Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Internet i kablówka w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Co najmniej od czterech lat "planują" podłączenie Redy. Tak mnie informują, jak tam co jakiś czas zadzwonię
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

To niech w końcu podłącza. Czas się już powoli rozstać z nc+ ...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

goya pisze:Co najmniej od czterech lat "planują" podłączenie Redy. Tak mnie informują, jak tam co jakiś czas zadzwonię
Hmm.. ja słyszałem ok 2 lat temu - że Reda nie jest póki co w planach rozszerzenia sieci..
Nie kalkulowało im się ciągnięcie sieci na rynek, zmonopolizowany!
Ale bardzo bym chciał by w końcu weszli do Małego Trójmiasta Kaszubskiego - wyszło by to wszystkim na zdrowie! Chopin poczułby oddech konkurenta na plecach i może w końcu by zaczął troszczyć się o klienta - cenowo i jakościowo!
Póki co czekam na Interkar, który kładzie/kładł światłowód w Redzie i ma w ofercie internet dużo tańszy od Plastcomu no i TV Cyfrową w ciekawej cenie!
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Wątpliwe jest wejście UPC do Redy. Musieliby położyc swój światłowód do Redy, a to kosztuje i nie wiadomo, czy ta inwestycja zwróci im się w jakimś przewidywalnym okresie czasu. Kiedyś, gdy gdyńska firma Multimedia była właścicielem sieci w części Redy, planowała położenie swojego światłowodu do Redy, ale TP SA nie zgodziła się na wykorzystanie swoich studzienek. W efekcie tego firma zrezygnowała z planów, sprzedała swoją sieć Chopinowi i wycofała sie z Redy.
Ostatnio zmieniony |4 Wrz 2013|, o 01:37 przez rkwiat, łącznie zmieniany 1 raz.
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Myślę, że ta wiadomość może zainteresować wielu abonentów TK Chopin http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/1 ... hopin.html
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Już była o tym mowa na łamach forum.... Ja dodam tylko ze swojej strony, że nie mogę się doczekać jak wdrożą tą usługę tv on-line i jak to będzie wyglądało/hulało
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Cieszy fakt, że Chopin wdraża różne nowinki i stara sie być konkurencyjny w stosunku do innych firm, też jestem ciekawy, jak to będzie funkcjonowało w praktyce. Ale jak zauważył internauta komentujący przywoływaną wiadomość na www.nadmorski24, poprawy wymaga relacja klient - firma. W przypadku wprowadzania róznych nowinek istotne jest udzielanie klientom przez firmę porad, w jaki sposób z tego korzystać. A w tej materii było w Chopinie sporo problemów, o czym forumowicze nie raz juz pisali.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Cytat z komentarza pod artykułem..
A kiedy wprowadzicie usługę - odpowiadamy na maile od klientów?!
Od stycznia czekam na odpowiedź
Niestety ale to prawda.. Obsługa klienta w Chopinie kuleje, żeby nie powiedzieć nie istnieje!
Słabo to wygląda i wiem, że się będę powtarzać - ale przydałaby się konkurencja w postaci silnego gracza - wtedy na maila odpowiadali by max na następny dzień...
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Myślę, że znam, przynajmniej po części odp na pytanie, dlaczego Obsługa klienta "kuleje".Sam to przerabiałem.Jeśli chodzi o IBOK, czyli Internetowe Biuro Obsługi Klienta, to sprawa wygląda tak: Aby ktokolwiek odpisał na maila, czy wiadomość, trzeba podać dane osoby, na którą jest podpisana umowa.Inaczej możemy czekać na odp do końca świata... .Problem polega na tym, że nigdzie na stronie IBOKu nie ma takiej informacji! TK Chopin powinien coś z tym zrobić, gdyż wielu ludzi wprowadza niepotrzebnie w błąd.Nie dziwię się komentarzom powyżej.Jeśli chodzi o CallCenter, to nigdy nie spotkałem się ze "złą" reakcją.Zawsze byłem przekierowywany do danego działu np usterki.Rozmowa z technikami układała się różnie,ale w większości przypadków otrzymywałem pomoc, bądź mogłem zgłosić awarię.W mojej opinii nie ma tragedii, jeśli chodzi o kontakt z TK Chopin,ale to tylko moje zdanie.Każdy ma inne doświadczenia w tej kwestii.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Zgadzam się z Tobą stefcio JA miałem i kontakt mailowy i telefoniczny i bez żadnych przeszkód załatwiałem to co w danej chwili potrzebowałem. Na serwis też nie mogę narzekać, miałem problemy z zacinającym się obrazem, to przyjechał pan i wymienił dekoder na nowy (lepszy)

PS. Dziś w skrzynkach była gazetka Chopena
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mam pytanko, ma ktoś może internet z firmy INTERKAR w technologi FTTH, czyli światłowodem do domu? Oferta jest bardzo dobra, co prawda dopiero kilka miejsc w Redzie ma instalacje światłowodową ale cały czas rozbudowują, teraz np. od 2 dni kładą kable na Łąkowej.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Korzystam od 7 lat z usług Plastcom-u i jestem zadowolony, ale jakieś dwa miesiące temu zainteresowała mnie ulotka reklamowa z firmy Interkar. Zadzwoniłem żeby sprawdzić czy dobrze odczytuję Ich ofertę. Zostałem poinformowany o tym, że mój blok Św. Wojciecha 9 jest przewidziany do podłączenia niebawem i dowiedziałem się że te ceny z ulotki i ze strony internetowej obowiązują tylko przez 2 lub 3 m-ce a później ok. 2 krotnie więcej (nie pamiętam już cen, bo absurdalne kwoty nie trzymają się mojej głowy). Do TV też mnie zniechęcili przez konieczność posiadania 2 dodatkowych urządzeń w tym dekodera bo niema możliwości montażu poprzez moduł CI.
Ostatnio znalazłem w skrzynce nową ulotkę Interkar-u i chyba jest poprawiona, bo ceny wydają się wyższe ale jest dopisek, że przez cały okres umowy. Nie mogę porównać gdyż starej ulotki już nie mam.
Ciekawy jestem opinii ludzi u których jest już światłowód w domu/mieszkaniu.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Faktycznie wszedzie reklamuja super ceny ale to sa ceny za pierwsze 3 miesiace! potem ceny wzrastaja. Ogolnie mozna powiedzieć, że ceny maja o ok 10zł tansze niż Plast-com ale sieć dopiero kładą, pisałem do nich i na Łąkowej ma być dopiero koniec roku/poczatek. Myślę, ze za wcześnie na przenosiny.... niech załapią więcej klientów i niech będzie więcej opinii o nich bo na razie cienko, większość z ich klientów ma neta radiowego i opinie są podzielone, a plast-com swoją markę już wyrobił a ich serwis działa wyśmienicie. Jeszcze rano miałem dylemat ale już przedłużyłem umowę z Plast-comem na kolejny rok internetu...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

A Plast-com proponuje jakieś zniżki za przedłużenie umowy na czas określony?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

teraz maja promocje za 59,99zł - 50Mbit lub za 49.99zł - 30Mbit
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ