Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Internet i kablówka w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2867 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

lisek_88, przyłączyłem Twoją wypowiedź do starszego wątku, we właściwej kategorii.
Jak nie możesz mieć kablówki, to internet od dostawcy telefonii stacjonarnej to chyba jedyne sensowne rozwiązanie - a czy to netia, czy tp, to już kwestia porównania parametrów i cen...
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam
Będę nowym mieszkańcem Redy w najbliższym czasie. Będę potrzebował dostawcy internetu i TV. Kogo polecacie?
Znalazłem Plastcom - polecacie?
Czy można z nimi negocjowac warunki umowy? Np zamiast jakiejś grupy kanałów dali inne i takie tam.
Jak działa od nich internet stacjonarny?

Jakie są jeszcze inne alternatywy dla Plastcomu, polecacie kogoś innego?
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Niestety chopin jest meeeeega drogi w porównaniu z innymi kablówkami w PL i za montarz do domku jednorodzinnego jednej usługi liczą sobie 555zł
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czy ktoś negocjowal warunki umowy z plastcomem?
Teraz maja oferte wiosenną - czy jeden pakiet jaki tam dają mozna wymienić na inny? czy są skorzy do takich zmian? czy to raczej nie realne, czy podpisując umowę np. na 3 lata są skłonni zejść z ceny np o 20zł.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Najlepiej zadzwoń do firmy i zapytaj. Dotąd kontakty z Plastcomem mogę uznać za duży + tej firmy. Internet moim zdaniem dobry, kablówka ma powolne dekodery, ale ogólnie działa ok. Do podstawowego pakietu możesz dokładać dodatkowe pakiety,a nie poszczególne programy.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jeśli chodzi o telewizję to Plastcom jest tylko pośrednikiem i pakiety oraz ceny są zależne od operatora czyli Jambox. W standardowej ofercie masz pakiet wielotematyczny a pozostałe są dodatkowo płatne. Sam korzystam z ich kablówki od lutego i jestem bardzo zadowolony. Dekoder(Motorola z dyskiem) działa szybko, ostatnio przeszedł poważną aktualizację i cały czas się rozwija. Jakość obrazu też bez zastrzeżeń.

Natomiast w kwestii internetu to z niego korzystam od ponad dwóch lat i do tej pory były z trzy awarie niewynikające z ich winy tylko gdzieś dalej na światłowodzie. Prędkości deklarowane przy ściąganiu rzeczywiście da się osiągnąć, a czasem nawet i lepsze. Serwis, obsługa i montaż to również same pozytywy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

MarcinGTD pisze:Niestety chopin jest meeeeega drogi w porównaniu z innymi kablówkami w PL i za montarz do domku jednorodzinnego jednej usługi liczą sobie 555zł
Moim zdaniem Chiopin jest najtańszy. Nie pisze tu o podłączeniu ( bo to jest jednorazowo), ale o miesięcznych opłatach. Za pakiet kanałów, które mi odpowiadają płacę 33 zł. Wątkie by ktoś zaproponował mi taniej.

Jeśli chodzi o internet to korzystań z Plastcomu i jestem zadowolona. Do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Powiem tak - jeśli chodzi o dostawcę TV - to polecam TV Chopin.
Mam od nich cyfrową tv od 2 lat i nie miałem z nią żadnych problemów.
Oferta jest stale wzbogacana - i kupujesz tu pakiet - ja mam złoty (ponad 150 programów),
w którym jest praktycznie wszystko co potrzebuję - chyba wszystkie kanały sportowe, sporo muzycznych, kanały n-ki - i w jakości naprawdę solidnej!
Gdy patrzyłem na ofertę Jambox'a w Plastcomie to szlag mnie trafiał, że co chwilę trzeba dokupywać jakieś pakiety po kilka programów - ok, może wtedy można ofertę dopasować "pod siebie" ale to trochę upierdliwe :) mnie to zniechęciło.. i zostałem przy Chopinie.
Nie wiem jaki mają internet bo.. internet mam z Plastcomu :) - i też jestem bardzo zadowolony! Praktycznie bezawaryjny - w ciągu 2 lat na palcach jednej ręki można policzyć jakieś przerwy w dostawie..
No - to takie moje doświadczenia z Chopin'em i Plastcom'em..
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

lukasz8881 pisze: Jakie są jeszcze inne alternatywy dla Plastcomu, polecacie kogoś innego?
To zależy gdzie mieszkasz. Alternatywą jest TK Chopin, ale oni niestety nie wszędzie w Redzie docierają.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

TV to Cyfra+ (tylko talerz wchodził u nas w grę) i internet z INTERKAR - nie narzekamy.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ona czyli Ja pisze:TV to Cyfra+ (tylko talerz wchodził u nas w grę) i internet z INTERKAR - nie narzekamy.
A ile płacicie za internet?
I jaki jest limit przesyłu danych miesięcznie?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

od maja w chopinie będzie nowy cennik, 49 zł bodajże za 24 mbit/s bodajże...
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

tkchopin troche przesadza z kosztami instalacji

- telewizja - mieszkanie 250zł
-telewizja - domek 500zł
- Uruchomienie dostępu do internetu 369,00 zł

ciekawe kto się zgodzi na takie koszty instalacji, toż to rozbój w biały dzień
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

lukasz8881 pisze:tkchopin troche przesadza z kosztami instalacji

- telewizja - mieszkanie 250zł
-telewizja - domek 500zł
- Uruchomienie dostępu do internetu 369,00 zł

ciekawe kto się zgodzi na takie koszty instalacji, toż to rozbój w biały dzień
A ja ich- tzn tk chopin ....nie powiem co
Przyszli do mnie z ofertą (jakiś czas temu) i chcieli podłączyć kablówkę....za takie pieniądze???? nigdy.
Zainstalowałem w promocyjnej cenie (40 zł) tv sat. jednego z operatorów (żeby nie było reklamy) i jest ok. Nie potrzebuje 345 programów. /nikt chyba nie potrzebuje. Nie ogladam zbyt wiele. Wole książkę
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Romek pisze: A ja ich- tzn tk chopin ....nie powiem co
Przyszli do mnie z ofertą (jakiś czas temu) i chcieli podłączyć kablówkę...
Romek, jeśli to nie tajemnica, to w którym +/- miejscu mieszkasz?
Z Waszych wypowiedzi wynika, że cała Reda jest okablowana Chopinem tylko dziwnym trafem na Betlejem nie dotarli ;-)
ODPOWIEDZ