Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wesele w "tawernie viking" reda pieleszewo

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

No ja kiedyś słyszałem, ze są wesela bezalkoholowe. Rzecz gustu. Sa tacy, co nie jedza mięsa, są tacy, co nie pija kawy. Ich sprawa. Mnie to nie przeszkadza. Myśle jednak, ze odrobina gorzałeczki, czy winka nie przeszkodzi i nie zaszkodzi
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Alfista pisze:Ale masz wyprzedzenie za moich czasów wystarczyło 2-ce na zarezerwowanie terminu.
to musiało być bardzo dawno :lol: ( bez obrazy oczywiście) Teraz 1,5 roku to jest taki optymalny czas, jak sie rezerwuje chodliwą salę. Moja przyjaciółka chciała sobote, zaręczała się w gródniu 2006 a wesele będzie miała w sierpniu 2008. Ja sie zaręczyłąm w sierpniu 2007 i jak poszlismy na sale to już wszystkie weekendy w 2008 roku są zajęte. Chyba, że chcemy zimą, ale ja nie chce. Dodatkowo mój wybranek jest ze Śląska i cała rodzina z jego strony, a także częśc mojej jest przyjezdna więc musimy mieć noclegi. Dlatego kobieta odradziła nam wakacje bo wtedy ma wczasowiczów i może nie być pokoi. Itd. Jesteśmy zależni naprawdę od wielu rzeczy.
Został nam maj, bo podobno kaszubi nie biora w maju ślubu i było trochę terminów wolnych. I jesteśmy pierwszą od 30 lat Parą ( przynajmniej tak mówi ksiądz Franciszek) która będzie miała ślub w Boże Ciało :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:Dołączam się do gratulacji;)
A żebyś się nie ździwiła, że będziemy pamiętać;) jeszcze przyjdziemy i brame zrobimy;)
Wpadnijcie na ul. Ceynowy ( tam mój rodzinny dom :) ) na Polter
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

""wsi spokojna ""-córka miała tam komunię -dla mnie rewelacja,zwłaszcza plac zabaw dla dzieci -POLECAM,""oaza ""-byłam dwa razy na weselu i wszystko ok,zarowno lokal jak i kucharki
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Byłem wczoraj/dzisiaj na weselu w Tawernie - było naprawdę OK. Jedzenie smaczne, obsługa bez zastrzeżeń. Jak dla mnie lokal godny polecenia.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A ja byłem wczoraj/dzisiaj na studniówce w MURACIE - i było bardzo bardzo fajnie:) Jakby ktos tam chciał robić skromne Wesele to polecam;) Sala co prawda trochę mała, ale zabawa i jedzenie znakomite;)
sylwia
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A ja na wesele nie polecam :( miałam tam wesele i organizacja oraz jedzenie pozostawiało dużo do życzenia...np. zepsuta klimatyzacja, kelnerzy którzy wkółko gdzieś znikali, dzik który kosztował dużo i miał podobno płonąć.....a nie było nawet iskierki. Ogólnie katastrofa za sporą sumkę pieniędzy. Może my mieliśmy takiego pecha......
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No to chyba się poprawili, bo momentami od tej klimatyzacji to mi zimno było:)
Natalia1
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Miałam wesele kilka tygodni temu w Tawernie jestem bardzo zadowolona z organizacji .menu można wybrać według własnego uznania , przemiła obsługa , przepyszne jedzenie, wspaniała atmosfera , zabawa do białego rana :):) Serdeczne polecam :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Hmmm.. Znów jeden polst i od razu zachwalanie
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

...może sprawdzimy tą tawernę;)....
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ania Frania pisze:...może sprawdzimy tą tawernę;)....
ale wtedy będziemy bezlitośni :D
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Natalia1 nie pamięta czy miała/y ślub 2 czy9 tygodni temu.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zigi pisze:
Ania Frania pisze:...może sprawdzimy tą tawernę;)....
ale wtedy będziemy bezlitośni :D
Loża szyderców nadejjdzie wkrótce :twisted:
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Czyli po świętach nawiedzamy tawernę. :twisted:
ODPOWIEDZ