Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

żwir na opaskę wokół domu - gdzie?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Hej,

Potrzebuję nabyć trochę żwiru (frakcja 8-16, kamyczki), takiego co się stosuje na opaskę wokół domu czy wysypanie ścieżek w ogrodzie.
Czy ktoś się orientuje gdzie w okolicy mogę go nabyć?
Dzwoniłam już do żwirowni w Mrzezinie (brak), Tadzinie i Głazicy (jest), ale z racji tego, że nie potrzebuję bardzo dużych ilości, wolałabym znaleźć coś bliżej, zwłaszcza, że żwirownie transportują od 10 ton w górę (o cenie za transport nie mówiąc)..
Może ktoś widział w jakimś składzie budowlanym czy czymś takim gdzieś w okolicy?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Jak niewielkie ilości, to może i w Leroy Merlin da się kupić.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Podejdź do Wakozu na Przemysłową i zagadaj z operatorem albo kierownikiem, może się zgodzą sprzedać jak to niewielka ilość, bo nie wiem ile to jest "trochę".
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

skład węgla przy granicy Rumia - Reda, kiedyś od nich zamawiałem ziemię torfową to mozę i żwir mają.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

osobiście brałem z Mrzezina ale z dolnej żwirowni, ostatni raz jesienią, jeżeli żwirownia działa to na pewno kamyczki mają. Zalezy ile tego potrzebujesz, oni nie mają własnego transportu ale idzie się z kimś dogadać wszystko zależy ile potrzebujesz. Ja opaskę wokół domu robiłem od wiosny do jesieni i małymi partiami wysypywałem kamyczki własnie od nich. Ta żwirownia o ile dobrze pamiętam nazywa się "Willa" lub jakoś podobnie
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Dorma, dzięki za pomysł, spróbować można :))
Ryszard, tam nie mają, nawet ostatnimi czasy nawet zwykłego żwiru (w sensie grubego piachu) :(
Narek, do Willi dzwoniłam właśnie, ale mają tylko frakcję 2-16, nie wiem czy to nie za drobne, w sensie, że będzie dużo takich 2-5 mm..ale może faktycznie podjadę i też będę wozić partiami ;)
ODPOWIEDZ