Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nieobecność dr. Nowackiej

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
fishcat
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Przepraszam, czy jest ktokolwiek, kto mógłby napisać, czy wiadomo jaka jest przyczyna nieobecności dr. Nowackiej i jaki jest przybliżony termin jej powrotu???
Zaskakująca i tajemnicza jest odpowiedź personelu przychodni, że nie ma jej "do odwołania"...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Skoro do odwołania, to znaczy, że pewnie będzie i z pewnością, gdyby byli w stanie określić termin powrotu, to by to zrobili... A sama przyczyna raczej nie powinna być naszą sprawą.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Prawdopodobnie nieobecność Pani doktor jest spowodowana problemami zdrowotnymi.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

fishcat a czemu Cie to tak interesuje, czy jak Ciebie nie ma w pracy z jakiej kol-wiek przyczyny to od razu wszyscy muszą znać powód Twojej nie obecności?
Myślę, że to nie Twoja sprawa odpowiedź, że lekarza nie ma do odwołania powinna w zupełności Ci wystarczyć.
A personel przynajmniej jest kompetentny i odpowiada na pytania petentów tak ja powinien.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

fishcat,ale Ci się dostało :p.Ale co prawda, to prawda.Co to byliby za pracownicy,gdyby każdemu paplali jaki jest powód nieobecności doktor.Jak mojego dziecka doktor zaszła w ciąże i przez dłuższy czas jej nie było ,też dostałam taką informację,że nie ma do odwołania i nie widziałam w tym nic tajemniczego i zaskakującego ;P pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

myślę, że fishcat chciał się pilnie zapisac na wizytę i bardziej chodziło mu pewnie o termin powrotu P. doktor niż o powód nieobecności
fishcat
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Chodzi mi dokładnie o to, o czym napisała Dorma. W najbliższym czasie będę potrzebował dokładnego zaświadczenia, o stanie swojego zdrowia, wypisanego przez lekarza pierwszego kontaktu. Dlatego właśnie jestem ciekawy, jak długo nie będzie Pani doktor Nowackiej. Wiem, że są tam inni lekarze, ale zależy mi na zaświadczeniu wystawionym przez lekarza, u którego leczę się od kilku ładnych lat. Mimo tego, że jest moja karta i każdy lekarz mógłby mi wypisać dokumenty, uważam że powinien to zrobić ktoś, kto zna mój przypadek i moje problemy. Wiele zawdzięczam Pani doktor, bo dopiero kiedy trafiłem do niej, rzeczywiście zacząłem być leczony, dlatego tak mi zależy.

Jeżeli sprawiłem wrażenie ciekawskiego, albo plotkarza to serdecznie przepraszam :( Z tą przyczyna to rzeczywiście się wygłupiłem... ;p

P.S. Proszę na przyszłość o wyrozumiałość i to nie tylko dla siebie. Nie znamy powodu, dla którego ktoś zadaje dane pytanie. Jeżeli uważamy, że zapytanie jest nie na miejscu, możemy po prostu je zignorować, a nie "najeżdżać" na siebie nawzajem. Każdy może popełnić gafę
Jeszcze raz przepraszam.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

W związku z nieobecnością dr Nowackiej, czy moglibyście polecić jakiegos lekarza ogólnego przyjmującego prywatnie w Redzie? A może znacie telefon do dr Celińskiej, wiem, że kiedys przyjmowała prywatnie. Sprawa dość pilna, jak to ze zdrowiem bywa. Dziękuję za pomoc.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

w ostateczności możesz uderzać do przychodni w dworcu, jest tam dość dobry pan doktor. Jak się dowiesz, że nie ma już numerków i, że bez swojej "teczki" nie wejdziesz to powiedz, że chcesz prywatnie
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja chodzę do dr Borys i wystarczy, że zadzwonię rano sie zarejestrowac i nigdy nie zdażyło się, ze nie ma miejsca, o ile nie zadzwoniłam za późno.trzeba dzwonic ok 7.00. I nie muszę szukac prywatnie chyba, że alanis nie pasują godziny przyjęc
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dzieki wielkie za rady! Ostatecznie udało się na nfz do dr Wolańskiej. Wczoraj mąż próbował umówić mame na dziś na wizytę, ale bez szans, musiała jechac o 7 rano się zarejestrować, bo telefonicznie nie da rady i dzień wcześniej też nie da rady :( No ale tak to jest niestety w przychodniach :(
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

607 235 488 tel do dr Celinskiej.
ODPOWIEDZ