Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ortopeda.

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dajcie namiar na dobrego, sprawdzonego ortopedę. Może być prywatnie jak i z NFZ.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dr Monkiewicz przyjmuje prywatnie na Łąkowej , ja co prawda byłem u niego z urazem typowo neurologicznym ale na nogi mnie postawił:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dzięki za szybką odpowiedź. Dodam tylko, że chodzi o kręgosłup.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Artur ja byłem u niego z dyskopatią , bo normalnie chodzić nie mogłem:), (był na wizycie domowej bo nawet z wyrka wstać nie dałem rady),zastrzyk pomógł:).
Ale niestety na dłuższą metę musisz szukać neurologa lub neurochirurga, ja mam kręgosłup załatwiony po wypadku na moto i leczę się w Rumii u neurologa.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Chyba na dworcu w Redzie jest neurolog.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

A ten neurolog z Rumii, dasz namiar? Jeśli chodzi o neurologa z Redy to mi go nie polecano.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

W Rumi, w przychodni na Derdowskiego przyjmuje neurolog Jarosław Magdziak, koleżanka chodzi do niego z kręgosłupem i bardzo chwali, to jest wojskowy lekarz. Przyjmuje z NFZ, prywatnie pewnie też.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Ja polecam dr Gietkę. Uratował mi zdrowie. Ostatni raz, kiedy byłam u niego, przyjmował w przychodni w Gdyni - Działki Leśne na ul. Warszawskiej. O ile dobrze pamiętam jest neurologiem i ma jeszcze jedną specjalizację.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Ortopeda u którego byłem to dr Szostakowski. Przyjmuje na Derdowskiego. Konkretny, bez zbędnych fajerwerków. Dostałem skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne. Kolejne pytanie: dobry rehabilitant. Polecajcie.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Czy ortopeda przepisał juz konkretne zabiegi czy nie ?. Jeśli nie, to i tak w przychodni rehabilitacyjnej zaczyna się od wizyty u lekarza rehabilitanta i on określa jakie zabiegi będą stosowane. Jeśli będą zabiegi w rodzaju laser, pole elektromagnetyczne czy krioterapia, to nie ma istotnego znaczenia, która przychodnia, byle aparatura była sprawna. W przypadku ćwiczeń, miałem do czynienia z przychodnią w Rumii na Derdowskiego i uważam, że panie, które prowadziły te ćwiczenia robiły to profesjonalnie. Rumska przychodnia ma też lepsze warunki lokalowe w porównaniu z redzką nad Biedronką na ul.Jana Pawła II, co nie znaczy, że personel w Redzie jest gorszy niż w Rumii.
Ostatnio zmieniony |8 Wrz 2013|, o 00:19 przez rkwiat, łącznie zmieniany 1 raz.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Tylko ze w Rumi są bardzo odległe terminy.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Zależy dla kogo, dla pacjentów z NFZ tak, ale jeśli Artur75 zdecydowałby się zostać pacjentem prywatnym to sądzę, że może liczyć na szybkie terminy.
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Na ulicy Olimpijskiej w Redzie (w bloku gdzie jest sklep Terwit) w lipcu otworzyli nowa przychodnie rehabilitacyjna ..Mozna skorzystac z niej prywatnie lub ze skierowania NFZ.Bylam przyjeta z dnia na dzien.Nie wiem jak teraz ,ale mozna sprobowac moze nadal maja krotkie terminy przyjec, bo malo kto wie o tej przychodni.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Bardzo cenna informacja, dziękujemy.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dzięki za odzew i informacje.
ODPOWIEDZ