Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

CB Radio - Jakie kupić?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Witam, chcę kupić nowe CB radio do autka, planuję wydać ok 400-600 zł, słyszałem, że najlepsza firma to President, ale się specjalnie nie znam :P

Widziałem gdzieś takie CB radia, które współpracują z radiami i wyłączają muzykę podczas nadawania, to by mi się też podobało. Przeglądałem allegro, najciekawszą opcją byłoby radio Presidenta Harry III.

Zna się ktoś na tym, mógłby może doradzić ? :)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

nie jestem może specjalistą ale nie polecam taniego radia tj. ONWA czy ALAN dobrze,że inwestujesz większą kasę, wydasz raz i będziesz zadowolony. Tylko President albo UNIDEN i dobra antenka najlepiej MISSOURI albo SIRIO
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja od wielu lat jeżdżę na radyjku MIDLAND z anteną SIRIO i nie narzekam!.Jakość dobra, ściąganie fal jest jak dla mnie zadawalające. Tak jak napisał kolega kula65 nie kupuj taniego radyjka o nazwie śmieszniejszej niż wysepki Sikoku Kiusiu :P bo to się odbije na jakości sygnału.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja polecam President Johnny II. Już kilka lat używam, działa bez zarzutu. Ma dobrą automatyczną redukcję szumów - bardzo się przydaje. Nie kupuj z modulacją FM, bo tego i tak nie będziesz używać, a radyjka z nią są droższe.

Jeśli mogę podpowiedzieć, to dobry sklep jest tuż za skrzyżowaniem z Auchan - taki malutki za spożywczakiem. Właściciel się zna i dobrze doradza, co będzie najlepsze do Twoich potrzeb. I do tego dostraja antenę. I kiedy ja kupowałam, był najtańszy.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

suria czy mogłabyś jakoś dokładniej wytłumaczyć jak do tego sklepu dojechać? (może jakaś mapka, albo adres/nazwa tego zakładu) chętnie bym się tam wybrał i po porównywał ceny. Zamierzam się jeszcze wybrać do PROTECTORA czy jak to się nazywało w Wejherowie, zobaczę co tam mają ciekawego.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

jadać w stronę Rumi po prawej stronie, przed Wemą... gdzieś w tej okolicy szukaj:)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Przed kapliczką przy spożywczym.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No, jedziesz w stronę Rumi, mijasz skrzyżowanie do Auchan i zaraz po prawej jest spożywczy sklep (często stoją tam samochody w zatoczce - taki mac drive spożywczy ;) ) i tuż za nim jest taki mały budyneczek, chyba z napisem CB radia. Jaśniej chyba nie dam rady ;)
To chyba to: http://www.cbgps.pl/index.php
http://www.zumi.pl/namapie.html?loc=84- ... 28,scale:3
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

O super, dziękuję bardzo :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

również polecam President Johnny II !
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

i pamietaj o dobrej antenie ;) polecam sirio ml145 jezeli pasuje Ci dluzsza ;)
pozdr
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Tzn antenę chciałbym taką bardziej standardową, bo te wszystkie z cewkami w przeźroczystych plastikach to nie wiadomo ile mi na dachu wytrzyma, a taka zwykła metrówka dobrej firmy też dobrze będzie ściągać :)
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

miałem przez około rok HUSTLERA metrowego, nie był najgorszy,nie był też kąskiem dla złodziei ale jeśli auto stoi na dworze tj. moje stało to antena po roku na śmietnik idzie w wyniku działania czynników zewnętrznych (deszcz,mróz) itd.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja mam Lemm'a 1,5m z motylkiem dającym możliwość szybkiego złożenia np. przy wjazdach do garaży (nie trzeba bata odklejać z dachu). Ściąga dobrze, dobrze wykonana, używam od kilku lat i nic się z nią nie dzieje. Do niej jest dołączony długi przewód umożliwiający swobodne połączenie radyjka z anteną nawet w długim samochodzie (w wielu innych trzeba kombinować). A i jeszcze była gumowa podkładka zabezpieczająca dach przed porysowaniem.
ODPOWIEDZ