Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

harcerstwo w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Czy w Redzie działa jakaś prężna drużyna harcerska?
Chciałbym zapisać syna do harcerstwa, proszę o informacje, namiary i opinie na temat ewentualnej drużyny.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Chodzi Ci o starszo- czy młodszoharcerską?
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Syn ma 11 lat. Więc raczej młodsza drużyna
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Zasięgnęłam informacji od syna gimnazjalisty. Jego koleżanka należy do 7 Drużyny Harcerskiej Czerwone Berety / hufiec Rumia/. Drużyna składa się z dzieciaków w różnym wieku. Zbiórki są w poniedziałki od 18 do 20 w Gimnazjum nr 1 w Redzie sala 45/?/. Mój syn należy do 17 Drużyny Harcerskiej /hufiec Rumia/. Też dzieci są w różnym wieku, są też z Redy. Zbiórki są w soboty o 11.30 w Domu Harcerza w Rumii. Hufiec korzysta z ośrodka wypoczynkowego w Potęgowie. Tam są obozy pod namiotami.
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dziękuję pi za wyczerpującą odpowiedź. 100% profesjonalizmu.
Monoceros
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

osobiście zapraszam do mojej drużyny :) 20 RDHCzB [Redzka Drużyna Harcerska Czerwone Berety] zbiórki są organizowane co tydzien w piątki o 16,30 w szkole nr 1 przy łąkowej. szukajcie nas w szatniach :) drużyna działa od 7 lat, zrzesza młodzież głównie w wieku tz. podstawówkowym ale mamy i paru gimnazjalistów. wyjezdzamy na biwaki, festiwale, zloty, rajdy i obozy, atmosfera sprzyja dobrej zabawie :)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

A czy w Redzie działa jakaś gromada zuchowa?
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No i byłem w piątek o godz. 16:30 w szkole nr 1 przy łąkowej i nikogo nie było. Monoceros czy mógłbyś udzielić mi jakowyś wskazówek jak was spotkać bo zbiórki w piątek o 1630 pasują mi bardziej niż w poniedziałki o 1800. Może nr telefonu na priv.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Odpowiem Ci za Monoceros:
Drużyna jak i większość innych z naszego regionu od dzisiaj jest na SOBIEGRANIU czyli festiwalu piosenki harcerskiej w Rumi. Wyjeżdżali o 13...dlatego nie było zbiórki (mój syn też!) :)
Ostatnio zmieniony |23 Lis 2009|, o 07:37 przez Ania Frania, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Moja córka jest zainteresowa, ma skończone 10 lat. Czy w ten piątek będzie zbiórka?
Monoceros
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Jasne! zapraszamy w piątek o 16,30 do szatni zespołu szkół nr 1 w Redzie :) w tym tygodniu zbiórka historyczna o tematyce II wojny światowej :) w planach szereg innych. Bedzie się działo! :D
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

postaramy sie dotrzec, mam nadzieje ze praca mi nie przeszkodzi.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Są w piątki o 16:30,ja zapisłam córkę i bardzo jest zadowolona.Więc polecam.Zbiórki są w szatni szkole nr 1 w Redzie. Zapraszam i pozdrawiam:)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Kiedyś w Redzie była (sam należałem przez pare lat) 3 Harcerska Drużyna Zielonych Beretów, spotkania były w Sp2, nie wiem czy ktoś to teraz prowadzi, bo stary druh Tomek juz na pewno nie ;)

Fajne czasy dobzre ze jeszcze cos takiego istnieje w Redzie no i szkoda, że już nie ma 3 HDZB! ;)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja tez chciałabym dziecko zapisać do harcerzy,od września.Czy zbiórki dalej będą w piątek o 16.30?Co teraz robią harcerze, czy sa na jakimś rajdzie czy biwaku jakie plany?
ODPOWIEDZ