Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ortodoncja

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Czy ktoś z Was może polecić dobrego ortodontę? I do tego podać jak mniej więcej cenowo kształtują się usługi tego typu specjalisty?
Będę wdzięczna :)
Anika
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja chodziłem kiedyś w Gdyni na wzgórzu ale musiałbym poszukać adresu i nazwiska.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

a warty polecenia?? byłeś zadowolony?? jeśli tak - to poproszę o jakieś info, gdy znajdziesz chwilę
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jutro postaram podesłać namiary. O ile je znajdę.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja chodziłem do IZODENTU kilka - kilkanaście lat temu;) Panie całkiem miłe i nie narzekam na moje zęby;) wada mi szybko się naprawiła;) Izodent jest w Wejherowie w tych pawilonach obok rynku nie wiem czy to jest Pucka czy jaka ulica;)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

super, coraz więcej namiarów - będę robić rozeznanie :)
Czekam na więcej info! ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Okazało się, że już nie przyjmuje więc niestety nie pomogę.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

To trudno.. ale dzięki za dobre chęci :) Pozdrawiam!
Dagonet
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Siema szukam (w sumie dosc pilne) dobrego ortodonty w Redzie może byc Rumia albo Wejherowo. Wiem ze jest cos na norwida ale nie moge czekac do lutego ,jak cos wiecie zapodajcie numerem telefonu albo chociaz jakas przyblizona lokalizacje to sam znajde. Z gory dzieki
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

w Janowie na ul.gdańskiej jest ortodonta,nie wiem jak długo się czeka.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A zna ktoś dr Beatę Kościuk? Podobno ma gabinet na ul. Norwida. Od zawsze marzę o aparacie, ale niestety to ogromne dla studentki koszty ;) Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje pojedyncza wizyta i czy zakup aparatu można jakoś rozłożyć na raty ?
Bardzo bym chciała, żeby mnie było na to stać ;)
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Inus89 pisze:A zna ktoś dr Beatę Kościuk? Podobno ma gabinet na ul. Norwida. Od zawsze marzę o aparacie, ale niestety to ogromne dla studentki koszty ;) Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje pojedyncza wizyta i czy zakup aparatu można jakoś rozłożyć na raty ?
Bardzo bym chciała, żeby mnie było na to stać ;)
Jak najbardziej, można rozłożyć na raty. Tylko okres oczekiwania ma nawet troche bym powiedziała spory:/
xsxsxy
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam, mam takie pytanie, chciałabym i myślę nad założeniem aparatu na zęby. Czy znacie jakiegoś dobrego ortodontę? Czy orientujecie się może gdzie i w jakim mieście któryś z nich zgadza się na rozłożenie w ratach ? bo w sumie na tym najbardziej mi zależy.
Z góry dziękuję za odpowiedź ;-)
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Mojej córce zakładałam aparat w Wejherowie w pawilonach na Rzeźnickiej. Koszt około 600 PLN. Nie wiem czy to dużo czy mało, ale było zrobione to w miarę szybko. Na NFZ się córka nie załapała, bo czas oczekiwania ponad 2 lata i byłaby już za duża. Dodam tylko, że nie jest to aparat stały.
xsxsxy
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Niestety, wydaję mi się , że na moją wadę zostaje tylko stały. 600 zł to nie jest dużo, ale stały wychodzi już więcej, dlatego zależy mi aby była możliwość rozłożenia na raty :-)
ODPOWIEDZ