ale zwykłego step taucha nie mogłam zrobić, żeby się nie ślizgać... :/
i czy nadal w salce fitness stoi sprzęt z siłowni? strasznie to przeszkadzało...

a jeśli chodzi o czekanie w 39,5 to słyszałam, że zajęcia mają byc poprzesuwane chyba o 10 minut, żeby grupa, która skończyła zajęcia zdążyła wyjśc, i kolejna grupa nie stała i nie czekała :)
zwłaszcza, że będzie coraz zimniej..............
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Tuli pisze:aisne, a nie slizgałaś się na podłodze?? ja kiedyś chodziłam na fitness do Faltomu, zawsze miałam profesjonalne buty na zajęciach, ale zwykłego step taucha nie mogłam zrobić, żeby się nie ślizgać... :/
Nie, w ogóle nie miałam takiego problemu. A byłam w bardzo starych i bardzo zniszczonych butach :P
i czy nadal w salce fitness stoi sprzęt z siłowni? strasznie to przeszkadzało...
Stoją rowerki do spinningu, ale ustawione są z tyłu pod ścianą. Może przeszkadzałyby, gdyby było dużo osób, bo zajmują miejsce, ale tak to nie przeszkadzają.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Hej, jest taka sprawa do Was dziewczyny ;) Wlasnie kształcimy w naszym KSW "Feniks" instruktorkę kickboxingu, będzie gotowa od nowego roku do prowadzenia zajęć rekreacyjnych z elementami kickboxingu czy też aerokickboxingu. Już gdzieś o tym pisałem, ale ogolnie będziemy szukali chętnych dziewczyn, kilka juz jest, jeszcze kilka jest potrzebnych :)

Treningi by były 2x na tydzien po 1.5 godziny, koszt około 50zł na miesiac.

Pozdrawiam!
Monis
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:Hej, jest taka sprawa do Was dziewczyny ;) Wlasnie kształcimy w naszym KSW "Feniks" instruktorkę kickboxingu, będzie gotowa od nowego roku do prowadzenia zajęć rekreacyjnych z elementami kickboxingu czy też aerokickboxingu. Już gdzieś o tym pisałem, ale ogolnie będziemy szukali chętnych dziewczyn, kilka juz jest, jeszcze kilka jest potrzebnych :)

Treningi by były 2x na tydzien po 1.5 godziny, koszt około 50zł na miesiac.

Pozdrawiam!
gdzie odbywałyby się zajęcia??
Oliwka
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Czy mają w swojej ofercie masaż :?:
DarKow
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Cześć
Jeżeli chodzi o klub fitness z Redy, to przyznam że niestety nie byłem w żadnym. Mogę co nieco wspomnieć o pewnym klubie fitness z Wejherowa - "Piruet" przy ul. Rybackiej. Obecnie chodzą tam na zajęcia moja żona oraz jej siostry, a i ja również miałem okazję około roku temu kilkanaście bodajże razy tam poćwiczyć. Zajęcia bardzo się mi podobały, dawały porządny wycisk - przynajmniej te na które chodziłem (nawet po pilatesie czułem mięśnie :)). Pamiętam, że zawsze byłem mocno spocony, a przecież o to w dużej mierze w fitness chodzi :) Na początek rozgrzewka w formie układów gimnastyczno-tanecznych - chyba standard w każdym klubie, a potem właściwe ćwiczenia - łącznie pełna godzina czasu. Wybór rodzajów zajęć dość szeroki, od bardzo dynamicznych w rodzaju shape czy body-ball po rozciągająco-relaksujące. Szkoda, że z powodu przepukliny musiałem przerwać zajęcia, ale że problem nareszcie z głowy, tak więc po rekonwalescencji raczej tam wrócę. Atmosfera tamtego miejsca bardzo przyjemna, jedna z prowadzących, zarazem szefowa tego mejsca Natalia pełna pozytywnej energii, nie wspominając już o tym że zmęczyć potrafi niesamowicie :) Cenowo, chyba też wygląda to korzystnie - pojedyncze wejście chyba 12zł, ale w karnecie może zejść nawet do około 7zł za godzinę!! Moim zdaniem robi cena robi wrażenie.
pozdrowienia :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Monis pisze:
Maximreality pisze:Hej, jest taka sprawa do Was dziewczyny ;) Wlasnie kształcimy w naszym KSW "Feniks" instruktorkę kickboxingu, będzie gotowa od nowego roku do prowadzenia zajęć rekreacyjnych z elementami kickboxingu czy też aerokickboxingu. Już gdzieś o tym pisałem, ale ogolnie będziemy szukali chętnych dziewczyn, kilka juz jest, jeszcze kilka jest potrzebnych :)

Treningi by były 2x na tydzien po 1.5 godziny, koszt około 50zł na miesiac.

Pozdrawiam!
gdzie odbywałyby się zajęcia??
Zajęcia by były w SP2 lub w Gimanzjum numer 1 na Łąkowej :) Cały czas mamy poważne plany na temat tej sekcji, ale narazie nie ma chętnych.
stella
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Chodzę do 39,5 dopiero od dwóch tygodni. Pewnie dlatego, że się wyludniło czuję się wspaniale! Instruktorki są super! Sala do ćwiczeń również. Jeśli będzie na zajęcia chodzić max 9 osób, to będzie ok. Więcej ta sala nie pomieści, szczególnie przy rozgrzewce. Rezygnowałam zawsze z klubu, jak było za ciasno. Dlatego szefa klubu proszę o rozwagę. Zapłacę za karnet nawet 150 zł m/c jak będę miała zagwarantowane max 9 osób na sali, żeby naprawdę się zmęczyć, a nie stać w miejscu bojąc się, żeby nikogo nie walnąć.
klaudi
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wczoraj znalazłam w skrzynce ulotkę o czymś nowym na Ciechocinie - Redzka Oaza (nazwa nie powala :D ) Była może któraś z Was tam? Opłaca się iść?
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jeszcze tam nie byłam, ale widziłam oferte na ich stronie internetowej fajnie, że można mieć pomieszczenie na wyłączność dla 2 osób i ceny nie są zbyt wygórowane;-)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jesli chodzi o saunę polecam MOKSIR ;) 15zł/h bez roznicy w ile osób się idzie. Mieści się spokojnie 5 osób.

My z chłopami z klubu jesteśmy co tydzień :)
Mardi
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam!
Byłam w Redzkiej Oazie zaraz po jej otwarciu… tak mi się spodobało , że po pierwszej wizycie wykupiłam miesięczny karnet na siłownię i saunę.
To co mnie urzekło w tym klubie to miła i kameralna atmosfera . Klub nie jest za duży , ale ja osobiście widzę w tym same zalety… (zależy co kto lubi ;-)) Oprócz siłowni znajdują się tam dwie sauny i bodajże jacuzzi ( ale w nim jeszcze nie byłam, więc nie wiem jak jest ). Osobiście polecam saunę infrared (jeździłam wcześniej na saunę suchą do Faltomu, ale nigdy nie mogłam wysiedzieć w niej 15 minut ), a w tej saunie się nie męczę i równie mocno się wypacam .

Przystępne ceny. Gorąco polecam to miejsce, moim zdaniem warto się tam wybrać i zobaczyć co i jak !!!
Agamtb

13 lat temu

Mardi pisze:Witam!
Byłam w Redzkiej Oazie zaraz po jej otwarciu… tak mi się spodobało , że po pierwszej wizycie wykupiłam miesięczny karnet na siłownię i saunę.
To co mnie urzekło w tym klubie to miła i kameralna atmosfera . Klub nie jest za duży , ale ja osobiście widzę w tym same zalety… (zależy co kto lubi ;-)) Oprócz siłowni znajdują się tam dwie sauny i bodajże jacuzzi ( ale w nim jeszcze nie byłam, więc nie wiem jak jest ). Osobiście polecam saunę infrared (jeździłam wcześniej na saunę suchą do Faltomu, ale nigdy nie mogłam wysiedzieć w niej 15 minut ), a w tej saunie się nie męczę i równie mocno się wypacam .

Przystępne ceny. Gorąco polecam to miejsce, moim zdaniem warto się tam wybrać i zobaczyć co i jak !!!
I się zaczyna....autoreklama, jak sądzę.
No akurat infra jest droga - płacę w Wejherowie 9 zł za 30 min. i mam ją porządnie nagrzaną i do własnej dyspozycji :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ludzie nie potrafią zrozumieć, że taka autoreklama szkodzi, niź przynosi korzyści?
Mardi
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

autoreklama?? hmmm po to jest chyba to forum zeby wyrażać swoją opinie na jakiś temat... od niedawna mieszkam w Redzie i znam tylko 39,5 i hotel faltom. Piszę ze Redzka Oaza jest spoko bo mam tam i sauny i siłownie i co najważniejsze blisko domu....
ODPOWIEDZ