Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Endokrynolog

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja muszę powtórzyć bo jakieś niezwykłe rzeczy wyszły z tego badania i doktor ma wątpliwości czy to pomyłka w laboratorium czy to ja taka nietypowa hhe.z jednego badania wychodzi że mam niedoczynność, a z drugiego że nadczynność.Co począć...życie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Słyszałam, że jak są duże wahania hormonów to ci z miesiąca na miesiąc może nagle przejść z jednego na drugie. dlatego powinno się co kilka miesięcy badać. No i zdecydowanie powinnaś to odczuć w samopoczuciu
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

chyba tak jest w moim przypadku,bo na początku jak dostałam leki to mnie energia rozsadzała,a teraz już niekoniecznie.Mam nadzieję,że ten lekarz jest kompetentny i dojdzie do tego co mi jest.Tylko,że wczoraj niczego się nie dowiedziałam,co prawda zbadał mnie ,wypytał,zważył,zmierzył ciśnienie i zapłaciłam 80zł,a pod koniec sierpnia znowu na swój koszt zrobić ft4 i tsh i znowu mu zapłacic 80zl.I jak tu się leczyć skutecznie jak ktoś nie ma forsy?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja dlatego robię badanie rzadziej niż powinnam no i szukałam jakiegoś endokrynologa na fundusz.
Jeśli chodzi o samopoczucie to ja nie wymagałam nawet żeby po lekach mnie rozpierała energia, oby mi tylko serce tak nie waliło, trochę mniej było wahań nastrojów, poczucia niepokoju i obym w końcu mogła normalnie spać w nocy.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oby Twoje życzenia zostały wysłuchane :-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Już właściwie zostały. Jest dużo lepiej. Najważniejsze, że wiem co mi dolega
betti
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Witam jakie sa objawy przy tarczycy jak sie czulyscie jakie objawy wskazuja na problemy z tarczyca ??
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

O objawach poczytaj na internecie szukając w google chorób tarczycy.Podstawowym badaniem jest badanie krwi TSH .
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

to prawda,objawy są różne,jak i tez choroby tarczycy.przy niedoczynności są inne i przy nadczynności inne.
baśka
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Endokrynologów jest bardzo mało. Z doświadczenia wiem, że w trosce o zdrowie, jeśli już są problemy z tarczycą lepiej umówić się na wizytę prywatną niż czekać pół roku na wizytę refundowaną. A tarczycy trzeba pilnować szczególnie u kobiet, ponieważ powoduje problemy z utrzymaniem ciąży a nawet z niepłodnością.
ODPOWIEDZ