Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

geberit czy grohe ???????

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
matigb
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

witam

wlasnie niedawno kupilam mieszkanie w i zamierzam sie zabrac za wykonczenie lazienki.Chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat wyboru toalety geberit czy grohe a moze poprostu zwykla . Bylam w salonie wemy sam stelaz np. geberita kosztowal 850 zl grohe mozesz dostac za 1000zl juz z przyciskiem.Poszperalam troche w internecie i znalazlam kilka sklepow internetowych i tam geberity widzialam nawet za niecale 500 zl prosze pomozcie!!!! z wyborem i podjeciem najlepszej decyzji czy takie sklepy sa bezpieczne i czy ktos juz coz od nich kupowal???czas oczekiwania tez jest rewelacyjny bo niecale 2 dni a w wemie 2 tygodnie


z gory dziekuje za pomoc

popzdrawiam
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Myślę, że nie trzeba się bać takich zakupów w necie, ale trzeba mocno uważać - sprawdzić co się da. Najlepiej znaleźć sklep który sprzedaje w necie, ale ma odbiór osobisty i jest w rozsądnej odległości. Bezpieczną opcją jest kupowanie z płatnością przy odbiorze - jak ci towar nie odpowiada, to po prostu go nie bierzesz. Różnica cen w necie i w realu jest czasami powalająca i warto zaryzykować. Ale warto też się rozejrzeć w okolicy - są tańsze sklepy niż wema. Nawet jeśli nie mają danego towaru akurat w sprzedaży to najczęsciej przyjmują zamówienia. Zapytaj w Bat na Obwodowej
http://www.bat.pl/index.php - nie wiem czy tam mają urządzenia sanitarne, ale jeśli nie to można zapytać gdzie polecają kupić.
Raab Karcher w Gdyni na Północnej:
http://www.raabkarcher.pl/content/view/76//
Osobiście polecam zwykłą Castoramę - ceny ma naprawdę atrakcyjne w porównaniu z pozostałymi supermarketami budowlanymi (Leroy Merlin - porażka), a system zwrotów - rewelacja. Żadnych problemów.
matigb
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

dzieki jestem z redy to napewno odwiedze bata
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

MImo wszystko lepiej skorzystać z Castoramy - czy Gberti czy Grohe jakosć jest podobna. Ja bym się skupił raczej na tehcnicznych aspektach spłuczki - głośność pracy, ilość wody, szerokość stelażu no i cena - to najważniejsze rzeczy, firma to drugorzędna rzecz w tym porównaniu. MOżna zastosować nawet stelaż z KOŁA i też będzie dobrze - a to przynamniej polski producent.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ja nie polecam kupowania takich rzeczy w marketach. Niby firma taka sama ale jakosć inna, dlatego cena też jest inna.

Ja bardzo polecam sklep FEMAX w Wejherowie na Gdańskiej 15

www.femax.pl
Ostatnio zmieniony |25 Maj 2010|, o 09:15 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
matigb
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

dzieki rozejrze sie tez w femaxie , takze wychodzi na to ze raczej nikt nie popiera kupowania przez internet takich rzeczy ??
ODPOWIEDZ