orkiestra i kamerzysta

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam poszukuje taniej i fajnej orkiestry i kamerzysty na wesele w Redzie. Oferte i cennik prosze przesyłam na maila madziula20@onet.eu. Jak ktoś zna jakiś fajny zespół lub kamerzyste to bardzo prosze o namiary. dzięki :lol:
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Niedawno miałem wesele więc mogę spokojnie polecić kamerzystę i zespół. Nr tel. do kamerzysty 503312800. Na film jeszcze czekam, ale z tego co widziałem do tej pory to zapowiada się bardzo ładny i profesjonalnie zmontowany film. Jako orkiestra był u nas zespół Supra i też mogę polecić - ale numer ma żona więc teraz go nie napiszę. Ale w googlach łatwy do znalezienia :)
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

O dzięki a możesz mi napisać ile oni kosztowali, bo muszę mieć jakąś niedrogą ale fajną?

Znaczy chodzi mi o to ile brał kamerzysta i ten zespół?
madzia
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Pewnie to już nieaktualne ale napisze, ja byłam zadowolona ze swojego kamerzysty, zespołu nie polecam. Kamerzysta przyjechał do nas i pokazał jak będzie wyglądał film, zmieniliśmy tylko podkład muzyczny w trakcie życzeń i film z wesela wyszedł naprawdę SUPER. Nr telefonu nie pamiętam ale mają stronę internetową studioamor.pl acha i jeszcze robią fajne fotoalbumy
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mój fotograf i kamerzysta jest z Foto Lusi przy ulicy Gdańskiej płace za komplet 3000zł. Bardzo ładne zdjęcia robi Pan Piotr
ODPOWIEDZ