Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Praca za granicą - jakie biuro itd.

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Możesz kupić sobie kamerkę samochodową i nagrywać ciekawe sytuację, stan dróg i różne rozwiązania infrastruktury
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Chwilowo mam debet finansowy ale na pewno kupie.
Dodatkowo jeszcze dzisiaj rano zepsuł mi się samochód.
Stracił moc i zaczął dymić na biało i czarno i głośniej silnik chodzi.
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Diesel? turbina Ci padła, to lepiej już nie jeździć.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Usterka zlokalizowana na kolektorze ssącym jest zawór EGR którego grzybek otwierająco zamykający dopływ spalin ma 32mm i pod nim jest tulejka która odpadła. Muszę teraz kupic jakiś używany kolektor bo mam chwilowo odłączone podciśnienie od EGR'u. Opel zafira silnik 2,0 DTL 349830km przebiegu
Jezdzi, nie kopci tylko przy dojeżdżaniu na luzie np do świateł lub skrzyżowanie wchodzi na chwilę w tryb awaryjny ze względu na odczyt błędnego ciśnienia na kolektorze dolotowym.
3 dni szukania usterki ale się udało. Szczerze to za nic w świecie bym nie wpadł na pomysł mierzenia odległości pomiędzy różnymi elementami , ale jako iż wszystko po kolei zostało sprawdzone to zostało poszukiwanie na oślep.
majeczka
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Wszystko zależy jakiej pracy sie szuka bo jak takich prac sezonowych to ja juz 4 rok z rzedu wyjezdzalam na wlasna ręke z chłopakiem, przy pracach sezonowych za granicą można samemu ogarnąć temat, oczywiscie jesli mamy blade o pojecie o pracy za granica warto poczytac najpierw troche poradnikow o pracy za granica i poprzegladac serwisow z ofertami pracy np praca.owi.pl/za-granica czy jobster czy inne wyszukiwarki pracy. Jak sie szuka czegos powazniejszego to chyba lepiej skorzystac z posrednictwa na poczatek.
ODPOWIEDZ