Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przedszkole Milo na Jana Pawla

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Mam pytanie czy ktos moze udzielic Mi informacji na temat tego przedszkola,chodzi mi o opinie Rodzicow.Dziekuje za wszystkie wiadomosci.
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Moja koleżanka ma swoją pociechę w Milo już długo i do tej pory nie narzekała. Mówiła ,że jedzenie jest ok, dzieci bywały na wycieczkach, teatrzyki przyjezdne w przedszkolu, prace na różne okoliczności, logopeda, mają tam o ile pamiętam 4 sale, czesne 500zł. Dziecko chętnie biega do przedszkola. Choć ostatnio powiedziała mi, że od jakiegoś czasu wydaje jej się iż jakość usług spadła-mniej Pań w przedszkolu, a w okresie zimowym kiepsko wychodzili na dwór. Jeśli chodzi o przyprowadzanie dzieci z katarami to moim zdaniem nie da się uniknąć tych sytuacji. A brak placu zabaw to nie powinien być problem bo mamy w Redzie kilka fajnych placów dla dzieci.
Ja swojego planuję dać do Przygody, może ktoś coś ciekawego wie na jego temat i na temat podstawówki, która mieści się na Norwida. :)
Pola
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Moja corka chodzi drugi rok juz do milo i jestem zadowolona,ma duzo zajec jest pod stala opieka logopedy(pozdrawiam p.Monike),jako jedyna placowka w Redzie prowadzi zajecia z angielskiego metoda H.Doron a co najwazniejsze corka dobrze sie tam czuje.Polecam.
Ania 45
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Pierwszy post. Czyżby znajoma właścicielki :)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dorma, to my też może pozdrowimy p. Monikę - autorkę pierwszego postu ;)
ODPOWIEDZ