Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Cyforwy Polsat czy Telewizja N

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Tez mi sie zacinaly kanaly.... przyjechal koles na moje wezwanie, wymienil kable na nowe i dal nowy dekoder. Teraz jest miodzio.... co do przerwy podczas ulewy.... to na N-ce tez mi znikal obraz jak mocno padal deszcz....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Telewizja kablowa ma taką specyficzną zaletę, że nieraz pobiera kanały od nadawców z satelit dedykowanych do dosyłów dla kablówek lub przez światłowód, który daje najdoskonalszą jakość sygnału niezależną od lokalnych warunków atmosferycznych. Większość kanałów z konieczności jednak jest pobierana z tego samego satelity, którego używają klienci platform satelitarnych - mają tą samą jakość obrazu i te same ewentualne zakłócenia w odbiorze.

W jakości technicznej kablówka prowadzi nad satelitą, ale w poszukiwaniu najlepszego operatora płatnej telewizji najlepiej skupić się na zawartości pakietów i cenie.

Obecnie najlepiej mi wygląda Cyfra+ z pakietem Kompakt HD - średnio 39 zł miesięcznie za 16 ciekawych kanałów HD (plus szereg SD, ale kto by je oglądał...) i umowa na 12 miesięcy. Cyfra+ góruje też możliwością korzystania z własnego dekodera (lub tunera satelitarnego wbudowanego w dobrze wyposażony telewizor).
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Proxima pisze:
Romek pisze:Od wielu lat mam cyfrę+ i nigdy, bez wzgledu na pogode, nie było problemów z odbiorem. Talerz anteny mam wiekszy niz ten, który dostaje sie kupując zestaw.
U mnie to samo. Też Cyfra+ z większym talerzem i żadnych problemów w czasie deszczu, burzy itp. Tylko dosłownie raz, zimą, gdy zamarzła taka wystająca część (nie wiem, jak to się fachowo nazywa), przez godzinę nie było obrazu.
Dokładanie mamy tak samo, z tą różnicą, ze jak zamarzło to nadal była TV :bounce:
ODPOWIEDZ