Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Solarium Sahara

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Oliwka
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zrobiłam nowy temat ponieważ niestety nie można dodawać opini pod ogłoszeniem.A zdanie na temat solarium mam,bylam tam kilka razy i lampy są słabe,pani która tam pracuje powiedziała,że nie były wymieniane od początku istnienia solarium.No i jest strasznie drogo 1,60 zl minuta :!: a nie tak jak napisane w ogłoszeniu.Ceny które są tam podane dotyczą pewnie karnetów ale nie każdy musi chcieć kupić karnet.Nie lubię jak ktoś wypisuje cuda w ogoszeniu a realia pozostawiają dużo do życzenia :cry:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

A mi się nie podoba jak mi się wciskają wszędzie, nawet na Naszej Klasie itp. wysyłają zaproszenia do znajomych w postaci reklamy.A przepraszam co to dla mnie za znajomi? Od razu mnie to zniechęca żeby tam iść
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

W ogłoszeniu jest wyraźne napisane, że ceny dotyczą karnetów ;)
Oliwka
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tak dopatrzyłam się,że jest napisane,że to cena w karnecie.Nie zmienia to faktu,że normalnie kosztuje 1,60.Bez sensu podawać cenę w karnecie, w karnecie to każdy ma taniej. :P
małgorzata
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

kochana Oliwko chyba nie byłaś w tym solarium baaaarddzzooo dawno, bo minuta nie kosztuje już od kilku miesięcy 1.60 tylko 1.20 zł lub 1.50zł zależy od łóżka -to po pierwsze, po drugie lampy były wymieniane i powinnaś się o tym przekonać osobiście,a nie wypisywać bzdury,no i nie zmyślaj,że wiesz to od Pani która tam pracuje,po trzecie to co pisze w ogłoszeniu w REALIACH jest takie same,a tym bardziej ceny, które jak pisze dotyczą karnetów.
A co do Pani "Dorma" to nie widzę nic złego w formie reklamy poprzez "Naszą Klasę", dużo małych firm tak robi np.pizzerie,puby,salony urody itd.a zaproszenia nikt nie każe nikomu przyjmować:)
A przy okazji przydałoby się wszystkim mniej złośliwości w Nowym Roku:)
Oliwka
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Widzę,że Małgorzatę zdenerwowała krytyka :twisted: ,ale nie zarzucaj mi,że zmyślam!!!Byłam,opalalam się i wiem co powiedziała mi pani,która tam pracuje :!: Lamy na 100% są słabe,bo po 10 min.nie widziałam efektu.Forum jest do tego by wyrażać swoja opinie i ja to zrobiłam.Minuta 1.20zł dotyczy tuby to też warto zaznaczyć,bo ja chciałam iść za tą cene a na miejscu się okazało,że żeby sobie poleżeć muszę załacić 16 zł.A o obniżce o 10 gr. nie wiedziałam bo byłam jakiś czas temu.Słaba jakość-brak klientów więc trzeba ceny obniżać :lol:
Ostatnio zmieniony |8 Sty 2011|, o 09:09 przez Oliwka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Morze Pani Małgorzata jest właścicielką albo tam pracuje i i tu na forum chciała sobie zrobi reklamę. A może mówi prawdę. Nie wnikam. Mnie jednak nie obchodzi, że pizzerie czy inne firmy sobie robią reklamy na portalach społecznościowych tak jak solarium. Nie podoba mi się to i już.
Oliwka
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Strzeliłaś w 10 Dormo.Małgorzata to właścicielka na innym forum też się udziela,już to wycziłam.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dla równowagi w opiniach. Korzystam z usług tego solarium i jestem zadowolona. Na mocy lamp się nie znam i nie przeszkadza mi jeśli nie są mocne /chociaż po efektach opalania widzę, że dla mnie są wystarczające/. Chodzę tam głównie po to, by kilka minut poleżeć w cieple i świetle i poprawić sobie nastrój. Dla mnie OK.
małgorzata
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja również "wyczaiłam" Oliwko,że udzielasz się na innych forach w tym samym temacie i uparcie wyrażasz swoją opinię,tak by zniechęcić innych klientów, może jesteś kimś z konkurencji:)? bądź pracujesz u konkurencji...kto wie...kto wie...możliwe. O jakości lamp nie będę wspominać, kto był,kto chodzi ten wie.Co do cen to widzę,że też się nie dogodzi albo za drogo,a jak promocja,obniżka-to od razu niby słaba jakość i brak klientów...uparłaś się Oliwko na to solarium i wszystko Ci nie odpowiada. Twoja sprawa, twoje zdanie,oczywiście masz prawo,więc pisz sobie co chcesz.
I krytyka mnie nie denerwuje,chętnie jej wysłucham,szkoda że nie osobiście...więc jak widzisz piszę bardzo spokojnie:) Ale chyba dalsze polemizowanie z Tobą na ten temat nie ma sensu,bo każda z nas ma zupełnie różne zdanie.
Oliwka
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nick znam z forum gdzie właśnie Małgorzata wychwalała to solarium az admin się zorientował że to właścicielka.Konkurencja nie jestem,to nie moja branża.Dalsza dyskusja nie ma sensu,wole rozmawiać z innym ludzmi na tym forum,niż tłumaczyć się właścicielce dlaczego nie jestem zadowolna.Napisałam ten temat bo nie byłam zadowolona z jakości opalania za 16 zł i widomości w ogłoszeniu a realia to dwie różne sprawy.Takie jest moje zdaniei prosze nie pisac na forum ze zmyslam albo ze jestem podstawiona przez konkurencje.Widze po tym co pani pisze ze takie zagrania to leża w pani naturze.Ciesze sie ze zrezygnowała z usług tego solarium i chodze do takich solariów gdzie obsługa i własciciele i co najważniejsze jakość :!: sa o.k.
Ostatnio zmieniony |12 Sty 2011|, o 18:53 przez Oliwka, łącznie zmieniany 1 raz.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Nigdy nie spodziewałbym się, że solarium może tak poróżnić ludzi;)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Bywało nieraz w historii ludzkości że ludzie ginęli za kolor skóry ;)
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja sama nie korzystam z usług solarium - tego ani żadnego innego, po prostu nie mogę......
ale znam opinie kilku moich koleżanek - i naprawdę są zadowolone z tego solarium.... i z obsługi i samych łóżek i z efektów...
mówią, że dobrze im doradzono itp
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Artur pisze:Nigdy nie spodziewałbym się, że solarium może tak poróżnić ludzi;)
To się nazywa tanoreksja i jak każdy nałóg z czasem powoduje agresję ;)
ODPOWIEDZ