Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Taxi w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Czy moglibyście polecić dobrą i tanią korporację taksówkarską z okolic Redy (albo z samej Redy - nie wiem, czy coś takiego tu istnieje), która jest w stanie bez problemu dojechać do miejsca, gdzie nie ma tabliczki z nazwą ulicy? Chodzi o to, że chciałabym mieć pewność, że taksówkarz przyjedzie o czasie, a nie będzie błądzić po okolicy instruowany przez komórkę
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jeszcze dwa tygodnie temu poleciłbym Ci Echo Taxi Rumia... ale ostatnio chciałem z nimi jechać i mi powiedzieli, że za dojazd z Rumi kierowcy muszę zapłacić... choć mają w ofercie dojazd do klienta za free - więc nie polecam, a nawet odradzam (choć wielokrotnie z nimi jeździłem i nigdy nie kasowali za przyjazd kierowcy...ale cóż... najwyraźniej żadnemu z kierowców nie spodobało się, że chce jechać za miasto)

Ale to zmobilizowało mnie, żeby przejść na Redzką korporacje (wcześniej nie wiedziałem, ze istnieją bo nie mają www) i polecam Taxi Caro 58 678 55 99; 500 58 56 56 Nie stosują taryf powrotnych i jeżdżą bez strefowo

Jeśli mnie pamięć nie myli, to 2,5 za km (3,75 w nocy, święta i niedziele) i 7 zł za wejście

upomnij się o kartę zniżkową, to następnym razem będziesz miała rabat 10 %
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

O proszę, czyli Reda ma swoją własną korporację. To już nie mam się co namyślać i wykażę lokalny patriotyzm Dziękuję pięknie za pomoc Wicku
ODPOWIEDZ