Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Endokrynolog

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Nie do końca rozumiem, ale ok.. Dzwoniłam własnie i dowiedziałam się, że u P. Sochy USG kosztuje 120 zł. Nieźle sobie liczą. Więcej niż za wizytę u endokrynologa. W Rumi na Derdowskiego - 80 zł
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

USG Damaszkie w Wejherowie na deptaku .tel. 506076818
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Nie do końca rozumiem, ale ok.. Dzwoniłam własnie i dowiedziałam się, że u P. Sochy USG kosztuje 120 zł. Nieźle sobie liczą. Więcej niż za wizytę u endokrynologa. W Rumi na Derdowskiego - 80 zł
A w Janowie u Wolskiej 60 bodajże,nie chcesz tam podjechać,i bez umawiania się w każdą środę.
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Jeśli chodzi o endokrynologa, u dr. gazarkiewicz kiedyś byłam, nie trzeba stać całą noc, wystarczy (tylko!) przyjechać pod gabinet ok 4.00- 5.00 rano i raczej będzie się pierwszym w kolejce, i wejdzie się już o 9.30 ;)...
Ale pani dr już trochę pacjentów w swoim życiu prowadziła (czyt. ma swoje lata;) ) i miałam wrażenie, że zaangażowania u niej brak...
Z endokrynologami jest tragedia. Ja się poddałam, robię na własną rękę TSH/FT4, miałam lekko poza normą, poza tym USG tarczycy i z wynikami poszłam do lekarza pierwszego kontaktu. Przepisuje mi na stałe euthyrox i tyle.


A co do USG polecam gorąco: STERMED w Wejherowie,

http://www.stermed.pl/page/pl/strona_glowna

Płaciłam w marcu chyba 60,00 zł. Czeka się jakieś 2 tygodnie na termin, wyniki od razu. Badanie wykonywał Baaaardzo sympatyczny i mega zaangażowany dr Marcin Sternicki :) <-pozdrawiam ;)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no to za tą cenę dr.Wolska zrobi usg jeszcze dziś :P
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

lena pisze: Z endokrynologami jest tragedia. Ja się poddałam, robię na własną rękę TSH/FT4, miałam lekko poza normą, poza tym USG tarczycy i z wynikami poszłam do lekarza pierwszego kontaktu. Przepisuje mi na stałe euthyrox i tyle.
Też badania robię na własną rękę. Ide i robię tyle, że trzeba płącić a jak chce na fundusz to muszę iść po skierowanie tak czy siak ( takie lekarz ogólny może wypisać). Natomiast nie powinien analizować wyników badań
Lekarz ogólny nie jest od tego by analizować twoje wyniki i wypisywać leki. Od tego mamy specjalizacje. Owszem receptę przedłużam sobie u lekarza ogólnego, ale najpierw diagnozę i dawkę ustalił endokrynolog. Raz już lekarz ogólny mi zmniejszył dawke, bo TSH miałam niby w granicach normy, a jak zaczęłam znowu miec kołatania serca i gorzej sie czułam to poszłam do endokrynologa. I powiedział mi, ze to, że TSH jest w granicach normy nie znaczy ze jest wszystko w porządku i jak na mój wiek to jest o wiele za wysokie i że powinnam zwiększyć dawkę a nie zmniejszyć. I, ze w ogóle na jakiej podstawie lekarz ogólny sobie zmniejszył dawki. Więc ostrożnie z tym. Co innego przedłużyć recepte a co innego analizować wyniki badań i samemu ustalać dawki leków.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Moge podjechać do tej Wolskiej, tylko jak masz to poproszę o adres i tel a jak nie masz to bedę szukać. Tylko, że najszybciej będę mogła podjechac 20 .07, bo jestem ograniczona przez prace teraz. ale bez zadnego umawiania się? A jak im przyjdzie 50 osób to co do nocy będą robić?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

nie mam telefonu,wpisz przychodnia Panaceum w Rumi Janowie.Ja byłam na usg jakiś czas temu i tak właśnie było,przyjechałam w środę ,trochę ludzi było,ale bez szału ,zrobiłam zapłaciłam i już.Najlepiej zadzwonić i się upewnić ,może urlop się zdarzyć czy coś ,żebyś na darmo nie jechała.
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dlugo leczylam sie u dr Gazarkiewicz ,ale niestety 5 lat temu zrezygnowalam.Doszlam do wniosku ,ze doktorowa wpadla w rutyne.Z kazda wizyta byla coraz mniej mila.Pozniej chodzilam do jakiegos faceta, ktory przyjmowal w przychodni na dworcu w Redzie.Nie bylam zadowolna.Od 4 lat chodze do swojego lekarza rodzinnego i robie wyniki co pol roku.Biore leki, ktore przepisuje mi moj lekarz i czuje sie wysmienice. Wyniki mam zawsze dobre.Dorma nie wiem ,ale jak masz wyniki dobre tak jak przewiduja normy to nie powinnas miec klopotow o ktorych piszesz:).
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Moja pani doktor pierwszego kontaktu też zapisała mi dorażnie ,żebym się lepiej poczuła euthyrox,bo wie że długo się czeka do specjalisty,ale stanowczo powiedziała mi,że endokrynolog musi zobaczyć moje wyniki i skorygować lub potwierdzić leki.Powiedziała że nie może mnie leczyć z moich problemów z tarczycą ,bo nie jest od tego.dlatego dziwię się,że lekarz bez specjalizacji podejmuje się takiego leczenia.Do doktora Michalskiego moja sąsiadka chodzi raz na pół roku,robi badania kontrolne i nie ma problemu z rejestracją.Ja też tak zrobię.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Byłam w ostatnią środę na Usg w Panaceum w Janowie i tak jak przewidywałam bez zadnych niespodzianek,swoje odczekałam i zrobione-koszt 60zł.A Ty Dorma załatwiłaś swoją sprawę czy może znalazłaś inne usg?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Jeszcze nie, bo nie za bardzo miałam jak, ale na początku miesiąca w jakąś środę się tam wybiorę. Nie będę szukała gdzieś indziej skoro tam jest dobrze i tanio.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

ja polecam akademie tam sa poradnie endykrynologiczne
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Byłam dziś u dr Michalskiego(endokrynolog)w Rumi,pozytywne wrażenie ,choć niestety muszę powtórzyć badanie i na koniec sierpnia znowu do niego przyjść :-(
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja tez raz musiałam potwórzyć badania TSH z krwi bo zrobiłam je po tabletce.. Głupek ze mnie ;)
ODPOWIEDZ