Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reklamy nowych użytkowników

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Zauważyliście może ostatnio napływ nowych użytkowników którzy mają po 1-3 posty napisane (widać, że nic konkretnego nie wnoszą, oby być) ale za to w podpisach mają linki do firm itd? Zastanawiam się, czy ni jest to jakaś nowa forma spamu internetowego i czy nie trzeba podjąć jakichś kroków w celu ukrócenia tego (to są w końcu pieniądze dla forum. Proponuję np.: wprowadzenie zakazu reklamy firm w podpisach.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ale to są sporadyczne przypadki, w ostatnich tygodniach zauważyłem może z 2 użytkowników z reklamą w stopce.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Można taki zakaz wprowadzić. A co na to inni forumowicze? Można wprowadzić ograniczenia dodawania linkow w podpisach wiadomości
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Zakaz wprowadzania linków wg mnie to zły pomysł, bo nie mam nic przeciwko temu, by redziaczki miał link do mapy Redy. Ale czekamy też na wypowiedzi innych.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Całkowity zakaz to pewno zły pomysł.... Nie wiem, nie znam się ale np. na forum o technologiach mobilnych jest tak zrobione, że tylko użytkownicy zasłużeni dla forum mogą umieszczać czy to zdjęcia czy linki do własnych stopek ale tam też występuje podział użytkowników, min. poprzez kolorowanie nick-ów i użytkownicy nowi, mają mniej praw, np. nie mogą w pierwszych 10 postach umieszczać żadnych linków itp.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Mnie to się też nie podoba, i te ich jednorazowe posty nic nie wnoszące do tematu. Ja bym proponowała też zapis, że jeżeli konto nie jest aktywne jakiś czas (np. dwa lata) to usuwać to konto.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Zmieniłem ustawienia dla nowych użytkowników. Zobaczymy, jak to będzie chodzić. Nowi użytkownicy to tacy, co mają mniej niż 10 postów.
Jeśli chodzi o kolorki, to wydaje mi się, że nasza skórka stwarza problemy... ale może i tu da się coś zmienić...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

A jakie ograniczenia zostały wprowadzone?

Właśnie tak mi się wydaje, że jest jakiś błąd, bo na głównej stronie na dole wg legendy to powinno być tak:

Legenda: Administratorzy, Moderatorzy globalni, Liderzy, Nowi użytkownicy
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Został wprowadzony zakaz dodawania podpisów, a także są pewne ograniczenia dotyczące funkcjonalności forum (przesyłanie e-maili, itp).
Z kolorami udało się chyba poprawić. Problem polegał na tym, że osoby należące do grup nie miały ustawionej tej grupy jako domyślnej.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Może dodam jeszcze ograniczenia zakładania nowych wątków w dziale gastronomicznym.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Faktycznie, zmienił mi się kolorek na fioletowy, taki odcień denaturatu hehe pierwsze skojarzenie

Jeśli jest taka możliwość to wprowadzaj, bo tam najwięcej problemów jest.... tak zwana cicha konkurencja
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jednak nie do końca te kolorki, np. ten użytkownik http://e-reda.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2613
3 posty, czyli powinien być zielone a nie jest... nie jest przypisany do grupy nowych userów. Wychodzi na to, że nowi userzy nie są przypisywanie do grupy.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Żeby już nie zaśmiecać forum, to napiszę tutaj, przydałoby się bardziej rozkręcić forumowy profil na FB. Przyciągnęłoby to na pewno więcej ludzi na forum...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Taa.. Myślałem, że dodałem wszystkich dotychczasowych użytkowników, a byli to tylko Ci wypisani na jednej stronie wyników wyszukiwania... Ostatecznie, dodałem wszystkich zarejestrowanych w tym roku. Nowi użytkownicy powinni automatycznie "wpadać" do tej grupy.
inosolan
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Tak szczerze mówiąc, to średnio mi się podobają te kolorki w nazwach użytkowników forum. Wygląda to trochę jak dzielenie na "tych lepszych" i "tych gorszych".
ODPOWIEDZ