Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sklepy mięsne w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A byliście w sklepie mięsnym przy ulicy Gdańskiej, tym obok banku kaszubskiego, nie wiem jak on się nazywa, ale polecam, wszystko świeże, sprawna obsługa, duży wybór - polecam, bo robię tam zakupy już od kilku lat.
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

wracając do kąkola na ul. wojciecha to widzę że nic tam się nie zmieniło, ja tam już wieki nie byłam, bo zraziło mnie to co piszecie wszyscy - zgadzam się z tym, raz nawet byłam świadkiem, jak klientka zwróciła im uwagę o nakrojenie zbyt dużej ilości wędlin i poprosiła o odłożenie, jak ona wyszła to one miały na niej używanie, aż uszy więdły - totalny brak kultury.
Agamtb

13 lat temu

Dominik to ten sklep obok poczty i Polo Marketu?

Edit:
No to w takim razie ja jestem zadowolona z poziomu obsługi i jakości mięska. Wędlin nie jadamy, więc się nie wypowiem.

W ogóle zauważyłam, że razem z mężem robimy się coraz mniej mięsożerni....
Ostatnio zmieniony |28 Wrz 2010|, o 14:19 przez Agamtb, łącznie zmieniany 1 raz.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tak to ten sklep.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Potwierdza się teza, że masarnie realizują zamówienia na wędliny o różnej zawartości mięsa w mięsie.
http://biznes.onet.pl/cudowne-wedlin-ro ... news-detal
Pozdrawiam Ziomali
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Przeczytajcie sobie skład mielonego z indyka. Druk tak drobny, że musiałam ubrać okulary. Po zapoznaniu się z tekstem na opakowaniu pojechałam do sklepu ze sprzętem gospodarstwa domowego i kupiłam elektryczną maszynkę do mięsa. Od tamtego czasu mięso mielę sama.
ODPOWIEDZ